Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Dobijem proliv kad čujem scouse akcent.
Ja imam drugare koji žive između Liverpola i Manchestera ali gravitiraju više ka ovom drugom životno (plus su dugogodišnji sezonci Junajteda), osim u akcentu koji je tipični scouse. Svaki put kad se vidimo/čujemo im kažem da zvuče kao da žive u Liverpulu, odmah pobele u licu "kao da dobijaju proliv" i krenu da pričaju "kraljičin" engleski [emoji1787]
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Dobijem proliv kad čujem scouse akcent.

 

Pokondireni južnjački kultur-rasizam! :mad:

 

"On the bakh of last seeeson, Jeeergen said it was the toofest seeeson in his manageeerial career. And to coom bakh next seeeson..."

 

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

 

 

 

howe je očigledan izbor ako je osnovni kriterijum fudbal, ali klopo je svakako bolji za marketing

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
5 hours ago, ducca said:

 

Konteova pojačanja ovog leta biće Romero i Kuluševski za koje Tott treba da iskešira 80 meleona. Uspe li da izvuče još jednog igrača od Levija da peva. 

 

Tako i ja cenim. Jedino ako Conte nije u fazonu da kupuje gomilu nekih poluanonimuse za male pare, u šta čisto sumnjam.

Što se Kejna tiče voleo bih da ostane ali ako sada ne ode nikada neće. A ne čini mi se da mu se nešto mnogo ostaje u Totenhemu.

 

No pre svega toga, prvo treba ne izgubiti od Norwicha u nedelju. Navijajući za Totenhem skapiraš da ništa ne uzimaš zdravo za gotovo.

 

@Mindaugas Žukauskas što se tiče Romera, po svim statistikama i nastupima on je daleko iznad bilo kog drugog odbrambenog igrača Totenhema a ima samo 24. godine. Teško da za te pare može da se nađe sigurnija defanzivna opcija. U svakom slučaju biće potreban jedan vrhunski centarhalf i golman minimum da to dobije obrise solidne odbrane.

 

 

Link to comment
54 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

howe je očigledan izbor ako je osnovni kriterijum fudbal, ali klopo je svakako bolji za marketing

 

Zavisi kako gledaš, ne možeš da zanemariš ni to što će Klop da se bori za titulu (ako večeras bude sve okej) do poslednjeg kola i da je uspeo to da ishendluje istovremeno osvajajući još najmanje dva trofeja, tj da se na četiri fronta borio do samog kraja. Tako nešto nikad ranije nije viđeno, pa pretpostavljam da je to nezanemarljiv kriterijum.

Link to comment
1 hour ago, Mercuzzio said:

@Mindaugas Žukauskas što se tiče Romera, po svim statistikama i nastupima on je daleko iznad bilo kog drugog odbrambenog igrača Totenhema a ima samo 24. godine. Teško da za te pare može da se nađe sigurnija defanzivna opcija. U svakom slučaju biće potreban jedan vrhunski centarhalf i golman minimum da to dobije obrise solidne odbrane.

 

Moguće, meni su najsvežije njegove partije protiv Sitija gde je napravio onaj trapavi penal i protiv Liverpula gde mi je delovao kao najlabilniji defanzivac i neko preko koga bi najpre mogao da padne gol. Deluje mi da smo mi bolje zaboli sa Gabrijelom i to za dosta manje para, ali sačekajmo drugu sezonu Romera.

Link to comment

@copkillah

 

ne znam zašto bi evropa bila relevantna za ovu temu, za sad je klop sa jednim od 2 najjača tima u ligi za sad uspeo da osvoji oba domaća kupa. svaka čast, treba i to uspeti. ali radili su to ljudi i ranije, čak su osvajali i oba kupa i ligu u istoj sezoni.

 

sa druge strane ne pamtim da je neko skoro utekao sa lopate na nivou na kojem je to howe odradio. imali su pre nove godne koliko, jednu pobedu? a sad su ladno u igri za gornji dom. ako to nije coaching ne znam šta je.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Zavisi šta će da gledaju, odnosno koji će kriterijum da im bude. Od početka dodele nagrade menadžer godine samo par godina su nagradu osvajali menadžeri koji nisu osvojili ligu: 2000/2001 menadžer Ipswicha jer su zauzeli peto mesto u prvoj sezoni u PL ali je glasanje održano pre nego sto je Hulijer osvojio kupove a SerAlex osvojio ligu; H. Rednap zato što je Spurse doveo na četvrto mesto; Pardew jer je Njuku doveo na najbolju poziciju na tabeli u poslednjih 9 godina (mislim wtf!); Toni Pulis zbog toga što je Palas sa poslednjeg mesta na kraju bio 11.

Znači da su od sezone 1993/1994 NE pobednici lige dobili nagradu 4 puta.

Link to comment

po tom kriterijumu pep, i ako se gleda isključivo liga onda pep zaista jeste odradio bolje posao od klopa. ali mislim da nije realno da se gleda samo liga, i da je klop zbog kupova zaslužio nagradu više. ali je howe i dalje zaslužio više od obojice jer je odradio pulisa na steroidima. bili su poslednji na praktično pola sezone, a tu istu sezonu će završiti blizu desetog mesta.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

bili su poslednji na praktično pola sezone, a tu istu sezonu će završiti blizu desetog mesta.

Bili su poslednji bez bilo kakve nade u nekakav preokret zle sudbine. Cal ni Lingarda nisu pazarili :fantom:

Link to comment

da nije njuka u pitanju mislim da ne bi ni postojala dilema, ali oni kao i mi nisu baš dobri za PR lige kao proizvoda, tako da ćemo sasvim izvesno birati šarmantnog klopa da predstavlja PL kao najbolji trener jbg...

 

i kako posle čoveku nove pare da ne budu simpatične :rolleyes:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Opet ce sve da se vrti oko para ali je Njuka u januaru spizdila oko 100 miliona za igrace koji su im bili neophodni, a pored onakvih ekipa koje su na dnu taman je toliko trebalo. Ako bi se gledalo "bezanje" sa dna tabele i da to bude kriterijum ipak je Frank kilometrima od Njuke i Howe-a u ovom trenutku: Ulazak u PL, svi im predvidjaju komotno ispadanje, Brentford ulozi 37 miliona u 3 igraca, imaju 4 "najjeftiniji" klub u PL trenutno i komotno su bili na sigurnom celu sezonu. Malo vise srece imali bi par bodova vise i bili vislje na tabeli.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...