Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

kapiram, ali hauara je već na bod od zone ispadanja i bez njega :sleep:

 

mislim da je poslednji igrač na svetu i da garantuje njuci razliku između opstanka i ispadanja ja bih im na ovu bruku odgovorio slanjem u rodni kraj, niko nije toliko glup ni očajan

  • +1 3
Link to comment

napokon šta? šta tačno misliš da ćete da dobijete ovde?

 

njuka će prosto da kupi/pozajmi drugog igrača (dele?), a vi ćete da založite peć™ sa još 4.5m koje ste ničim izazvani bacili (plaća+loan fee).

a ako nastavite sa ovom praksom sledeći vdb/lingard će dobro da razmisli dal vredi igrati rizikovati sa klubom koji nema problem da sabotira karijere svojih igrača, pa čak i na svoju štetu.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

"Napokon" verovatno cilja na tvoju tvrdnju da je NUFC "već" na bod od zone ispadanja.

 

Oni su praktično više vremena proveli u poslednja tri nego iznad.

Link to comment

mož biti

 

ja sam skontao "napokon da junajted pokaže zube", jer je to stav na koji nailazim širom interneta. a nije da je skroz primenjiv ovde imho.

ovo je više situacija koja zahteva fejspalm.

Link to comment

Da, napokon da Junajted nekog vuce za nos, obicno se obrnuto desavalo proteklih godina. Npr, placanje pola Aleksisove plate u Interu i sl. Sada ne daju Lingarda bez velikih para, VDB i Marsijala bez izmirivanja citave plate (+ loan fee ako ima, nisam upratio). Ne trude se nesto posebno da daju sve pare Pogbi, bar zasad.. Lijepo.

 

A svakako da bih volio da Njuka ispadne.

  • +1 2
Link to comment

Uvalio vam je Longstaff onaj gol za pobedu jednom, pa valjda zato. Kao što je Chelsea onomad platio 50 miliona da bi Torres prestao da im trpa golove kad god zakorači na teren.

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, Jeremija said:

Da nije Njuka pokušavala da nam uvali Longstaff-a za 50 milki, možda bih i imao razumevanja.

 

Klubu kome je Megvajer uvaljen za 80 milki, svakako možeš da tražiš 50 za Longstafa :fantom:

  • +1 1
Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...