Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Kao prvo.... ako je stvarno on ovo napravio, najiskrenije mu želim da idućih desetak godina provede kao nečija kučkica u najstrože čuvanom zatvoru, ali da li je on stvarno ovo napravio to treba da utvrde policija i sud, a ne javno mnenje na osnovu instagrama ili fejsa.

Link to comment
Čekaj, vi to zamerate Arlekinu što je Grinvud, po svemu sudeći, nasilnik?
 
 

Praviš se Englez, znaš dobro u čemu je problem. Kakve veze klub ima sa ovim što se desilo? Meni ni na kraj pameti npr. ne bi palo da link nazovem Liverpool da je recimo Salah napravio sranje ili Arsenal za nekog njihovog, kamo li da se cimam da editujem naslov na jebenom linku.
Link to comment
7 hours ago, ducca said:


Praviš se Englez, znaš dobro u čemu je problem. Kakve veze klub ima sa ovim što se desilo? Meni ni na kraj pameti npr. ne bi palo da link nazovem Liverpool da je recimo Salah napravio sranje ili Arsenal za nekog njihovog, kamo li da se cimam da editujem naslov na jebenom linku.

 

6 hours ago, kipo said:

Bilo bi u redu tragediju na Hejselu linkovati kao Liverpool:dry:

 

Mislim da ste preosetljivi. Vest se najdirektnije moguće odnosi na Mančester Junajted, ja nisam prepoznao da je implicirao da klub ima veze sa tim šta se desilo. 

Link to comment

liverpuldjani izgleda kradu i drugog supertalenta iz fulhama. fabio carvalho bi trebalo da predje na merseyside do kraja prelaznog da bi se vratio na craven cottage na pozajmicu do kraja sezone.

 

mali je opasan igrac.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...