Jump to content
IGNORED

Uništavanje životne sredine u Srbiji


Jumanji

Recommended Posts

E
 
moze neko da mi preprica sta se desava oko ovog?
 
Hteo da idem, sad vidim neka prepucavanja, nekima se zabranjuje da govore i ostalo. Neka se teraju svi u tri lepe
ja se u to uopshte ne bih uzivljavala, niti cu. mi smo se toliko puta zjebali do sada, da jedan vishe put ne menja apsolutno nishta :ph34r:

opusti se i buni se :hihi:

ja cu tako.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment

Ma kao sve to je lvalitetan cirkus...
Sudar titana.
Jedan hoće sve po njegovom, drugi hoće sve po njegovom...
Stotine govornika svako bi da kaže po nešto...
No svakako treba otići...







... Shiit has hit the fan

  • +1 4
Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:

Ma kao sve to je lvalitetan cirkus...
Sudar titana.
Jedan hoće sve po njegovom, drugi hoće sve po njegovom...
Stotine govornika svako bi da kaže po nešto...
No svakako treba otići...







... Shiit has hit the fan
 

judean-peoples-front-peoples-front-of-ju

  • +1 3
Link to comment

@gospa

 

ma kapiram ja to, nego kao veteran vise gledam kroz to hoce li ljudi biti motivisani da izadju ili ne.

 

Nekako mi je vise glupo da uvek budem u 0, 01% stanovnika ovog grada koji se kao sekta nalaze po trgovima s mene pa na ustap. Svaka podela demotivise veliku vecinu ljudi (ne i mene, ocigledno) ali ovo usrano odricanje od politike™ i politicara me zaista okrece na tamnu stranu.

 

Stvarno se osecam kao ovca kad odem da podrzavam te "gradjanske" proteste.

 

Mali hint: ako se setimo proslogodisnjih protesta "zbog mera" seticemo se kako se lako upravljalo njima i kako je lako bilo da Belivukovi ljudi istisnu politicare odatle, cak i kada ovi dodju kao gradjani a ne daj boze kao govornici ili organizatori. Dovoljno je da se navijaci probiju u prve redove i pocnu da urlaju djilase lopove i deo mase ce se povuci nazad a deo pridruziti navijacima.

 

Jedini (ali zaista jedini) nacin da protesti okupe ljude i imaju smisla je jasna organizacija i koja stranka i ljudi stoje iza nje, fizicka prisutnost redara i naravno jasni zahtevi. To ne moze bez politicara a mi sa njima pravimo neke trule "ugovore sa narodom(?)" i zahtevamo ne znam ni ja kakve garancije dok ovaj balavi bolesnik rasprodaje za kikiriki nasu divnu zemlju. A sve je to  ZUTI SU KRIVI ZA SVE  njegovo licno programiranje i prve i druge Srbije, pa ko se upeca. Borku razbiju glavu jer je bio na politickoj tribini u Krusevcu ali neeee, izvini se ti nama Borko prvo pa cemo doci na protest. Debilana.

 

Izaci cu sada samo da bih sebi smirio savest. Jer pojma nemam ni ko organizuje ni koji su zahtevi, jedino znam koji je motiv ljudi da se pojave (i ja ga delim svakako)

Edited by Caligula
  • +1 4
Link to comment

To je oduvek bio problem, i svuda. Nikad ljudi ne mogu biti sigurni da li se ne radi o manipulaciji, i ko vuce konce iza bine. Neki od vodecih anarhista u USA su bili podmetnuti od drzavne bezbednosti, naravno (mislim jos tamo 1960-tih, a ni danas nije drugacije.)

Link to comment

 

 

 

 

 

1 hour ago, Caligula said:

@gospa

 

ma kapiram ja to, nego kao veteran vise gledam kroz to hoce li ljudi biti motivisani da izadju ili ne.

 

Nekako mi je vise glupo da uvek budem u 0, 01% stanovnika ovog grada koji se kao sekta nalaze po trgovima s mene pa na ustap. Svaka podela demotivise veliku vecinu ljudi (ne i mene, ocigledno) ali ovo usrano odricanje od politike™ i politicara me zaista okrece na tamnu stranu.

 

Stvarno se osecam kao ovca kad odem da podrzavam te "gradjanske" proteste.

 

Mali hint: ako se setimo proslogodisnjih protesta "zbog mera" seticemo se kako se lako upravljalo njima i kako je lako bilo da Belivukovi ljudi istisnu politicare odatle, cak i kada ovi dodju kao gradjani a ne daj boze kao govornici ili organizatori. Dovoljno je da se navijaci probiju u prve redove i pocnu da urlaju djilase lopove i deo mase ce se povuci nazad a deo pridruziti navijacima.

 

Jedini (ali zaista jedini) nacin da protesti okupe ljude i imaju smisla je jasna organizacija i koja stranka i ljudi stoje iza nje, fizicka prisutnost redara i naravno jasni zahtevi. To ne moze bez politicara a mi sa njima pravimo neke trule "ugovore sa narodom(?)" i zahtevamo ne znam ni ja kakve garancije dok ovaj balavi bolesnik rasprodaje za kikiriki nasu divnu zemlju. A sve je to  ZUTI SU KRIVI ZA SVE  njegovo licno programiranje i prve i druge Srbije, pa ko se upeca. Borku razbiju glavu jer je bio na politickoj tribini u Krusevcu ali neeee, izvini se ti nama Borko prvo pa cemo doci na protest. Debilana.

 

Izaci cu sada samo da bih sebi smirio savest. Jer pojma nemam ni ko organizuje ni koji su zahtevi, jedino znam koji je motiv ljudi da se pojave (i ja ga delim svakako)

 

 

 

Kakav crni eko protest i sa kim, evo da vidim da li sam vidovit - biće najviše antivaksera i antimaskera plus Pujo, Raja, Gaja i Vlaja i ostali Eko-četnici (ako su ih pustili iz pritvora)...

 

 

Sedi kući i uživaj uz viski, danas inače (baš negde u to vreme) debiltuje Kristijano Ronaldo...   :D

 

 

Link to comment
 
 
 
 
 
 
 
 
Kakav crni eko protest i sa kim, evo da vidim da li sam vidovit - biće najviše antivaksera i antimaskera plus Pujo, Raja, Gaja i Vlaja i ostali Eko-četnici (ako su ih pustili iz pritvora)...
 
 
Sedi kući i uživaj uz viski, danas inače (baš negde u to vreme) debiltuje Kristijano Ronaldo...   1584414675.5338-smiley.gif
 
 
Mislim da nisi u pravu...
Tj. nadam se da si hteo da budeš ironičan...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
17 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da nisi u pravu...
Tj. nadam se da si hteo da budeš ironičan...







... Shiit has hit the fan
 

 

Misliš ciničan? Nemam pojma ni sam, naravno da sa jedne strane nisam baš ozbiljan, ali sa druge strane ovakvi dogadjaji često budu preoteti i zloupotrebljeni od baš takvih grupacija kao što sam pomenuo... 

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...