Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, nautilus said:

Nisam otišao na Zvezdinu utakmicu od dana kada je Čović naložio najvernije da napadaju parter B zbog zviždanja Filipu. Kad je to ono bilo,  pre 2, 3 sezone? Jedno od najmračnijih iskustava mi je bila ta poslednja serija protiv Budućnosti kada smo i mi tamo ali i oni ovde bili na rubu linča. Ako je mene popriličan blam stoke koja gadja igrače Partizana i ako svo to loženje publike da pljuje, preti i bije smatram u najmanju ruku bedničkim potezom Čovića onda imam pravo da smatram, na primer, i Lesorovo pokazivanje kite džukelisanjem.

 

Realno je sva priča oko basketa otišla u kurac. I šta ćemo sad ™ ? Ovaj krug, šta ste vi radili nama pa mi imamo pravo da to i gore radimo vama, se neće prekinuti dok neko na tribini ne pogine. Ono, neki civil, obični klinac koga je otac doveo na utakmicu, neka devojka sa ovim ili onim šalom. meni je potpuno svejedno, jednaka je tragedija. Samo što i vaše i naše za to boli ta ista kita koju pokazuje Lesor pa i jedni i drugi lože najvernije da svake godine budu sve veća stoka. Svesni su posledice, samo im je bitnija titula i malo kurčenja koje će biti po forumima i mrežama od nečijeg života. 

 

Zajebi to. Svakoga ovde ko i jedan jedini sekund brani takvo postupanje navijača, uprava, igrača ili trenera treba da bude sramota. Nema tu nikakve beogradske gospodštine ili časova ljubavi. To je patologija.

 

17 hours ago, Tresko said:

Daj sad da se dobiju sledeće dve, uz to da se napravi i njima sad atmosfera kakvu su zaslužili, pa da se ode u petu.


Evo kako se to radi. S tim što ne vidim kako su to igrači zaslužili da se “i njima to napravi” jer su štitili svoje kolege. 
 

Naravno, umesto osude i napušavanja, dobio je 2 thumbs up.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Jasno je meni da oni nemaju sta da pricaju o kosarci posto je godinu dana ne igraju i pored najboljeg trenera svih vremena koji je Ljubomiru Panteru dao "milion i dvesta".

 

Jbt, umjesto mi da pricamo o tome kako je Ra opet ponistio Zoca, grobari nas uvlace u blato sa pricama o navijacima. A mi koji nosimo frak i cilindar ne umijemo da se valjamo. :fantom:

  • +1 6
Link to comment
20 minutes ago, theanswer said:

 

Evo ti 1

 

Fandorin

Dakle, ja sam opravdavao gađanje flašama igrača i članova stručnog štaba KK Partizan. Ok, tukao si me argumentima, zaista nemam šta više da dodam. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Pošto vidim da guraš neko lažni narativ po pitanju "krvnih zrnaca" tu priču apsolutno niko živ nije pominjao ni pre njihovog dolaska, ni kada su došli a ni tokom finala. Niko od navijača se nije pitao da li sme da dodje neki igrač koji je pre igrao u Zvezdi. Nikoga nije briga za njihovu prošlost.  Još mi je luđe to oko Trife koji po tebi valjda treba da se dokazuje zbog oca?

 

Ovo sa provokacijama je vrlo klizav teren jer koliko vidim u provociranje se podvodi sve od sakupljanja stvari koje lete na teren pa do takvih ekstremnih slučajeva kao što je klimanje glavom posle koša.

 

 Pa neće biti da je lažni narativ, očito je da igrači koji su imali neke veze sa Zvezdom moraju krvavo da odrade pokajanje što su imali neke veze sa njom.

 

Ili je samo puka koincidencija što od 12 igrača Partizana upravo ta trojica ispoljavaju najveću agresivnost?

Link to comment

Naravno da nikad ne bi pomislio da možda baš zato imaju specijalan tretman od objektivne zvezdaške publike (šta na ovo ima da kaže Luka Mitrović recimo). Nego je logičnije da Panter treba da se dokazuje Grobarima. Opasna konstrukcija na nivou ovih editovanih klipova sa urednim naslovima. 

 

Kojima inače utičeš svesno ili nesvesno  na podizanje i ovako vrelih strasti. Ali ko sam ja da ti sudim.

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, fandorin said:

Dakle, ja sam opravdavao gađanje flašama igrača i članova stručnog štaba KK Partizan. Ok, tukao si me argumentima, zaista nemam šta više da dodam. 

