Jump to content
IGNORED

Случај Петница


Recommended Posts

Mislim da će ovo tek da se nastavi dok ne poknemo ko zvečka.

Svi ze brinu za mlade kvazi naučnice, a niko za mlade est. umetnice. 

Novine, tzv. blatoidi, od jutros su pune slika Džejle Ramović sa vereničkim prstenom dobijenim od Marije Šerifović, inače njenom mentorkom u nekom show music umetničkom performansu.

 

Šra to znači?

 

Promovišemo LGBT sex aurority exploatation, a apsimo hetero predatore pred penzijom ???

Link to comment

Ili moramo da čekamo 10-20 godina da sirota Džejla ukapira da je mentor-autoritet iskorišćava iz niskih pobuda?

 

 

Edited by zmanic
Link to comment
26 minutes ago, zmanic said:

Ili moramo da čekamo 10-20 godina da sirota Džejla ukapira da je mentor-autoritet iskorišćava iz niskih pobuda?

 

 

o cemu ti pricas? dve punoletne osobe hoce da se vencaju i zive zajedno, njihov problem. jedna ima 19 a druga 36 godina. ni prvi ni poslenji s tolikom razlikom u godinama.

 

moja sestra od strica se udala s 19 za 18 godina starijeg tipa i pre par meseci su proslavili 30 godina braka. odgajili decu, vitalni oboje, uzivaju u zivotu.

 

nikakve veze ovo nema ni s petnicom ni sa seksualnim nasiljem.

 

edip - pretece me @aram

Edited by adam
  • +1 3
Link to comment

Moramo da čekamo, prvo streljamo strejt pedofile, pa onda saučesnike i relativizatore  seksualnog iskorišćavanja maloletnih lica, posle ostale, mora da se zna neki red, nismo divljaci. 

 

41 minutes ago, gospa buba said:

jel to onaj mile novinar?

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Mile je dugogodišnji  bibliotekar u Petnici, bivši profesor i ljubitelj skandinavki,  kaže za sebe da je vrlo moralan i zna sve šta treba. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
Moramo da čekamo, prvo streljamo strejt pedofile, pa onda saučesnike i relativizatore  seksualnog iskorišćavanja maloletnih lica, posle ostale, mora da se zna neki red, nismo divljaci. 
 
 
Mile je dugogodišnji  bibliotekar u Petnici, bivši profesor i ljubitelj skandinavki,  kaže za sebe da je vrlo moralan i zna sve šta treba. 
 
 
to znam, ali da li je to onaj isti mile peric koji na youtubu ima intetvuje sa raznim gostima, uvek je vishe nego solidno pripremljen bez obzira na to koliko je gost opskuran (a ni nije svaki opskuran) i blago i dosta kulturno navodi na ijao shta nam rade :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

i blago i dosta kulturno navodi na ijao shta nam rade :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Taj! :sleep:

Link to comment

Btw, ne znam Savanovo političko opredeljenje ali uopšte me ne bi čudilo da ga je ovaj negde prijavljivao i cinkario ako se ne slaže sa njegovim. :D 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...