Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, dragance said:

Kako je uspeo da unese unuče??

 

Na sluzbeni ulaz. Mozes tuda slona da provedes. Dok mi se nije zgadila atmosfera na Zvezdinim utakmicama pa sam prestao da idem na utakmice imao sam obavezno nekoliko kutija sibica kuci samo za dane kad je utakmica, nije bilo teorije da prosvercujem upaljac. No, za nekog vaze pravila a za nekog ne.

Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Kako je uspeo da unese unuče??

Pretres u Pioniru je tradicionalno nikakav. U principu te neki mučenik za dnevnicu od 10e ovalš ispipa i pita da li imaš sitan novac. Ako je baš revnosan ili nije gužva onda će te zamoliti i da pogleda pregradu za sitan novac. To sve pod pretpostavkom da je ušao na običan tribine/parter ulaz. U suprotnom nema ni tog minimuma.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Na sluzbeni ulaz. Mozes tuda slona da provedes. Dok mi se nije zgadila atmosfera na Zvezdinim utakmicama pa sam prestao da idem na utakmice imao sam obavezno nekoliko kutija sibica kuci samo za dane kad je utakmica, nije bilo teorije da prosvercujem upaljac. No, za nekog vaze pravila a za nekog ne.

 

Ma možeš da uneseš na bilo koji ulaz šta hoćeš bukvalno 

  • +1 2
Link to comment

Ko planira da i danas patkometriše, može da nastavi na Deponiji (mada je preporučljivo da niko ne nastavlja taj besmisao). Ovde se priča o KKCZ.

  • Hvala 1
Link to comment

U principu 2 su stvari bitne. Prva je da je na utakmici u nedelju svasta uletelo u teren i da to prosto ne sme da se desava. I da nije bilo unuceta, nedopustivo je da se onako nesto desava. Resenje su drasticne kazne, kako za klub koji to dozvoli, tako cak i pre za pojedince koje je prilicno lako identifikovati. Vrlo brzo i vrlo lako se to da resiti, samo da ima volje.

 

Druga je ponasanje samih aktera utkamice. Veci deo navijaca Partizana koji je ovde pisao je automatski ucitavao da neko brani stoku koja je ubacivala nesto sa tribina time sto se uopste usudio da pise o ponasanju igraca i stafa njihovog kluba. Koliko je ovo prvo nedopustivo, toliko je i ovo drugo prilicno neprihvatljivo. Niti ponasanje aktera opravdava ubacivanje svega onoga, niti pritisak sa tribina abolira ponasanje aktera na terenu. 

 

Sto se tice vredjanja pojedinaca sa tribina, nisam bas tako svilen kao harper i ne mislim da je to kljucni problem naseg sporta. Toga je bilo uvek, ima ga i na drugim mestima. Bas ce Panter da se potrese zbog toga sto mu neko vice picko grobarska, ili Aleksa sto mu vicu picko ciganska, a Zeljko nece moci da spava zbog Zeljko Turcine, ili Savic zbog vrati konju glavu... Po inostranstvu su im verovatno protivnicki navijaci pevali ode radosti... Nek nam je vredjanje sa tribina najveci problem na sportskim priredbama, gde bi nam bio kraj...

 

Zbirni problem je sto ovakve situacije mora da resi neka visa instanca, a tu se slazemo da nema bas preterano volje i da je vrlo verovatno da upravo odatle i dolaze problemi... I tako u krug. 

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Nema tu mnogo pametovanja, izbaciš tribinu, klepiš klub na par utakmica bez navijača, popijemo i neku finansijsku kaznu da sve puca, pa će neko posle par puta ovakvog scenarija malo drugačije direktive da da organgutanima na tribinama. 

 

No to bi bilo u normalnoj državi, jasno je da mi to nismo i da taj film nećemo gledati...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Pa teorija nam je svima jaca strana. U praksi gledamo vec 2 decenije kako to funkcionise.  I nije samo do drzave, vec do regiona... 

Edited by adasevic
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...