Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Pa na West Ham je i mislio, ne misliš valjda da je došao (na ovaj sveti topik) da troluje, a nije pripremio gradivo?  :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment
Just now, Jeremija said:

Držimo palčeve da konačno  i Arsenal odradi nešto kako treba...   :D

 

 

Mda, to je definitivno crkva u koju se trebate ići moliti.

  • Haha 2
Link to comment

Prilično sam siguran da ni Arsenal neće dati 30 miliona za igrača koji je slobodan sledeće sezone i kog klub pokušava da ga utrapi ko keva ćerku usedelicu od 45+ godine. 

Link to comment

Milenkovića, navodno, danas završava West Ham. Ne znam koliko su pouzdani izvori.

 

Arsenal glupavo zagrizao za Abrahama, jebo ih on u guzicu. Konkurencija su Roma i Atalanta.

 

Southampton dovodi Snažnu Ruku™ iz Blackburna. Morali bi se i oni uozbiljiti, inače će se čeznutljivo sjećati devetki iz Premiershipa.

Link to comment
26 minutes ago, ArleKino said:

Milenkovića, navodno, danas završava West Ham. Ne znam koliko su pouzdani izvori.

 

 

Najpouzdaniji mogući, a da nije recimo igrač, njegov agent ili neko iz top menadžmenta kluba

Link to comment

Nista nije slomio, što je dobro s obzirom kako je iskrivio nogu. Odokativno posle reprezentativne pauze najranije, što je početak septembra, najkasnije kraj istog meseca

Link to comment

Za to vreme brat Grk beleži još jednu asistenciju u poslednjoj pripremnoj, protiv Osasune, savršen centaršut za Firmina. Evo ga sad i kornere izvodi...

Link to comment



Djabe kad Milner starta na svojoj omiljenoj poziciji za vikend.


Jezik pregrizo, Milner se školuje da bude zadnji vezni.

Ako je sudeti po postavama u ove dve utakmice, počinju Alison, TAA, Matip, VVD/Konate, Tsimikas, Milner, Keita, Elliott, Salah, Mane, Jota.

Mada evo Firmino zabija već drugi večeras...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...