Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

19 minutes ago, Mercuzzio said:

Sport Klub nastavlja da briljira sa idiotskim člancima. Jel ovo u sklopu kampanje "Ionako su Englezi rasisti. Koji će nam njihova liga."?

 

Pogodio si za SK, ali je ipak SKy u pitanju, njihova je vest, na osnovu objave samog Tvitera

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

Pogodio si za SK, ali je ipak SKy u pitanju, njihova je vest, na osnovu objave samog Tvitera

 

Znam da je Sky ali Sky nije napisao da su Englezi najveći rasisti na tviteru nego da su Englezi u večeri finala bili najveći rasisti na tviteru. Ono je "slobodna interpretacija" Sport Kluba

Link to comment
2 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Znam da je Sky ali Sky nije napisao da su Englezi najveći rasisti na tviteru nego da su Englezi u večeri finala bili najveći rasisti na tviteru. Ono je "slobodna interpretacija" Sport Kluba

 

Mislim da je to ipak tvoja interpretacija napisanog, koja nije nužno tačna :D

 

Link to comment

premier-league-table-2021-final-f0e45545

 

Shity mi slucajno pade na 5. poziciju, ali tako lijepo pristaje tu da sam ih ostavio. Ukoliko se poredaju zvijezde pa Junajted dovede kvalitetnog defanzivnog veznog Deklana Rajsa, Junajted prima najmanje golova. Ukoliko nekom magijom na to dovede onog brzoggonzalesastoperadesnogbekadesnogbocnogdesnokrilo iz Sevilje, Junajted bi imao savrsen tim, bio favorit za titulu i Ole bi tako najbrze ostao bez posla.

Link to comment
10 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Zapanjen sam količinom nepoverenja koje PPPučanstvo gaji prema velikom Mojesiju.

 

Mislim da je tu više pitanje snalaženja sa evropskim obavezama uz relativno tanak roster + Lingardov odlazak + povratak publike na ovaj baksuzli stadion ne ide WH-u u prilog. :D 

Link to comment

Interesantno koliko ljudi vidi Soton u nižem rangu sledeće sezone. Ralfara je to, teško. Ako će se neko klizati naredne sezone, ja tipujem na Wolvese sa gušterom na poziciji trenera + klimava situacija sa CF jer ne znamo koliko je ustvari Himenez sposoban da se vrati na stari nivo. Očekujem i dobrog starog Dajšaru da se vrati tamo gde pripada, a ne bih se iznenadio ni da im se pridruži Stiv Brjus. Kapiram da će ovaj Brentford da glumi Lids od prošle sezone, da će da budu hit prvenstva, a i od preostala dva došljaka očekujem da se dobro shibaju.

Link to comment
58 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Interesantno koliko ljudi vidi Soton u nižem rangu sledeće sezone. Ralfara je to, teško. Ako će se neko klizati naredne sezone, ja tipujem na Wolvese sa gušterom na poziciji trenera + klimava situacija sa CF jer ne znamo koliko je ustvari Himenez sposoban da se vrati na stari nivo. Očekujem i dobrog starog Dajšaru da se vrati tamo gde pripada, a ne bih se iznenadio ni da im se pridruži Stiv Brjus. Kapiram da će ovaj Brentford da glumi Lids od prošle sezone, da će da budu hit prvenstva, a i od preostala dva došljaka očekujem da se dobro shibaju.

 

Soton ima Lješnjaka, ali su ostali bez Ingsa i ne znam kako će nadoknaditi njegove golove (16 G+A). Prošle sezone su nakon odličnog starta upali u crnu rupu gdje se vidjelo koliko im malo fali da odu u niži rang. Bez Ingsa su imali 1-3-5 u 9 utakmica, s tim da su tu igrali i protiv Cityja, Poola, Leicestera, Uniteda..

Link to comment
12 minutes ago, ArleKino said:

 

Soton ima Lješnjaka, ali su ostali bez Ingsa i ne znam kako će nadoknaditi njegove golove (16 G+A). Prošle sezone su nakon odličnog starta upali u crnu rupu gdje se vidjelo koliko im malo fali da odu u niži rang. Bez Ingsa su imali 1-3-5 u 9 utakmica, s tim da su tu igrali i protiv Cityja, Poola, Leicestera, Uniteda..

 

Činjenica je da će morati da se otvore do kraja prelaznog roka za po još jedno pojačanje u svakoj liniji. S tim da od njih uvek treba očekivati i po neko pojačanje iz sopstvene akademije. Ima tu i igrača koji su igrali na top6 nivou u pojedinim delovima prošle sezone. McCarthy, Bednarek, Vestergaard odličan bedem u sopstvenom kazanu, Ward Prowse crta po terenu, Djenepo izuzetno velik potencijal. Nzm, ima tu i dosta grđih ekipa od njih.

Edited by Mindaugas Žukauskas
  • +1 1
Link to comment

Bednarek i Vestergaard su možda igrali na top 6 nivou, ali na listi deset najgrđih kiksara sezone.

 

Brentford bi pre mogao da glumi Norwich iz naše™ šampionske 2019/20 nego Leeds iz koronavirusne 2020/21.

 

Što se LFC tiče, strepnja >>> nada. Povrede ne mogu da budu gore nego u prethodnoj sezoni, ali zamor materijala itekako može. Manjak kadrovskih osveženja plus neizbežno izdrkavanje oko produženja ugovora, plus razvijen imunitet na motivacione tehnike Feelgood Flopare... ne bi me uopšte iznenadilo da se ispadne iz četiri.

Link to comment

Opet, uvek postoji šansa da će grčko-japanski dupli pasovi da vrate u život Bobija Firmina, koji se u poznoj tridesetoj polako priprema za klasičnu brazilsku penziju.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...