Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Just now, elementary said:

Sledeću utakmicu definitivno preskačem. Ne mogu da se nerviram ,tri utakmice gubimo zato što jedan jebeni koš ne možemo dati. Protiv Barse jednu samo jednu trojku,protiv Efesa i Zenita bukvalno dva bacanja da smo pogodili dobili bi .
Šteta ,ova ekipa ima osnovu ali to malo što joj fali je ipak preveliko kao kanjon,šteta ,mnogo sam se iznervirao.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Baš frustirajuće, ne umemo da zatvorimo tesnu utakmicu u kojoj smo bolji. Kao Lojd na primer što je rešio na kraju protiv nas. 

Link to comment
dobar je nejtara, ali ga jebe malo taj pregled igre
Jebe i Dzonija još više, a Pefi je ipak odigrao 2 krštene tekme zbog što se uželeo.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Svaki put blizu i stalno poraz.

Baš frustirajuće.

Fali nam poenter za kraj utakmice. To je valjda trebalo da bude Ivanović, ali izgleda da nije taj kalibar.

  • +1 1
Link to comment

Defanzivni skok koji nismo mogli da uhvatimo posle njihovih promasaja u poslednjoj cetvrtini i produzetku i petorka koja je "crkla" jos pre kraja regularnog dela utakmice igra ceo produzetak bez izmena.

Link to comment

Na sve to ti ova dva bivša igrača pojedu džigericu . Dobijemo raspali Fener i ćelavog pa se opet primimo i tako u krug ali ništa ozbiljno.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Ne bih ja ovde ništa Čovića krivio. Nije on odabrao Ivanovića kao glavnog beka poentera, pa dodao još Markovića, niti on daje Kaliniću da napadački rešava utakmice, a nije ni danas izabrao da Mitrović igra ove minute.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Zar nisu povređeni Deda i Dobrić? Deda se na utakmici povredio, stao Kuzmiću na nogu. 

 

 

Moguce da su povredjeni, ni ja vise ne znam.. vazno je da su van stroja kad su usli u formu, a raspadali su se celu sezonu.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...