Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Laza kapiten nesto objasnjava sudijama, gestikulise.. ljudina je. Niti moze da odbrani a u napadu kos ne bi taj dao da se igra jos 6 sati.

 

Jbt, jel se nema para? Nema.. u redu, igramo sezonu za 7 igraca i 5 kadera.. ne mogu da smislim ove prevarante vise sto igraju za 200k godisnje.

Link to comment

Ajde poraz, kao poraz, ali ovako razigrao protivnika i napumpati im samopouzdanje je samoubistvo tokom serije... Kada se igra 5ta?

Edited by assignment
Link to comment

Ekstremno netalentovana i napadački impotentna ekipa Zvezde, protiv totalno suprotne ekipe... Čudi me da nas i ranije nisu ovako ponižavali. U petoj jedino da ih prebijemo, uz dozvolu sudija, pa da se nadamo pobedi...

 

Zajebavanje sa centrom mora da dođe na naplatu, i to izgleda kao ovo večeras... kao i pokušaj oživljavanja karijere bivšeg košarkaša Markovića, čije bivstvovanje na terenu je i dovelo do velike razlike... dok Kalina čašćava prisustvom dok ne završi šta ima u Srbiji... O Laziću da i ne pričam, bolje da se Simon skinuo...

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Gle ovog debilčića :laugh:

 

Cini nam uslugu. Posto su nas ponizili kosarkom treba da nas ponize i ponasanjem, mozda ce to da proizvede neku reakciju kod ekipe.

  • +1 1
Link to comment

Nisam hteo da gledam, niti da pratim rezultat. Vidim, izgubili smo. Znaci sve ide po “planu”, jer “tako smo hteli”.

 

ovo će se pretvoriti u još veće sranje “najvernijih”, za koji kurac sve ovo. Ne čita mi se prethodnih milion strana, tako da “jesmo li pokradeni”?

Edited by dragance
Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

tako da “jesmo li pokradeni”?

Pokrali smo sami sebe. Nit zelje, niti  borbe, ne ide sut, ne ide odbrana, ne ide skok... Bukvalno kao da su izasli kadeti i probali nesto da urade i izgubili 30+ razlike od seniora.

 

Najgora Zvezda, protiv najboljeg Partizana... usli smo u istoriju, negativno, naravno.

 

112-84... velika sramota.

 

Na moju srecu necu gledati petu utakmicu, tako da... srecno nam bilo, trebace nam.

Edited by Milosh76
Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Nisam hteo da gledam, niti da pratim rezultat. Vidim, izgubili smo. Znaci sve ide po “planu”, jer “tako smo hteli”.

 

ovo će se pretvoriti u još veće sranje “najvernijih”, za koji kurac sve ovo. Ne čita mi se prethodnih milion strana, tako da “jesmo li pokradeni”?

Nismo pokradeni, već razbijeni 30+,delovali smo kao Walking dead na terenu, optimisti će reći da smo tankovali za petu, pesimista poput mene vidi ladju koja tone... 

Edited by assignment
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...