Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Šta ti je ljubav... Kad više platiš trećeg igrača ekipe koja je bila 9. na tabeli nego prvog igrača ekipe koja je bila na F4. 

 

 

 

 

 

ko ne kapira sarkazam jbg

  • +1 1
Link to comment

Koji je Vučić kralj jebo mamu svoju, namiruje delije namirugje grobare, 99% Srbije je polarizovano tako, sa dva udarca 7 miliona muva, evo Banjo npr, ako uzmemo titulu glasaće ga 100% iako ga verovatno i mrzi, toliko je čovek egzaltiran :D

Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

Koji je Vučić kralj jebo mamu svoju, namiruje delije namirugje grobare, 99% Srbije je polarizovano tako, sa dva udarca 7 miliona muva, evo Banjo npr, ako uzmemo titulu glasaće ga 100% iako ga verovatno i mrzi, toliko je čovek egzaltiran :D

 

 

Ne treba im moj glas za kurac, imaju 2m sigurnih.

Ali mi znaci ovo jbg, konkretno me se tice. Uzbudjuje me kk.

Pa od prvih dana kad sam se registrovao pljuvao sam Covica i prizeljkivao scenario da udje neka lova u klub. Plus mnogo volim Radonju i zbog njega mi je mnogo drago da napravi ekipu da se potucemo za f4.. zasluzio je i on mukica.

 

Jbt, stvarno sam vidovit.. pre nego sto je Rumenko potpisao sa Partizanom ipre ovih milionskih pojacanja ovde napisem da bi bilo lepo da nasi najbolji igraci i reprezentativci igraju u svojoj zemlji. I? Napadose me svi.

Slijepi guslari

Link to comment
6 hours ago, BWA said:

Kako li se sad osjeća onaj što je digao kredit od 1000€ i uplatio na račun kluba?

 

Do jaja. Nikad bolje uložene pare.

  • +1 2
Link to comment

Opet gomilamo na nekim pozicijama, a na drugim pozicijama Džoni jedini bek. Mora to malo da se izbalansira u narednom periodu sa još dva vrsna ball handlera. Ajde Jović je jedan, pa koliko izdrži, i mora još jedan al u naponu snage.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...