Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, Bogotac said:

Haha,Siti koji juri Vilu da im vrati Grilisa:D

.

zašto se dovodi maradona iz birmingema u vezu sa mesijem? valjda je kejn taj koji mora poraniti ujutru na trening

 

Spoiler

na stranu što je griliš>mesi :fantom:

 

Link to comment
24 minutes ago, copkillah said:

Čini mi se da sam pročitao da Dortmund traži 150 miliona funti, a da je Lukaku oko 110, nisam uopše računao faktor Rajola 

 

budale. dobice duplo manji novac sledece sezone. 

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Pare su poodavno usrale fudbalsku igru i nikako da stane izuvanje iz cipela. Ocekivao sam posle pandemije da ce se cijene i plate vratiti na neku normalu, da ce liga biti izjednacenija i sve super. Lukaku prvo kategorican da ne mrda iz Intera, dva dana kasnije laprda kako zeli u Celsi zbog nedovrsenog posla, how yes no. Mesi napusta Barsu u kojoj je 20 god, sve dali jedno drugom i sad odlazi iskljucivo zbog para. Sutra ce Pogba otici iskljucivo zbog 50k sedmicno vise. Na sve to, Grilis napusta klub u kome je 20 god, Kejn ko poslednja pizda ne dolazi na treninge u klub u kome je 15+ god.. Tuga.

 

Ja se ovde skoro objašnjavao sa valjda Merkucijem po pitanju toga da li je COVID zauvek promenio stvari i bla bla truć. 

 

A nije, naravno, stare prakse se već ponovo uspostavljaju. Dosta im je bio onaj jedan prelazni rok relativne opreznosti, kad se nije znalo da li je možda kraj sveta pa im bilo glupo da kipuju pare kao obično. Sad već sve ide nazad u normalu. 

 

Možda se za deadline day reporteri više neće snimati okruženi buljukom naložene dečurlije, eto toliko od korenitih promena.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

na stranu što je griliš > mesi :fantom:

 

105m > 104m > 100m > 97m

 

Kutinjo > Žoao Feliks > Griliš > Dembele

 

:fantom: 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Xhakino prezime počinje sa X, baš kao i Xavijevo, a Elneny je egipatski Iniesta. Realno, da sa ovim Arsenalom uzme titulu, to bi bilo nadmašenje Pelea i Maradone zajedno.

Link to comment

"Manchester United and Sega have agreed a settlement to amicably resolve their trade mark dispute relating to Football Manager. Both parties are pleased to resolve this matter to their mutual satisfaction."

Nema veze sa PL ali sad kad je javno...MU je tužio SI Games pre jedno godinu dana i pretio da će da zatvori autore igre zbog korišćenja imena kluba ili da dobiju pozamašnu svotu novca. Sledeće godine će u igri da budu Manchester UFC ili Man UFC. I ako se čudite ako ne možete da nađete dodatke za igru, ManUtd je poslao tužbe svim sajtovima koji su hostovali bilo šta od dodataka, pa makar imali jednu sliku igrača ManUtd u image packovima.

Link to comment

Zar se to ne odlučuje na nekom višem nivou. Tipa firma potpiše ugovor sa ligom i ima pravo da koristi imena klubova iz te lige!?

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...