Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Ko je onda izdao ekipu.

Vecinu promasaja, posebno u zadnje dve utakmice je imao Kalinic.

A i rodjeni pobednici nemaju bas 0/4 sa slobodnih bacanja kad se utakmica lomi.

Ja Kalinica obozavam, ali nisam siguran da on ovu ulogu moze da iznese.

 

Edited by Drako
Apismen
Link to comment
1 hour ago, Banjo said:

ekipama iz top8 je treci centar skuplji od ovog naseg mucenog trojca. naravno da jeste do Covica, jos cujem najavljuje dogodine da cemo poslovati u skladu sa budzetom.. Citaj da ce opet Radonja da vraca dugove. Govedo

 

Nedovodjenje centra ima iskljucivo veze sa Radonjicem. Nudjeno mu je preko 20 igraca, jedino Nnoko, Pelle i Tarczewski su mu bili po volji. Prva dvojica nisu hteli u Srbiju, treceg Armani odlucio da zadrzi.

 

Sad je cak Misko bio voljan da ustupi Petruseva, ni njega nije hteo. Pre toga ni Lesora, Smailagica, Rida...

 

Uostalom, centar je najmanji problem. Mnogo vece sranje je nesreca sa Vajtom koji je doveden kao nosilac, a ocito izgubljen za ovu sezonu sto se ozbiljne kosarke tice. A najveci problem je sto nam fali ofanzivne produkcije spolja, gde ni Ivanovic, ni Holins, ni Dobric ne donose ono sto se ocekivalo. I u takvoj situaciji doselekciju odradis Pefijem Markovicem. Pa jebiga bas.

Link to comment

Miško je hteo da da Petruševa iz prvaka Evrope ali ga Radonjić nije hteo?

 

Ja sam mislio da je zrenjaninska voda loša za piće ali ovaj izvor sa kog se ti napajaš....

Edited by theanswer
Link to comment
22 minutes ago, kralj said:

Koju ulogu? On je ovoj ekipi kao Jokić Denveru. Bukvalno ne postoji igrač u Evropi koji bi ovakvom ostatku tima više doneo.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Ulogu onog ko zatvara utakmicu.

I ja sam se nadao tome, ali Kalinic to nije, niti to moze biti igrac koji u dve utakmice zaredom u odsutnim trenucima promasi od 4 sva cetiri bacanja.

Kalinic je rodjeni ratnik i kamen temeljac ove ekipe, ali nije onaj koji resava kriticnu utakmicu, dokazano 2 puta u nedelju dana, na zalost 😞

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, theanswer said:

Miško je hteo da da Petruševa iz prvaka Evrope ali ga Radonjić nije hteo?

 

Ne da je hteo da ga da, nego su i on i Covic intenzivno ubedjivali Radonjica prethodnih dana da ga uzme. Ovaj nije popustio.

 

To je zapravo i jedina 100% proverena informacija od svega sto sam napisao gore, ostalo je rsb salata. Za Petruseva ne moze neposredniji izvor.

Link to comment
11 hours ago, FPLS said:

 

Nedovodjenje centra ima iskljucivo veze sa Radonjicem. Nudjeno mu je preko 20 igraca, jedino Nnoko, Pelle i Tarczewski su mu bili po volji. Prva dvojica nisu hteli u Srbiju, treceg Armani odlucio da zadrzi.

 

Sad je cak Misko bio voljan da ustupi Petruseva, ni njega nije hteo. Pre toga ni Lesora, Smailagica, Rida...

 

Uostalom, centar je najmanji problem. Mnogo vece sranje je nesreca sa Vajtom koji je doveden kao nosilac, a ocito izgubljen za ovu sezonu sto se ozbiljne kosarke tice. A najveci problem je sto nam fali ofanzivne produkcije spolja, gde ni Ivanovic, ni Holins, ni Dobric ne donose ono sto se ocekivalo. I u takvoj situaciji doselekciju odradis Pefijem Markovicem. Pa jebiga bas.

 

 

 

Nudili smo mi i Lesortu da dodje ali se nismo nasli oko cene.. Znaci da ga je hteo Ra. I sa Nokom se nismo nasli oko cene.

Sa Tarczevskim ne znaju sta ce u Milanu.

 

Nije Radonja trazio Tavareza, Milutinova i Zizica pa da kazes, lud covek, ne moze centar da mu se nadje. 

 

To su sve Covicevi spinovi koje pusta preko RSB.. ponudi centru neku sicu, i kad ovaj odbije onda kaze nije po Radonjinov ukusu, ne da mu zena da dodje u Srbiju i slicno. Dobro je da je ugasen taj forum Covicevih botova.

 

Epilog je da je na kraju Radonji i Cirbes dobar

 

Link to comment
12 hours ago, Drako said:

Ko je onda izdao ekipu.

Vecinu promasaja, posebno u zadnje dve utakmice je imao Kalinic.

A i rodjeni pobednici nemaju bas 0/4 sa slobodnih bacanja kad se utakmica lomi.

Ja Kalinica obozavam, ali nisam siguran da on ovu ulogu moze da iznese.

 

 

kalinic donosi ovom timu da uopste bude u egalu sa top evropskim timovima kao sto su barsa, zenit, efes, f4 timovi od kojih smo gubili na loptu. jbg fali to nesto malo kvaliteta, uneredeile su nas i povrede, ali to sranje da "kalinic ne moze da iznese ovu ulogu" ili "ne treba da izlazi iz opanaka" je stvarno necitljivo. a covek najbolje krilo u evropi.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Najbolje krilo u Evropi i igrac koji zatvara utakmice ne sutira u odlucujucim momentima 0/4 bacanja, tako da ostajem pri tome da on ulogu finisera ne moze da iznese.

Kao sto sam vec napisao, Kalinic je kamen temeljac ove ekipe i vrlo verovatno najzasluzniji pored Radonjica sto smo na jednu loptu protiv najboljih ekipa ali imamo sad vec dovoljno dokaza da covek nije klacer.

Inace, ja necitljiva sranja ne citam, te ne razumem tvoj mazohizam, jednostavno preskocis moje postove (ignore takodje), bas onako kako sam ja poceo da preskacem tvoje jer su, jednostavno, dosadni za citanje.

Link to comment

Ja, na moju navijacku zalost, primere navedoh, izvoli pa navedi suprotno (krku iskljucujem, ako su tu dokazuje klacerski duh onda prestajemo sa svakom polemikom).

Sto se tice ovog drugog, ti si prvi na ovom forumu cije sam postove poceo da preskacem, jbg, dosadno je.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...