Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

21 hours ago, Moća said:

Moj najgori start od kad igram fantazi. 0-5 skor i svaki put sve promasim. Moram da divljam al pojma nemam sta da radim.

E pa pravniče, izdžinksovao si za sve pare :D

Čim sam se zapitao na koji način u zaustavnom vremenu Ridiger može da mi se usere u život, vrlo brzo sam dobio odgovor :fantom:

Link to comment
Just now, ubibobi said:

E pa pravniče, izdžinksovao si za sve pare :D

Čim sam se zapitao na koji način u zaustavnom vremenu Ridiger može da mi se usere u život, vrlo brzo sam dobio odgovor :fantom:

Zato je brat Ridiger, ljubim ga u ćunu, golom doneo pobedu za najbolji ikad početak otkad igram Head to Head :cool:

Link to comment

kakva je smejurija ovaj bps. nigde nikakve logike. benrahma dobio 3 poena na jebeni odbitak a ddg dobio 2 poena. jos prvi nije ni zavrsio utakmicu. igra bi bilo mnogo bolja bez tih bonus poena. ovako samo neresno 53-53 protiv @pantelia :mad:

Link to comment
On 18.9.2021. at 18:11, San Epifanio said:

Ih, platih danak neopreznosti. Kako mi promace ovaj jinx, taman da Sar neutralise sve sto Salah i Toni sakupise.

Kakav mec :smiley_hail: i uz propusteni dedlajn... 

Link to comment
15 minutes ago, 189- said:

kakva je smejurija ovaj bps. nigde nikakve logike. benrahma dobio 3 poena na jebeni odbitak a ddg dobio 2 poena. jos prvi nije ni zavrsio utakmicu. igra bi bilo mnogo bolja bez tih bonus poena. ovako samo neresno 53-53 protiv @pantelia :mad:

A juče Martinez za jednu odbranu na meču dobio više bonus poena od Bajlia sa golom+ asist..ae nek neko to objasni :tongue:

Link to comment
3 hours ago, 189- said:

kakva je smejurija ovaj bps. nigde nikakve logike. benrahma dobio 3 poena na jebeni odbitak a ddg dobio 2 poena. jos prvi nije ni zavrsio utakmicu. igra bi bilo mnogo bolja bez tih bonus poena. ovako samo neresno 53-53 protiv @pantelia :mad:

 

Ne znam kako, sinoc sam video da je nereseno, a ostalo ti je nekoliko igraca vise. 

 

Da si uzeo Alonsa pobedio bi :coffee:

Link to comment
E pa pravniče, izdžinksovao si za sve pare [emoji3]
Čim sam se zapitao na koji način u zaustavnom vremenu Ridiger može da mi se usere u život, vrlo brzo sam dobio odgovor :fantom:
Jel mi verujes da mi jinx ovog puta nije pao na pamet. Pa ostali ti Ronaldo i Lukaku cemu da se nadam??? Fun facts- u svam kolu bi stoper kog ostavim na klupi doneo CS.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment



E pa pravniče, izdžinksovao si za sve pare...

@Moća kralj laznih suzica

cvece babi na ovonedeljnoj pobedi kao i svim drugim tlaciteljima koji su zaboravljeni u prethodnih nekoliko kola!

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment




@Moća kralj laznih suzica

cvece babi na ovonedeljnoj pobedi kao i svim drugim tlaciteljima koji su zaboravljeni u prethodnih nekoliko kola!

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Ju vidi ga pokojni @cvrlle :ohmy:
Iako ga vise nema ovde mi se prividja par puta godisnje.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment

opet sam u jednoj od onih pat pozicija kad bez ozbiljnog minusa ili potezanja divljakuše ne mogu ništa konkretno da izmenim u timu.

ono, još nije kritično. tim je kao ok. pobeđujem na guzove. ali vidim da polako mi dosta igrača tone i inicijalni talas njihovih poena se gasi.

pitanje je da li čekati neku katastrofu ili probati sad sa prslinovanjem. zažaliću šta god da uradim, to je jedino sigurno.

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...