Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

12 hours ago, MiddleClass said:

Pukl, Hordov, Koljensic sude peti mec

 

:thumbup:

Al kako sam samo znao da Hordova čuvamo za petu, izgleda da sam vidovit.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
19 minutes ago, Nikodije said:

 

:thumbup:

Al kako sam samo znao da Hordova čuvamo za petu, izgleda da sam vidovit.

  Deliš te sposobnosti sa Jakovljevićem. Kako je on sinoć znao ko sudi u majstorici? 

Link to comment

Nisam ga čuo šta je rekao, ja sam odavno, svakako pre njega, napisao da će Hordov suditi petu. Slučajno sam pogodio, pretpostavljam.

Link to comment

To je bilo očigledno, Hordov je jedini sudija iz te, da je nazovemo, prve grupe koji nije bio delegiran u finalu. Nevezano za to, prvorazredni skandal je da jedan Dragan Jakovljević izdiktira imena sudija u kamere kada se to još zvanično ne zna. Niti bi moglo da se zna. 

Link to comment

Lol baš se ne zna. On nije smeo da kaže, izleteo se. Ali je očigledno da svaki domaćin u ovom plej ofu bira sudije, ili bar jednog svog specijalca. Logično je bilo da ćemo mi čuvati Hordova za petu.

Edited by Nikodije
Link to comment
10 minutes ago, shimpr said:

Samo da proverim kako je radonjic? Jel se oporavio od trife?

Opet ti je dosadno? Ili te žena pustila na internet dok ona odmara?

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Ako neko zivi blizu i u mogucnosti je: okupljanje ispred Pionira kod ulaza B u pola 6 da se da podrska igracima pred majstoricu. Jbg, nervirali su me juce i bas sam bio ljut, ali i na nama i na njima je da se pokazemo. Mi kao navijaci, a oni da su vredni titule.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Arthur Kirkland said:

Ako neko zivi blizu i u mogucnosti je: okupljanje ispred Pionira kod ulaza B u pola 6 da se da podrska igracima pred majstoricu. Jbg, nervirali su me juce i bas sam bio ljut, ali i na nama i na njima je da se pokazemo. Mi kao navijaci, a oni da su vredni titule.

kome podrška? kk partizan ima trening do 18h

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Prema informacijama koje imam, nas traje do pola 6, a vas pocinje od 6. 

37 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kome podrška? kk partizan ima trening do 18h

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...