Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Cenim da je Thiaga uvio u bubble wraps I da neće da skida do Reala. Mora malo da rotira, ipak smo igrali 120 minuta plus penali plus pivo posle u subotu. Ovaj faul pre gola Solakovih nije faul. Vidi se iz svih uglova da je igrač Liverpula simulirao dodir svoje potkolenice sa protivničkim kopačkama. Lepo VAR procenio, da udje u statistiku. Nisu oladili pivo. Ne znam šta je grdje, pivo ili lik koji pored 30 obučenih u puldjanske dresove pjan provocira

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Prvo je loptu udario. Nategnuto, ali ispravno.

 

Jeste, tri lopte je prvo udario. Ima specijalnu moć da prođe kroz nogu protivnika i pipne loptu.

image.png.bbbe25495f31b149411c34fc4945d2d9.png

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Jeste, tri lopte je prvo udario. Ima specijalnu moć da prođe kroz nogu protivnika i pipne loptu.

image.png.bbbe25495f31b149411c34fc4945d2d9.png


mogao si bolji frejm uzeti. Evo ti ovde.

A80CFE5E-D057-46A3-9B9E-3F3EA2C5A468.thumb.png.0e36f65548b3b9f34a52bdf0eeca1f6d.png

Link to comment
4 minutes ago, dragance said:


mogao si bolji frejm uzeti. Evo ti ovde.

A80CFE5E-D057-46A3-9B9E-3F3EA2C5A468.thumb.png.0e36f65548b3b9f34a52bdf0eeca1f6d.png

 

Ceniš da je đonom na dole uspeo da podigne loptu sa trave? Ono kao, zgazio je kroz noge protivnika pa odskočila? :D Meni deluje prilično jasno da kači samo nogu, a Jota u padu sasvim slučajno odbija loptu po istoj osi, pa je sudiji delovalo kao da mu je srpski Brazilac izbio.

 

Milner je apsolutno katastrofalan danas, kao i uvek kad igra beka. Mada danas nije bio bolji ni kao CM. 

 

Elliotta isto nigde nema, prilično razočaravajuć performans od malog. 

Link to comment

Ili to, ili je najgori engleski sudija opet loš.

 

Kako me nervira Jones sa ovim pokušajima šuta sa distance... jednom u životu je dao gol sa distance, i evo tri godine pokušava da ga ponovi.

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Vidi se iz svih uglova da je igrač Liverpula simulirao dodir svoje potkolenice sa protivničkim kopačkama. Lepo VAR procenio, da udje u statistiku. Nisu oladili pivo. Ne znam šta je grdje, pivo ili lik koji pored 30 obučenih u puldjanske dresove pjan provocira

 

Zajebavao sam se. Bio cist faul. Dajem 100 evra, isto ko predsednik prvom ko mi pokaze snimak gde igrac prvo pipa loptu pa onda Zotu. "VAR radi za Liverpool".

 

Inace, ovaj lik koji je sedeo pored mene pjan je navijac Sitija. Jeste, upoznao sam jednog. Prvi mi je, istinski iz Sitija i odmalena navija za njih i ima 58 godina :heart:. Dosao da proslavi titulu u berlinskom Liverpool baru i cisto malo da troluje ako ne osvoje veceras. "Deckic" navija za Siti od kad ga je deka vodio na tekme sedamdesetih, prosao celu hooligan scenu engleskog fudbala osamdesetih i pocetkom devedesetih, pokazivao mi par oziljaka od "tuca", pricao u detalje skoro celo drugo poluvreme, sa suzama u ocima se seca kako je na sitijeve tekme u trecoj ligi islo po 3-4 hiljade ljudi a gostujucih na tribinama ni par stotina i pizdi sto Siti zovu plasticni klub. Bio sa zenom, sve mi potvrdila jos svasta ispricala o njegovim ultras danima. Da ne duzim, kaze covek da je Pep protiv Reala overthikovao i da je liga sampiona "half luck half knowledge cos you play only that much games in CL but you need focus in 38 games of PL". Pozvao me da gledamo tekmu zajedno u nedelju, kog njih na gajbi ali sam pristojno odbio jer je pride ponudio i zenu ako Liverpool osvoji. Navijajte za Stivija u nedelju, ne mora zbog Liverpula, malo za mene. (zavrsio broj telefona :whistle:)

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

gotova sezona...

 

ekipu sigurno napustaju: rudiger, alonso

 

na izlaznim vratima su: christiensen (bio se skoro dogovorio sa barcelonom ali je transfer mozda propao), azpilicueta (mozda ostane iako je verovatnije da odlazi i on u barcelonu), saul (kraj pozajmice, neverujem da ce klub biti zainteresovan za nastavak saradnje)...

 

veca sansa da odu nego da ostanu: werner, barkley, loftus-cheek, sarr, jorginho, ziyech

 

ja bih prve prodao: hudson-odoi, pulisic, lukaku, jorginho

 

 

kounde je verovatno najblizi da dodje, spominju se borna sosa, perisic...sve u svemu treba igraca u svakoj liniji a pogotovo u odbrani.

Link to comment

Siti navodno hoće Kukurelju...

 

edit: Šta radi Bowen jbt...pojeo Zinčenka za doručak, i odma mora drugi levi bek da se nađe za Peparu. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

sitiju treba pola tima, izmedju ostalog i oba rezervna beka. ja se nadam malo većoj rekonstrukciji na leto.

 

nije fer prema pepu očekivati da će svake godine da dominira klopa sa slabijom ekipom.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...