Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

od bitnijih vesti definitivno se vratio Jovic, srecno i nama sa njim i njemu sa njim samim, ako bude makar na 70% staaaarog Jovica bice ludilo.

  • +1 1
Link to comment

Jbt, ja se secam da sam popizdeo kad su potpisali Jovica. Tipa uzimamo igrace ne vise da ih ne bi uzeo partizan, nego otimamo i od radnickog i igokee.

Naravno, Partizanovoj indijaštini iz ranijeg perioda ni za primirisati.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Jebi ga, problem sa postavljanjem video klipova kao dokaz je to sto ima budala koji ce da kliknu na njih i provere sta je na njima, pa ce lako videti da je klip postavljen s idejom da niko nece videti sta je na njemu. Za one koji nemaju vremena da se zajebavaju, Aco ni u jednom trenutku nije rekao da je Zvezda kupila mesto od Cibone u ABA ligi vec "da se prica da je Cibona navodno za odustajanje finansijski obestecena" (ovo pod navodnicima je citat), sto je najobicniji trac. Zvezdu nije pominjao. Mada i da jeste ne kapiram u cemu bi bio problem. Cibona svejedno nije mogla da igra Evroligu iz mnogo razloga (dugovanja, nedostatak para za participaciju u Evroligi, nemogucnost da se napravi konkurentan tim) a Zvezda je kao prvoplasirana u regularnom delu po tadasnjim pravilima bila prva u redu kao alternativa. Dakle, Zvezda uopste nije morala Ciboni da da jedan jedini dinar da bi umesto nje uskocila u takmicenje. Uostalom, da je bilo do toga ko ce da plati zasto Cedevita ili Partizan nisu ponudili vise? Ili bilo sta?

  • +1 1
Link to comment

Sa jedne strane Acin trac, sa druge strane cinjenica da je Cibona bila u kanalu a za ucesce u EL treba da se ispune odredjeni kriterijumi.
Tog leta je i fkcz ostala bez licence za evropu nakon titule posle 6 godina, nije Cibona usamljen slucaj.

Link to comment
6 minutes ago, omiljeni said:

ti si to tako shvatio? ja sam razumeo da je Cibona platila Zvezdi da idu umesto njih i reše ih muke.

 

pa jebem te robijo :lolol:

 

Nije bitno ko je kako shvatio, bitno je sta su u to vreme bile propozicije i sta je bilo realno. Ako je Cibona uspela da izvuce neke pare od Zvezde da bi mirno odustali svaka im cast, odradili su za sebe vrhunski.

Link to comment
21 minutes ago, samo_opusteno said:

Sa jedne strane Acin trac

a sa druge strane hiljadu oštrih demantija? svi ti neki Bandići Canjuge kurcipalci graknuli lažeš Aco to si sad izmislio nije tako bilo? da, ali kad bi se gađali šinobusima

likovi klepili lovu od prodaje Šarića, klepili i to što su uzeli Zvezdi za mesto i njima to bila uspešna sezona. a Cibonu neka iz mulja čupa neko drugi.

Ionako to osvajanje F4 u Beogradu nije bilo predviđeno u gradskom budžetu i nije bilo smisla da se menja plan izdataka. :fantom:

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Kada su dolazili Jovic&Kalinic potonji je nesto malo pre kraja sezone napustio RK gde je btw grejao klupu Bircevicu sa kojim se nije mirisao ic, gledajuci iz te perspektive cak ni sam Kalinic nije verovao u sebe zato sto je prvobitno trebao da pojaca FMP a ne Zvezdu, nesto se na moju veliku radost ali post festum promenilo i on dosao kod nas.

U to vreme Kalinic je bio totalno nepoznat, nedefinisan i nadasve igrac koji je Mutinom stilu igre pasao pa kao copavoj babi Prada cipele.

Vezano za Jovica, on nije grejao klupu samo onome ko nije igrao U Radnickom onda, njegova najveca vrlina u to vreme je bila to sto je nesto twitovao na temu Zvezda Partizan i to sa stanovista koloritnije strane, sto se stila igre tice apsolutno see poklapa sa onim sto sam napisao za Kalinica.

Secam se valjda prve nase utakmice protiv Galate u Areni, izadje Markus da dane dusom a mi svi u sali strepimo dal ce siroma Jovke da prevede preko pola, za organizciju napada niko zivi nije ni pitao

  • Hvala 1
Link to comment

Od totalnog anonimusa koji je bio u fazonu potpisacu za Hercegovac iz Gajdobre predvece 3x3 basket na Djackom a preko dana bleja na Strandu do startera u finalu svetskog prvenstva u samo par nedelja

Holivud ce snimiti film o toj karijeri i tom letu sad vec davne 2014

Link to comment

Kalinic grejao klupu Bircevicu sa kojim nije igrao na istoj poziciji i bio potpuno nepoznat iako je u isti Radnicki dosao kao reprezentativac. Kakav rasomon od topika. 

  • Haha 1
Link to comment

Kalinic je vec bio igrac Zvezde kad je doslo to prvenstvo gde je odigrao fantasticno za repstaciju. a ima i primera gde su se masa njih zapljunula a nikad igraca od njih nije postalo

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...