Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Heaviside said:

Ima i do toga što se mnogo voli da se glorifikuju sporadične pobede protiv timova sa većim budžetom. Vujošević je počeo to do ludila da forsira i održalo se. 

Naravno ali u srži toga je opet taj miks "svi protiv nas, mi sami protiv svih" i stare priče o Davidu i Golijatu uz ovaj standardni žrtving™. Ako izgubiš imaš opravdanje, jer budžet™ a ako dobiješ car si i hadžija jer vraćaš univerzum u pravedničku ravnotežu. 

Link to comment

al opet cinjenica je da sve krece od nakaradnosti samog evropskog sporta gde u istoj ligi imamo timove sa ogromnim razlikama u budzetu. evo ove godine cemo imati u aba ligi kkp sa 10+ miliona i zvezdu sa priblizno toliko, i krku i borac koji trose 300k. smejurija. mora nekako evropski sport da se reorganizuje, da u ligama igraju timovi slicne platezne moci. svi su popljuvali ideju evropske superlige u fudbalu, a to je zapravo samo logican sled dogadjaja.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, kralj said:

Meni javi na grupu ovaj lik da je gudura naš. I za Kalinu javio pre insajdera

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Zar nije Gudura pod ugovorom sa Fenerom?

Link to comment
3 hours ago, Ivo Petović said:

Gomilanje igrača je očigledno posledica činjenice da Kalinić do pre metar dana nije bio ni u najludjim planovima za ovu godinu. Definitivno je Čoviću odobren neki keš u medjuvremenu, a on to iskoristio da dovede Kalinića, tj da malo premeri patku sa regionom ™ i podigne moral simpatizerima, što je, sudeći prema ovom topiku, uspeo. Uz to su, praktično, nacoši ovim eliminisani sa tribine (nadam se), što je samo po sebi veliki plus.

 

btw, meni je i dalje fascinantno koliko para Vučić daje za ovo. Mini Erdogan.

 

Gomilanje je ono u rosteru sto nije Kalinic, on je isuvise dobar igrac da bi bio tretiran kao deo gomile i naravno da je doveden kad se pruzila prilika. Inace nije placen koliko se pise, tu pricu o 1.2 miliona su svi preneli od nekakvog spanskog tviterasa koji je valjda novinar ili saradnik u Baloncestu, neki Chupa Nesto Nesto. Odgovarao je nekom liku na pitanje zasto Kalina nije presao u Barselonu jer je to maltene bio done deal (Kalina i Barsa su imali nekakav provizorni dogovor koji je isticao 25. jula) i odvalio je tu cifru bez objasnjenja kako i od koga je saznao. Pisalo se i da mu je Partizan ponudio 1.3 miliona sto takodje nije tacno, razgovori izmedju Kaline i Zoca nikad nisu ni stigli do para.

Link to comment
10 minutes ago, Nikodije said:

mozzart kaze hocemo i stefana markovica. kupujmo domace level pro

 

On i Jovic da se naizmenicno rotiraju kada se onaj drugi povredi..

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Gomilanje je ono u rosteru sto nije Kalinic, on je isuvise dobar igrac da bi bio tretiran kao deo gomile i naravno da je doveden kad se pruzila prilika. Inace nije placen koliko se pise, tu pricu o 1.2 miliona su svi preneli od nekakvog spanskog tviterasa koji je valjda novinar ili saradnik u Baloncestu, neki Chupa Nesto Nesto. Odgovarao je nekom liku na pitanje zasto Kalina nije presao u Barselonu jer je to maltene bio done deal (Kalina i Barsa su imali nekakav provizorni dogovor koji je isticao 25. jula) i odvalio je tu cifru bez objasnjenja kako i od koga je saznao. Pisalo se i da mu je Partizan ponudio 1.3 miliona sto takodje nije tacno, razgovori izmedju Kaline i Zoca nikad nisu ni stigli do para.

 

To sam i mislio, da su pre mesec dana uopšte razmišljali o Kaliniću, teško da bi npr Vajta dovodili, koji sam 4 može da igra.

Link to comment
11 minutes ago, Ivo Petović said:

 

To sam i mislio, da su pre mesec dana uopšte razmišljali o Kaliniću, teško da bi npr Vajta dovodili, koji sam 4 može da igra.

 

Da, mada su njih dvojica bitno razliciti igraci i bice komplementarni na svojoj poziciji. Kalinic je i prosle godine bio na radaru Zvezde, bilo je i nekih nacelnih razgovora, ali je onda dobio ponudu Valensije od 800.000 i tu se prica zavrsila. Precenjuje se uticaj Delija na Covica i ta prica da od Kalinica nema nista zbog onih izjava o Kosovu jer "navijaci" nece dozvoliti, Covica zivo zabole kurac za to sta oni hoce i koga zele da vide u timu. Sada je postao dostupan jer su neke ozbiljnije pare sigurno usle u klub i transfer je realizovan. Bice tu verovatno jos atraktivnih potpisa.

  • +1 1
Link to comment

Harpere, batali nadgornjavanje sa dojucerasnjim kadinjacama a danasnjim "sipaj vucko, mi smo elita" i skokni do tenisa sa osvrtom na 20-u.

Cekam taj osvrt od trenutka kad se Nole izvalio na travu 😁

Link to comment

Bilo je i milionskih obeštećenja za Kalinu, Guduru, trening kompenzacija za Bobija.... velike pare su počele da ulaze u klub onda kada nam se sportska politika totalno raspala pa smo kupovali 7-8 stranaca iz kataloga, prošla sezona je bila vrhunac.

Edited by Nikodije
Link to comment
Just now, Nikodije said:

Bilo je i milionskih obeštećenja za Kalinu, Guduru, trening kompenzacija za Bobija.... velike pare su počele da ulaze u klub onda kada nam se sportska politika totalno raspala.

 

tako je i Cibona prodala Šarića za 1.5-2 miliona

a nedelju dana pre toga prodali Zvezdi mesto u Euroleague jer nestašica

Link to comment

Pa ako smo i kupili mesto od Cibone, to je svakako bila najveća stavka u budžetu te sezone. Osim Šilba koji je šilbovan. Dženkins ruki u Evropi, Nelson, Raško, Radenović, Jaka, Tadija, Simon, Bobi, Lipovij... ni blizu tih cifara koje psiho danas odvaja na večite.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...