Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

9 minutes ago, Weenie Pooh said:

Carvalho

 

Koliko sam video na snimcima on igra na poziciji Kejte, ili advanced Thiaga, nesto kao MC/AMC, sa cestim ubacivanjima kroz sredinu ili strane. Nije klasican napadac. Vise mislim da ce da igra u sredini sa Eliotom i Jonsom nego napred.

 

5 miliona funti, iako je na leto slobodan igrac. Liverpul ga je platio toliko da bi izbegao da ga sad potpise a dovede juna jer bi onda morali na arbitrazu, kao sa Eliotom koga su na kraju platili taman toliko pa ovi resili da odmah iskesiraju nego da se maju godinu dana i plate ko zna koliko.

Link to comment
10 hours ago, Zlurad said:

 

Koliko sam video na snimcima on igra na poziciji Kejte, ili advanced Thiaga, nesto kao MC/AMC, sa cestim ubacivanjima kroz sredinu ili strane. Nije klasican napadac. Vise mislim da ce da igra u sredini sa Eliotom i Jonsom nego napred.

 

5 miliona funti, iako je na leto slobodan igrac. Liverpul ga je platio toliko da bi izbegao da ga sad potpise a dovede juna jer bi onda morali na arbitrazu, kao sa Eliotom koga su na kraju platili taman toliko pa ovi resili da odmah iskesiraju nego da se maju godinu dana i plate ko zna koliko.

 

Keita, koliko znam, igra centralnog veznog, a Carvalho je pokretljiv i brz poluspic koji moze da igra i po krilima.

 

Sto se tice Elliotta nisu ga platili 5 miliona nego nego je tribunal odredio samo milion i dvesta s mogucnoscu da transfer naraste na 4.5 miliona ako se ispune klauzule, sto je opet teska kradja za tako talentovanog igraca.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Sundance Kid said:

Keita, koliko znam, igra centralnog veznog, a Carvalho je pokretljiv i brz poluspic koji moze da igra i po krilima.

 

Upravo. Kod Klopa ne postoji desetka, ne postoji polušpic osim u kontekstu lažne devetke. Imaš trojicu ofanzivnih i iza njih trojicu vodonoša. 

 

Diaz, Jota, i Carvalho/Elliott su izgleda zamišljeni kao naslednici Salah-Firmino-Mane napadačke trojke, što meni ne uliva previše poverenja. Ja se sve kao nadam da će taj software update izaći ne odjednom nego kao staggered rollout, tj. da će jedan ili dvojica od ovih iskusnijih produžiti ugovor, ali... :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...