 

Pominjanje ponašanja igrača partizana pre i tokom meča, spada u opravdavanje gađanja. To je bar jasno. Pokazivanje srednjih prstiju i međunožja je isto što i klimanje glavom, i ne zavređuje pažnju, kako se ubiše da objasne naročito oni koji su priželjkivali brejk sinoć i atmosferu linča u naredne dve,

Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Kako smo krenuli do veceras ce biti: drogirani crnac Matijas Lesor mucki napao nenaoruzanu nejac sa tribina koja je samo zelela da pogleda utakmicu voljenog kluba. U napadu na mirne gledaoce mu se pridruzila jos dva crnca i trifa. Pijani i (verovatno isto drogirani) bivsi igrac splitske jugoplastike se non stop smeskao i meskoljio, sto je iznerviralo poslovicno mirnu publiku iz partera. Zemljak i ludak Aleksa Avramovic nekontrolisanim klimanjem glave, terao je decu u plac a mnogi roditelji su ih i izveli pre kraja da ne gledaju te strahovite prizore. Bilo je sigurno jos nesto, rezija moze klip...

 

Cemu ova klinacka ucitavanja? Super je hiperbola kao stilska figura ali mora da ima neki kontekst da bi imala smisla. Znam da vas svrbi poraz ali nisu vam forumasi odavde krivi zbog toga, istresajte frustracije na nekom drugom mestu.

Edited by harper
Link to comment
8 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

 Pa neće biti da je lažni narativ, očito je da igrači koji su imali neke veze sa Zvezdom moraju krvavo da odrade pokajanje što su imali neke veze sa njom.

 

Ili je samo puka koincidencija što od 12 igrača Partizana upravo ta trojica ispoljavaju najveću agresivnost?

 

Nije koincidencija, radi se o tome da upravo ova dvojica crnaca koji su igrali za nas dobijaju najvece porcije s tribina a ni jedan ni drugi nisu poznati kao preterano stabilne licnosti. Ovaj Trifin klinac je samo klinac kojeg je verovatno jebavanje po drustvenim mrezama zbog "izdaje" tatinog kluba odavno odvelo na "tamnu" stranu.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Barrister said:

 

Pominjanje ponašanja igrača partizana pre i tokom meča, spada u opravdavanje gađanja. To je bar jasno. Pokazivanje srednjih prstiju i međunožja je isto što i klimanje glavom, i ne zavređuje pažnju, kako se ubiše da objasne naročito oni koji su priželjkivali brejk sinoć i atmosferu linča u naredne dve,

Ne spada. Gađanje igrača je nedopustivo, ma šta oni radili na terenu. Nema opravdanja. Nikakvog opravdanja za gađanje nema. Opravdanja za gađanje nikakvog nema. Nikada nigde ne bi smelo da se desi da neko gađa igrače. Svako ko to radi bi morao da bude drastično kažnjen. Pa i zatvorskom kaznom. U zatvor treba da ide svako ko gađa igrače flašom bez obzira šta ti igrači rade ili pokazuju na terenu. U zatvor. Na robiju. Da vuče bukagije. 

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Barrister said:

 

Pominjanje ponašanja igrača partizana pre i tokom meča, spada u opravdavanje gađanja. To je bar jasno. Pokazivanje srednjih prstiju i međunožja je isto što i klimanje glavom, i ne zavređuje pažnju, kako se ubiše da objasne naročito oni koji su priželjkivali brejk sinoć i atmosferu linča u naredne dve,

 

Ja nisam priželjkivao atmosferu linča nego sam samo rekao koji je jedini način na koji vidim da Partizan može da dobije seriju. To što ovi vaši svakako sa kim god da igraju naprave takvu atmosferu u hali, to nije moj problem. 

Link to comment
6 minutes ago, fandorin said:

Ne spada. Gađanje igrača je nedopustivo, ma šta oni radili na terenu. Nema opravdanja. Nikakvog opravdanja za gađanje nema. Opravdanja za gađanje nikakvog nema. Nikada nigde ne bi smelo da se desi da neko gađa igrače. Svako ko to radi bi morao da bude drastično kažnjen. Pa i zatvorskom kaznom. U zatvor treba da ide svako ko gađa igrače flašom bez obzira šta ti igrači rade ili pokazuju na terenu. U zatvor. Na robiju. Da vuče bukagije. 

To bi se lako rešilo kad bi par njih dobilo adekvatne kazne. Obe flašice su sinoć doletele sa B tribine, neka pregledaju snimke i neka probaju da utvrde ko je bacio.

Link to comment
Just now, Barrister said:

To bi se lako rešilo kad bi par njih dobilo adekvatne kazne. Obe flašice su sinoć doletele sa B tribine, neka pregledaju snimke i neka probaju da utvrde ko je bacio.

Naravno. To je jedina ispravna stvar. I dok to ne počne da se radi ovakve stvari će se dešavati redovno. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...