Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

7 minutes ago, Milosh76 said:

I Miler

 

4 minutes ago, Heaviside said:

I Obenon

 

3 minutes ago, Calavera said:

i dežmekasti majls

 

Pričamo o reunionu legendarne 14/15 ekipe, ne budite glupi sa ovakvim predlozima na današnji svečani dan.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

 

 

Pričamo o reunionu legendarne 14/15 ekipe, ne budite glupi sa ovakvim predlozima na današnji svečani dan.

Mi sastavljamo dream team, zašto se ograničiti na jednu sezonu? Ne časti Srki svaki dan.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

Sta mislite da nam Sone Ilic bude predsednik?

Smekerica, svi ga gotive, mogao bi da nam obezbedi sredstva za pojacanje kao sto je Bjelica, koji je izgleda vec kontaktiran :)

 

Boze koliko dugo sam cekao ovako nesto da se desi

Link to comment
2 hours ago, Mark Rothko said:

 

 

:D

 

Sada će 100% onaj Beri Vajt da kaže kako Kalinić pristaje da bude deo ove Vučićeve priče i da u zemlji koja se raspada bude iskorišćen na ovaj način.

I da su se košarkaši pokazali kao govna.

I da je Vučić master za ovu našu sirotinju jer će cigani da zaborave na korupciju, zagađenje i u kakvom kurcu od države živimo.

Kalinić je odbio Obradovića jer nije hteo da igra za KKP i pristao je da igra za nas iako je imao veću ponudu od Barselone. 

Ne možeš da porediš igrača koji mogu da igraju na vrhuncu 7,8 godina maksimalno i trenera koji radi već 30 godina i koji na sve to traži budžet od 10 do 15 miliona da bi se vratio u Srbiju.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Deder Beri patke ne meri sa Rotkom na današnji svečani dan. Izbegnuta je apokslipsa, budimo radosni, barem dok ne vidimo Brankovu reakciju na ovo, onda zakukajmo.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, BarryWhite said:

Kalinić je odbio Obradovića jer nije hteo da igra za KKP i pristao je da igra za nas iako je imao veću ponudu od Barselone. 

Ne možeš da porediš igrača koji mogu da igraju na vrhuncu 7,8 godina maksimalno i trenera koji radi već 30 godina i koji na sve to traži budžet od 10 do 15 miliona da bi se vratio u Srbiju.

 

 

Ne znamo koliko je od nas dobio Kalina, 500k sto se pise sigurno nije tacno.. Mislim da je probio nase limite.

 Barsu je odbio za 800k. Sad ne mora da znaci nista ali ja racunam da nije ispod 700k, realnije je 900. Neka ih u zdravlju potrosi, zasluzio je

Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

Bolje Gurović, podjednaki šmeker ali zna i da zagalami kad treba

 

 

Gutovic zna da zagrmi na svoju zenu :)

 

Sone je tu na harizmu da obezbedi sredstva ako zelimo najvise domete.

Link to comment
13 minutes ago, BarryWhite said:

Kalinić je odbio Obradovića jer nije hteo da igra za KKP i pristao je da igra za nas iako je imao veću ponudu od Barselone. 

Ne možeš da porediš igrača koji mogu da igraju na vrhuncu 7,8 godina maksimalno i trenera koji radi već 30 godina i koji na sve to traži budžet od 10 do 15 miliona da bi se vratio u Srbiju.

 

 

A, evo ga, živ je :D

 

Loša ti ova gimnastika.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...