Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Kako smo krenuli do veceras ce biti: drogirani crnac Matijas Lesor mucki napao nenaoruzanu nejac sa tribina koja je samo zelela da pogleda utakmicu voljenog kluba. U napadu na mirne gledaoce mu se pridruzila jos dva crnca i trifa. Pijani i (verovatno isto drogirani) bivsi igrac splitske jugoplastike se non stop smeskao i meskoljio, sto je iznerviralo poslovicno mirnu publiku iz partera. Zemljak i ludak Aleksa Avramovic nekontrolisanim klimanjem glave, terao je decu u plac a mnogi roditelji su ih i izveli pre kraja da ne gledaju te strahovite prizore. Bilo je sigurno jos nesto, rezija moze klip...

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment

Možda ću te razočarati ali pola nas odavde ne ide na utakmice zbog te nejači, ko ih jebe. Najsrećniji sam bio dok su bojkotovali ABA ligu pa se mogla gledati dobra košarka. 

  • +1 6
Link to comment
6 minutes ago, fandorin said:

Ne, nisam i to dokazujem iz posta u post. Ono što sam napisao doslovno i mislim. 5 godina zatvora za bacanje flaše, bez obzira šta se dešava na terenu. Zašto su se 3 igrača Partizana sa centra zaleteli u grupu ljudi koja se verbalno objašnjavala kod Partizanove klupe? I da li akteri utakmice treba da snose odgovornost za sopstveno ponašanje?

 

 

Apsolutno, i to ne samo na utakmici, nego i na raznim proslavama, društvenim mrežama, izjavama.

To je bio i razlog zašto neki nisu pozivani u reprezentaciju.

 

Pričaćemo na kraju serije, ima još utakmica(e).

 

Link to comment
5 minutes ago, ZokiAsov said:

Kako smo krenuli do veceras ce biti: drogirani crnac Matijas Lesor mucki napao nenaoruzanu nejac sa tribina koja je samo zelela da pogleda utakmicu voljenog kluba. U napadu na mirne gledaoce mu se pridruzila jos dva crnca i trifa. Pijani i (verovatno isto drogirani) bivsi igrac splitske jugoplastike se non stop smeskao i meskoljio, sto je iznerviralo poslovicno mirnu publiku iz partera. Zemljak i ludak Aleksa Avramovic nekontrolisanim klimanjem glave, terao je decu u plac a mnogi roditelji su ih i izveli pre kraja da ne gledaju te strahovite prizore. Bilo je sigurno jos nesto, rezija moze klip...

Ili: ugledni francuski reprezentativac nakon sportskog pozdrava sa rivalima na terenu prišao grupi okupljenoj oko Partizanove klupe i obratio im se rečima - Džentlmeni, rado bih se ponudio da arbitriram u vašoj diskusiji s tim da mi prvo u kratkim crtama izložite temu rasprave

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, nautilus said:

Možda ću te razočarati ali pola nas odavde ne ide na utakmice zbog te nejači, ko ih jebe. Najsrećniji sam bio dok su bojkotovali ABA ligu pa se mogla gledati dobra košarka. 

 

Možda ćeš se razočarati ali ako imaš dva oka u glavi i znaš da čitaš jasno je da ima  onih koji ih opravdavaju ovde. Sa druge strane ovi na koje ti misliš i dalje bojkotuju ABA ligu barem zvanično. Što ne znači da ih nema u hali, ali ovde u ovom slučaju sranja prave oni koji se inače nazivaju "simpatizerima"

 

Vrlo je lako naći zlikovce u drugim redovima koji provociraju uvek smirene navijače Zvezde koji svaku seriju u kojoj se pojave pretvore u prljavštinu. 

Edited by theanswer
  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
27 minutes ago, dragance said:

Dobro nije izvadio kitu ko onomad Ljukovčan ili ko već?

 

 

Pižon beše? Setiće se Dimitrije.

Link to comment
5 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

To je bio i razlog zašto neki nisu pozivani u reprezentaciju.

 

 

 


Drkos? Ja mislio da je zbog Kosovoa. :unsure:

Link to comment
9 minutes ago, theanswer said:

 

Možda ćeš se razočarati ali ako imaš dva oka u glavi i znaš da čitaš jasno je da ima  onih koji ih opravdavaju ovde. Sa druge strane ovi na koje ti misliš i dalje bojkotuju ABA ligu barem zvanično. Što ne znači da ih nema u hali, ali ovde u ovom slučaju sranja prave oni koji se inače nazivaju "simpatizerima"

 

Vrlo je lako naći zlikovce u drugim redovima koji provociraju uvek smirene navijače Zvezde koji svaku seriju u kojoj se pojave pretvore u prljavštinu. 

Ko ih opravdava? Molio bih nick tog forumasa i post u kome ih opravdava

  • +1 1
Link to comment

Mene zanima jel Karaicic stigao Belosevica ili mu i dalje jebe sve zivo i mrtvo (naravno bez tehnicke)? Posto vidim da se ekipica "Kalinic je igrac od 4 poena i 2 skoka" zali na sudjenje. Mora da su propustili drugu cetvrtinu

Link to comment
8 minutes ago, fandorin said:

Ko ih opravdava? Molio bih nick tog forumasa i post u kome ih opravdava

 

Evo ti 1

 

Fandorin

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Nisam otišao na Zvezdinu utakmicu od dana kada je Čović naložio najvernije da napadaju parter B zbog zviždanja Filipu. Kad je to ono bilo,  pre 2, 3 sezone? Jedno od najmračnijih iskustava mi je bila ta poslednja serija protiv Budućnosti kada smo i mi tamo ali i oni ovde bili na rubu linča. Ako je mene popriličan blam stoke koja gadja igrače Partizana i ako svo to loženje publike da pljuje, preti i bije smatram u najmanju ruku bedničkim potezom Čovića onda imam pravo da smatram, na primer, i Lesorovo pokazivanje kite džukelisanjem.

 

Realno je sva priča oko basketa otišla u kurac. I šta ćemo sad ™ ? Ovaj krug, šta ste vi radili nama pa mi imamo pravo da to i gore radimo vama, se neće prekinuti dok neko na tribini ne pogine. Ono, neki civil, obični klinac koga je otac doveo na utakmicu, neka devojka sa ovim ili onim šalom. meni je potpuno svejedno, jednaka je tragedija. Samo što i vaše i naše za to boli ta ista kita koju pokazuje Lesor pa i jedni i drugi lože najvernije da svake godine budu sve veća stoka. Svesni su posledice, samo im je bitnija titula i malo kurčenja koje će biti po forumima i mrežama od nečijeg života. 

 

Zajebi to. Svakoga ovde ko i jedan jedini sekund brani takvo postupanje navijača, uprava, igrača ili trenera treba da bude sramota. Nema tu nikakve beogradske gospodštine ili časova ljubavi. To je patologija.

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...