Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

nije mnogo, najpametniji arsenalov potez ovog leta (da ne kažem jedini pametan :fantom:)

 

Iskren da budem, meni je norveški Kallstrom bio baš vrhunski protiv West Hama u onih 3-3, djelovao je kao prajm verzija one druge Realove desetke sa preglasom na O koju smo skupo platili. Sve drugo je bilo neki 6,5/10 meh. Na 10 guši Smitha Rowea kojeg Arteta šalje na krilo ili na osmicu. Za 8 nije. 

 

Da je bar prošao pripreme sa Arsenalom pa hajd'. Ovako, opet padobranski ulijeće u tim.

  • +1 1
Link to comment

Lijepe vijesti za sve ljubitelje Arsenala: i Aubameyang i Lacazette su out za večerašnju utakmicu zbog bolesti. Nketiah je ozlijeđen tako da će vjerovatno utakmicu započeti Folarin Balogun, osim ako mag na klupi ne bi opet poslao Williana na najlažniju devetku.

Link to comment

Ja stvarno ne znam odakle taj ničim izazvani optimizam kod scouse nacije. Šta, kao, doveli su zamenu za Lovrena sa godinu dana zakašnjenja, i sad će sve biti u redu? :unsure: 

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Vidi koliki pesimizam kod Arletovih! Šta će tek biti kada ih Brentford odradi večeras? Inače, meni su simpatični jer sam godinu dana živeo u komšiluku. Dopadljiv tim.

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Vidi koliki pesimizam kod Arletovih! Šta će tek biti kada ih Brentford odradi večeras? Inače, meni su simpatični jer sam godinu dana živeo u komšiluku. Dopadljiv tim.

 

Kako da ne budu pesimistični?

 

‘Buzzing to be here’: Joe Willock seals £22m Newcastle move from Arsenal

 

Lik je presrećan što je prešao u... Njukasl.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...