Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

31 minutes ago, John Coltrane said:

AVB isto može da ide. Sve to upućuje da će možda dovesti Timbera iz Ajaxa.

Sta, on igra i beka?! To bi bio posao.

 

Zar on nije već bio uteftereno za Siti?

Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

Sta, on igra i beka?! To bi bio posao.

 

Zar on nije već bio uteftereno za Siti?


Pa Mazraui je bio povredjen, mada je Timber igrao i stopera kad je Skurs bio van stroja.  Slično kao i Blind - nominalno stoper ali igrao je i levo umesto Taljafika. Ili Lisandro Martinez- primarno je DM ali igrao je i stopera. Ten Hag je baš puno rotirao i eksperimentisao cele sezone. 
 

Mada je tu meni, unedljivo, najzanimljiviji Gravenberh, nešto izmedju Kantea i Pogbe. 
 

A za Citi je bila priča da dovode Edsona Alvareza, Meksikanca, isto zadnji vezni.
 

 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

@Weenie Pooh koga izvodite na megdan u 16:00?

 

Nisam gledao :sad: Vidim da je Mark Gonzales zabio dva gola, jel' javljaju komentatori nešto o radnoj dozvoli, valjda je do sada završena?

Link to comment

Vrlo zabavno poslednje kolo ispred nas. Mislim da odavno nismo imali ovoliko "borbi" svuda po tabeli:

 

-Utakmice za prvaka (mada je skoro svima jasno da ce Siti da postane prvak posle 15 minuta utakmice, a svaka druga opcija bi bila apsolutni spektakl) i sansa da neko od brazilskih golmana osvoji zlatnu rukavicu jer i Ederson i Alison imaju 20 clean sheetova.

-Spursi / Arsenal - borba za ligu Sampiona. Spursi su komotni favorit s obzirom da igraju protiv Norwicha i prilika da Son postigne par golova i prestigne Salah-a te osvoji zlatnu kopacku

-West ham / Jedinstvo - borba za Ligu Evrope/Ligu konferencije. Manchesteru ni nereseno ne odgovara (u slucaju da West Ham pobedi) jer imaju -10 gol razliku u odnosu na jedinstvo. Ovde moze da odluci umor i povrede kod West ham-a ali i "vec smo na odmoru" kod Jedinstva. S obzirom na to da obe ekipe igraju protiv zajebanih protivnika (Palas i Brajton) sve je moguce

-Borba za opstanak. Brnli ima bolju gol razliku tako da im odgovara da obe ekipe igraju nereseno ali mislim da imaju tezeg protivnika jer igraju protiv Newcastla koji, ako se rezultati poklope mogu da dodju i do 9. mesta i da tim plasmanom + parama za sledeci transfer privuku nekog jaceg igraca. Plus igraju na domacem terenu, sto je dodatna inspiracija. Brentford igra lep fudbal, i oni mogu do 9. mesta ako se ostali rezultati pokope, ali s obzirom da su na pocetku sezone bili jedni od jacih kandidata za ispadanje, nisam siguran da imaju preveliki razlog da se cimaju, osim prestiza i pobede pred domacom publikom.

 

Licni favoriti: Liverpul samo zato sto sam navijac. Jebeno je dobro kako ova dva tima guraju jedan drugog poslednjih godina. Ove dve ekipe ove sezone bukvalno deli samo taj 1 bod. Sa druge strane malo je zalosno sto nema treceg ili cetvrtog tima da se umesa i osvaja ovoliki broj bodova. Spursi. Samo zato sto su pokazali vise mudasca, narocito kad je trebalo.  West ham. Zato sto su sa ekipom za sredinu tabele, uz sve povrede + igrali utakmice svaka 3 dana uspeli da odrze kakav takav ritam i budu na korak od jos jedne lige evrope. Leeds. Samo zato sto je Dajsh iz kola u kolo uspevao da me smori bunkerima. Mogao bi da bude i Brnli zbog matorog Bjelse i njegovog tvdoglavog full throttle fudbala cak i u situaciji kad imas 11 zdravih igraca, na ivici da se i oni pokvare.

Link to comment

Noćas sam sanjao da Totenhem gubi od Norwicha 3:0 i da prima četvrti gol u 93 minutu. U trenutku kad sam hteo da proverim rezultat Arsenala probudio sam se.

Link to comment
9 minutes ago, Mercuzzio said:

Noćas sam sanjao da Totenhem gubi od Norwicha 3:0 i da prima četvrti gol u 93 minutu. U trenutku kad sam hteo da proverim rezultat Arsenala probudio sam se.

 

Bilo je 1-1, ništa nisi propustio. Richarlison lobovao Ramsdalea sa centra nakon što je ovaj slavio vodeći gol Martinellija u 87.minuti.

  • Haha 7
Link to comment

Van Dijk i Salah dovoljno oporavljeni za klupu, ali povredio se Divock Origi koji će propustiti svoje planirano opraštanje od Anfielda :cry:

 

Ajmo zato do 1-0 i dostojanstvenog opraštanja od quadruple fantazije, YNWA! :jerry:

Link to comment
1 minute ago, radnik said:

Izradise ih ko majmune

 

Lončarević ubeđen da je zajebao Konate kog je preletela lopta, iako se Matip sumanuto vratio pet metara unazad od ostatka linije i sprečio ofsajd. Evo sad gusla da je problem što Konate danas igra LCB umesto RCB :isuse:

 

Nema veze, sad će da se ide do opuštenih 3-1.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...