Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Filozof manijak said:

Kod nas se bar čuje  reglerima utišava skandiranje Vučiću šećeru :fantom:

nasi bar ne prave cevapcicice :fantom:

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

Kod nas se bar čuje  reglerima utišava skandiranje Vučiću šećeru :fantom:

 

I samarima, takodje, nisu samo regleri.:D

 

Ne kazem ja da medju grobarima nema opozicionara, naravno da ih ima, samo kazem da vam je klub za koji navijate naprednjacki jedan kroz jedan. Privatni Vucicev projekat. Moglo bi se reci da vam je skandiranje uspelo na neki cudan nacin.

  • +1 1
Link to comment

 

termin koji tražiš je privremeno okupiran klub 

Što je i dalje na Džejkobovoj lestvici košmara nekoliko mesta ispod omiljenog kluba.  :D

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, harper said:

Ovako, naprednjacima ne treba davati ni crno ispod nokta i svim njihovim projektima se treba stalno suprostavljati i minirati ih na sve moguce nacine. Ako se nije mogao zaustaviti "Beograd na vodi" mozda nam uspe, ako ne da zaustavimo, onda bar da usporimo KK Partizan.

Pozdravljam pravednički žar i želju da se svaki naprednjački projekat uspori i minira. Šta god da bude sutra uveče, cenim da ćeš ti dosledno i krajnje nelicemerno da tu energiju usmeriš i na ogroman višegodišnji naprednjački mega projekat na adresi Ljutice Bogdana?

 

Niko nema iluziju da je Ostoja opozicionar, ali vidim da sa druge strane ima podosta onih koji u Čović vide nekakvu izmaštanu branu od ulaska SNSa u voljeni klub. I to sve dok pare dolaze iz raznih Milenijuma i sličnih naprednjačkih instant firmi.

 

A podosta je smešno što potencijalnu titulu Crvene Zvezde podvodiš kao kvarenje i usporavanje SNS projekata i direktno postavljaš paralelu oni protiv nas, pa samim tim ispada da je titula Zvezde nekakav opozicioni čin?

 

Ali dobro udarila vrućina u glavu, palo i neko piće posle ručka, sutra je majstorica pa treba navijati uprkos svemu, pa je donekle i očekivano da se upadne u taj "Mi Zvezdaši, kvarioci i saboteri naprednjačkih projekata" mod.

  • +1 3
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

 

termin koji tražiš je privremeno okupiran klub 

Što je i dalje na Džejkobovoj lestvici košmara nekoliko mesta ispod omiljenog kluba.  :D

 

 

Da. Privremeno od osnivanja.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Sorry, ja ne glumim da navijam za opozicioni klub, moj opozicioni status je licni a ne navijacki izbor. Stoga me nije briga sta ce biti sa visegodisnjim naprednjackim projektom u Ljutice Bogdana, bice ono sto bude htela sledeca vlast. Kao sto je danas ono sto hoce sadasnja vlast, kao sto je juce bio ono sto je htela prethodna vlast. Samo me izuzetno, izuzetno zabavlja to vase preskakanje kozlica i druge gimnasticke figure posle dugo godina prdjenja o nama vucicevcima i vama ojadjenim ali dakako ponosnim crno-belim opozicionarima. Bas me zabavlja pa dajem sebi oduska jer je cela ta smesna konstrukcija pala s prvim naprednjackim parama koje su usle u KK Partizan.

 

Sto da vas malo ne nerviram? Mora neko da vam iskija sva ta budalesanja sad kad je naprednjacka maca dosla i na vasa vratanca.

Ne znam šta bi tačno bio opozicioni klub (ne samo u Srbiji nego i generalno) ali svakako da Večiti ne bi potpali ni pod najširu definiciju toga.

 

Vrlo je zabavan taj tvoj stav da se svim* SNS projektima stalno treba suprotstavljati i minirati ih na sve moguće načine (*osim onih projekata koji su vezani za voljeni klub, njih pustiti pa šta bude)

 

Kudos i za pokušaj da dokažeš da je bolje junački ćutati sa tribina nego makar i sporadično skandirati protiv Vučića. Lično bi me veoma obradovalo da čujem takvo skandiranje sa Marakane ili iz Pionira ali nažalost to teško da ćemo doživeti.

 

A i samo napred sa bućkom ako te toliko izuzetno veseli. Mada toliko su se puta sve ove iste priče izvrtele na forumu (vrlo često od istih aktera) da iskreno sumnjam da se bilo ko nervira oko toga šta se piše na matičnom ili suparničkom topicu.

  • +1 4
Link to comment
15 minutes ago, *edited by mod said:

Ne znam šta bi tačno bio opozicioni klub (ne samo u Srbiji nego i generalno) ali svakako da Večiti ne bi potpali ni pod najširu definiciju toga.

