Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

19 hours ago, Drako said:

U sustini i ne gledam, po neki mec na preskok, procitam rezultat, kad me ne mrzi, a cesto me mrzi, pogledam snimak.

Jbg, ja volim takmicarski sport, a ne izlete po evropi.

Sve 3 protiv cedevite nisam gledao, prvu finalnu sam odgledao 3/4, drugu na preskoke jedva pola, trecu ni toliko, ovu poceo na 18:12 za zvezdu, pa batalio kad je uveo odbranbeni deo tima i sad se slatko nasmejao kad sam video rezultat.

Ako posle ovakve blamaze i ponizavanja ipak osvoje titulu, svaka cast, ali me iskreno zabole, ionako bi i za sledecu godinu tim bio skrpljen raznim polovnjacima i ortacima, a to me vec vise ni malo ne zanima.

 

 

Ај прескочи и мајсторицу, жив ми био

  • +1 1
Link to comment

To je vrlo verovatno, ipak sebe i svoje zivce vise volim od zvezde.

Uostalom i ako pobedimo, pa radonjic opet bude sklapao ekipu po principu 2-3 dobra igraca, 4-5 ortaka i 3-4 igraca koje niko nece, preskocicu i celu sledecu sezonu, uopste nije problem. Ima toliko lepsih stvari u zivotu nego nerviranje zbog, u sustini, tudjih promasaja.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Drako said:

To je vrlo verovatno, ipak sebe i svoje zivce vise volim od zvezde.

Uostalom i ako pobedimo, pa radonjic opet bude sklapao ekipu po principu 2-3 dobra igraca, 4-5 ortaka i 3-4 igraca koje niko nece, preskocicu i celu sledecu sezonu, uopste nije problem. Ima toliko lepsih stvari u zivotu nego nerviranje zbog, u sustini, tudjih promasaja.

 

Nije do Radonje, do Covica je.. Nemoj niiko da me ubedjuje da Radonja ne zna sta je dobar igrac i sta je dobar centar, pa zato bira drugare..To su Covicevi pokvareni spinovi da niko nije bio po ukusu strucnog staba, a znamo da je Ra zeleo i Noka i Lesorta ali se nismo nasli oko cifre, i jos ko zna koliko centara sto ne znamo.

 

Covic je rak rana kluba, Radonja radi sa onim sto ima i moze... i hvala mu sto uopste covek zeli da radi i saradjuje sa Covicem. Covicevu Zvezdu bez Radonje sam video na sta lici, to ne bih zeleo opet da gledam nikad. Preselicu se na Terzica i Dejana Stankovica, to mi mozda bude kud i kamo zanimljivije.

Link to comment
20 hours ago, Banjo said:

 

Nije do Radonje, do Covica je.. Nemoj niiko da me ubedjuje da Radonja ne zna sta je dobar igrac i sta je dobar centar, pa zato bira drugare..To su Covicevi pokvareni spinovi da niko nije bio po ukusu strucnog staba, a znamo da je Ra zeleo i Noka i Lesorta ali se nismo nasli oko cifre, i jos ko zna koliko centara sto ne znamo.

 

Covic je rak rana kluba, Radonja radi sa onim sto ima i moze... i hvala mu sto uopste covek zeli da radi i saradjuje sa Covicem. Covicevu Zvezdu bez Radonje sam video na sta lici, to ne bih zeleo opet da gledam nikad. Preselicu se na Terzica i Dejana Stankovica, to mi mozda bude kud i kamo zanimljivije.

 

U svakom slucaju, sve i da sutra pobedimo ovaj Vucicev projekat iz Humske i odlozimo njihovu promociju za jos jednu godinu, nesto ce morati debelo da se menja u klubu. Jurili smo sopstveni rep godinama u krugu "da osvojimo ABA da bismo igrali Evroligu a onda tankujemo Evroligu da bismo osvojili ABA da bismo igrali Evroligu..." i u toj jurnjavi su nam skakavci pojeli sve te godine dominacije u regionu. Sada s druge strane imamo konkurenciju u vidu ozbiljnog stranackog projekta najjace stranke u Srbiji i moramo da se odlucimo sta tacno zelimo od ovog kluba i sta je realno da postignemo jer ce svako sledece lelemudjenje biti fatalno za klupske ambicije. Tim nam je mator, mladje selekcije smo vremenom totalno zapostavili, FMP nam samo jede pare i u sustini se ponasa kao samostalan takmicarski klub a nezdrave ambicije i karakter predsednika kluba su nas stavile na centralno mesto u svim aferama i skandalima koje su se dogodile poslednjih godina u ABA ligi. Postali smo neprijatan klub za pracenje a svakim novim saopstenjem ta neprijatnost se samo povecava.

 

Mislim da je doslo vreme da Covic dr Nebojsa ode u "zasluzenu" penziju ili na neko "savetnicko" mesto daleko od ociju javnosti i da se promeni menadzment koji ce poceti da se bavi vise kosarkom a manje omiljenim Covicevim temama o kaficima u Strahinjica bana, zaverama protiv kluba, slanjem otrovnih strelica prema svima i svakome i drugim bogougodnim temama iz bezbednjacke kuhinje na kojima je dr Covic inace i doktorirao. Ne moramo ni da igramo Evroligu ni da osvajamo ABA ligu ako ima boljih kandidata za to, ono sto moramo je da uredimo klub tako da ponovo ima kosarkaski identitet i da prestanemo da budemo deo problema a ne deo resenja unutar odnosa u ABA ligi. Pa za sta bude dovoljno u takmicarskom smislu to nam je. U najboljem slucaju igracemo Evroligu i sledece godine, tako da ce biti nekih para za novi lep pocetak.

  • +1 7
  • Haha 1
Link to comment
On 4.6.2022. at 1:05, dragance said:

Nisam hteo da detaljno čitam, ali znam da gazimo (figurativno) govna u petoj! Neka, još je draže.

 

:ziga:

Link to comment

Nisam gledao prvu i trecu, drugu gledao drugo poluvreme, cetvrtu prvo, sutra gledam sport po zaista bih voleo poslednji put ikada

Jebem im mater svima koji su mi omiljeni zivotni hobi zgadili i normalno i u picku, eto toliko. Kad ne umem da se ne nerviram i sablaznjavam, necu ucestvovati uopste

 

Edited by Plajvi
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Izvin'te, braco grobari, sta je vama ovde smesno? To sto neko ukazuje na vase licemerje da ste kao neka opozicija a srce i dusu dajete timu ciji je predsednik clan IO GO SNS-a i glavni finansijer naprednjacka instant firma? Zalim slucaj ali to su suve cinjenice, koliko god ne prijale vasoj bogougodnoj iluziji. Mi cigani se bar nismo krili iza kluba i svoje opozicionarstvo, kod onog ko ga je imao i ima, odavno smo odvojili od navijackih preferencija jer smo bili svesni za sta navijamo. Vi cete u jednom trenutku takodje morati da shvatite da ne sedite na jednoj vec na dve stolice, jer ce vam od silnog napora da nas ubedite da vam je klub perjanica opozicije, docim je zapravo tvrdjava SNS-a, skociti pritisak bezveze. Vrucine su, ne treba vam poviseni pritisak.

 

Dakle, dobro dosli u jace, brze, bolje. Ne morate da se izuvate.:D

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...