Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

5 hours ago, ArleKino said:

Ja sam ih tukao 4-1 prošle sezone. :fantom: City, Chelsea, Palace i West Brom su mi bili tačni. Oni su pogodili samo Brighton. Sezonu prije toga su uboli isto samo 1/20.

 

Vidim da se slažete da će LFC biti četvrti, znači minimalne su šanse da se to ostvari. 

 

Sad, da li idu iznad ili ispod...

  • +1 1
Link to comment

FSG je oduvek bio "prodaj pa kupi". Ono malo omladinaca sto smo prodali smo prodali. Ostali su Filips, Sakiri i Origi za cije pare bi trebalo da se dovede napadac i jedan srednjak ali s obzirom da za svu trojicu moze da se ubere oko 35 miliona funti, pitanje je.

 

Iskreno, i sa pojacanjima sa Sitijem teska trka.

Link to comment
9 hours ago, Mercuzzio said:

Sport Klub nastavlja da briljira sa idiotskim člancima. Jel ovo u sklopu kampanje "Ionako su Englezi rasisti. Koji će nam njihova liga."?

 

uskoro menjaju naziv u tenis klub.

  • +1 3
Link to comment

Nemoj tako...biće tu uvek Slovačka, Moldavska, Ruska, Ukrajinska, Beloruska i Češka liga.  Ruska je čak i gledljiva ( ako imaš nešto na tiketu :D )..... a i ovaj Šerif deluje kao ekipa koju vredi ispratiti :Jova:

Link to comment

molim vas utefterite sve ove što stavljaju junajted ispred sitija, ili pepa van top 2

 

ppp i fudbal :laugh:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
27 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

molim vas utefterite sve ove što stavljaju junajted ispred sitija, ili pepa van top 2

 

ppp i fudbal :laugh:

 

or else...

 

 

 

Link to comment

Moram da nađem neki browser plugin koji će mi automatski pretvarati svaki "competing in the Champion's League" string u "paying higher wages".

  • +1 1
Link to comment

tebi je bas nemoguce za poverovati da neki igraci zele igrati u ls umesto da sede kod kuce sredinom nedelje. znam da je tesko poverovati, ali ponekad nije sve u parama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...