 

Vrlo je zabavan taj tvoj stav da se svim* SNS projektima stalno treba suprotstavljati i minirati ih na sve moguće načine (*osim onih projekata koji su vezani za voljeni klub, njih pustiti pa šta bude)

 

Kudos i za pokušaj da dokažeš da je bolje junački ćutati sa tribina nego makar i sporadično skandirati protiv Vučića. Lično bi me veoma obradovalo da čujem takvo skandiranje sa Marakane ili iz Pionira ali nažalost to teško da ćemo doživeti.

 

A i samo napred sa bućkom ako te toliko izuzetno veseli. Mada toliko su se puta sve ove iste priče izvrtele na forumu (vrlo često od istih aktera) da iskreno sumnjam da se bilo ko nervira oko toga šta se piše na matičnom ili suparničkom topicu.

 

Vidi, mi bar formalno nismo naprednjacki klub, mada svi znamo koliko je sati po tom pitanju. Vi ste i formalno naprednjacki klub. Gazda vam je vidjeni naprednjak, finansijer vam je vidjeni naprednjak, ovaj projekat sa Obradovicem je napravljen naprednjackim parama. Dakle, naprednjacki projekat od pocetka do kraja. A naprednjacke projekte valja zaustavljati i boriti se protiv njih jer, valjda cemo se oko toga sloziti, naprednjacki projekti nisu dobri za Srbiju.

 

Meni je savrseno jasno da ima vas koji biste vise voleli da vam na celu kluba ne bude naprednjak i da novac koji vas finansira bude malo cistiji i malo manje naprednjacki i ja to u potpunosti postujem. Ali to sta biste vi voleli nije realno, realno je ovo sto sam napisao u prvom pasusu. I ja bih voleo da na celu kluba za koji ja navijam ne bude covek kojeg prezirem verovatno vise nego bilo koju drugu javnu licnost u Srbiji ali to je ono sto bih ja voleo, realno je da je upravo taj covek na celu kluba. Razlika je samo u glumi. To sto cete da vicete "Vucicu pederu" a da punite halu gledajuci i navijajuci za klub koji postoji, bar na trenutnom nivou, zahvaljujuci njegovim parama je poprilicno licemerje.

  • +1 5
Link to comment
14 minutes ago, harper said:

 

Vidi, mi bar formalno nismo naprednjacki klub, mada svi znamo koliko je sati po tom pitanju. Vi ste i formalno naprednjacki klub. Gazda vam je vidjeni naprednjak, finansijer vam je vidjeni naprednjak, ovaj projekat sa Obradovicem je napravljen naprednjackim parama. Dakle, naprednjacki projekat od pocetka do kraja. A naprednjacke projekte valja zaustavljati i boriti se protiv njih jer, valjda cemo se oko toga sloziti, naprednjacki projekti nisu dobri za Srbiju.

 

Meni je savrseno jasno da ima vas koji biste vise voleli da vam na celu kluba ne bude naprednjak i da novac koji vas finansira bude malo cistiji i malo manje naprednjacki i ja to u potpunosti postujem. Ali to sta biste vi voleli nije realno, realno je ovo sto sam napisao u prvom pasusu. I ja bih voleo da na celu kluba za koji ja navijam ne bude covek kojeg prezirem verovatno vise nego bilo koju drugu javnu licnost u Srbiji ali to je ono sto bih ja voleo, realno je da je upravo taj covek na celu kluba. Razlika je samo u glumi. To sto cete da vicete "Vucicu pederu" a da punite halu gledajuci i navijajuci za klub koji postoji, bar na trenutnom nivou, zahvaljujuci njegovim parama je poprilicno licemerje.

Nemam ja nista protiv tvog stava o SNS projektima ali bolno bode oči taj izuzetak koji praviš kada se skrene kod Autokomande. To je svakako naprednjački flagship projekat, kadriranje je odrađeno direktno sa najvišeg vrha, čak u kancelarijama kluba visi slika duha koji lebdi. Pare, obim, ljudstvo, poruke koje se šalju preko tog mega projekta daleko nadmašuju sve što prolazi kroz košarku u oba tima zajedno.

 

Po svakoj logici bi trebao da imaš još oštriji beskompromisni stav usmeren i ka Marakani. To što ga nemaš govori da za tebe nisu baš svi SNS projekti isti 

 

A i neće biti da je ta "gluma" baš toliko nebitna, čim se radi na utišavanju iste. Verovatno i sam uviđaš koliziju u svojim izjavama "uvek, stalno i beskompromisno protiv SNS" i "šta ovi grobari viču protiv Vučića kao neki licemeri, što ne razdvoje klub od politike pa lepo kao mi stoički i junački ćute o istom?"

A zamisli samo koliki bi to tek korak bio kada bi se i sa druge strane bar malo "glumilo"...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...