Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Romi, čestitam na Kalini, mislim da imate odličan prelazni rok do sada.

Nadam se da mu je ugovorom garantovan i felacio od strane par tabloidnih novinara i lidera tribine, svi oni da mu se sagnu malo.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, Nikodije said:

Deder Beri patke ne meri sa Rotkom na današnji svečani dan. Izbegnuta je apokslipsa, budimo radosni, barem dok ne vidimo Brankovu reakciju na ovo, onda zakukajmo.

Ma nisam ja ni ocekivao apokalipsu, svakog juna sa RSB krece ista prica kako nema para i kako KKCZ propada i onda se odjednom nadju pare. Isto je bilo i ove godine, sitgle su pare pa su neka stara dogovanja isplacena tako da verujem da je BAT resen cim je potpisan Kalinic. Mislim da je vec sad jasno da ce KKP imati ekipu i budzet u rangu bar top 8 EL timova a mi cemo standardno imati tim za donji dom EL ali bar necemo biti krs tim obzirom na dosadasnje potpise.

Sto se tice Kalinice ne treba objasnjavati koliko je to dobar potpis ali opet se nastavlja gomilanje igraca na pozicijama 3 i 4 i to uglavnom domacih igraca:

3 Kalinic, Dobric, Lazic, Davidovac, Lazarevic (od ovih 5 trojica mogu i na 4 i Dobric na 2)

4 White, Simonovic, Mitrovic  

Dolazak Kalinic obesmisljava postojanje bar 3 igraca u rosteru: Davidovca, Lazarevica i Simonovica, mozda ce Simon ipak u penziju a Lazarevic negde na pozajmicu, kontam da ce Davidovica ipak ostati u sastavu. 

Na 1 i 2 za sad imamo samo Ivanovica i Uskokovica i na 5 Kuzmica tako da i dalje je tu velika praznina i dizbalans u timu. Ako je tacno da nam dolazi Jovic onda bi tim trebalo da izgleda ovako:

1. Jovic, Ivanovic, Uskokovic

2. bek, Dobric

3. Kalinic, Lazic, Davidovac, Lazarevic

4 White, Simonovic, Mitrovic  

5. centar, Kuzmic

Za centra navodno i dalje nije sigurno da ostaje Noko ali koliko sam cuo isplatili su mu zaostale plate tako da je sad blizi ostanku.

Edited by BarryWhite
Link to comment

Gomilanje igrača je očigledno posledica činjenice da Kalinić do pre metar dana nije bio ni u najludjim planovima za ovu godinu. Definitivno je Čoviću odobren neki keš u medjuvremenu, a on to iskoristio da dovede Kalinića, tj da malo premeri patku sa regionom ™ i podigne moral simpatizerima, što je, sudeći prema ovom topiku, uspeo. Uz to su, praktično, nacoši ovim eliminisani sa tribine (nadam se), što je samo po sebi veliki plus.

 

btw, meni je i dalje fascinantno koliko para Vučić daje za ovo. Mini Erdogan.

  • +1 2
Link to comment
Mislim da je vec sad jasno da ce KKP imati ekipu i budzet u rangu bar top 8 EL timova a mi cemo standardno imati tim za donji dom EL 
 
imaćemo 18. budžet od 18, što opet nije loše, zato što Vučić neće dozvoliti da klub iz njegovog zlatnog doba ne može da pokrije ovaj novi minimalac od 7m koji je propisala EL

Link to comment
37 minutes ago, Ivo Petović said:

Gomilanje igrača je očigledno posledica činjenice da Kalinić do pre metar dana nije bio ni u najludjim planovima za ovu godinu. Definitivno je Čoviću odobren neki keš u medjuvremenu, a on to iskoristio da dovede Kalinića, tj da malo premeri patku sa regionom ™ i podigne moral simpatizerima, što je, sudeći prema ovom topiku, uspeo. Uz to su, praktično, nacoši ovim eliminisani sa tribine (nadam se), što je samo po sebi veliki plus.

 

btw, meni je i dalje fascinantno koliko para Vučić daje za ovo. Mini Erdogan.

 

daje pare, al da ne daje za ovo davao bi za neko drugo ludilo. postavio bi jos jednu pevajucu fontanu negde u barajevo, ili bi dao pare radosu bajicu da snimi jos jednu seriju o teskom zivotu srpskog seljaka. pa onda bolje da da panteru i kalini po milion, vise se isplati i vise ljudi se raduje.

ali sam protivnik kuknjave "nama daje 7 miliona, ovima 12", poslednje oko cega se treba nervirati su hirovi jednog psihopate i lupanje glave zasto kome daje koliko. pratis sve to vise fenomenoloski, pogledas malo dobre kosarke koje ce ocigledno biti, malo se zezamo i merimo patke, i to je to.

 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, BarryWhite said:

 

 

Dolazak Kalinic obesmisljava postojanje bar 3 igraca u rosteru: Davidovca, Lazarevica i Simonovica, mozda ce Simon ipak u penziju a Lazarevic negde na pozajmicu, kontam da ce Davidovica ipak ostati u sastavu. 

 

simon je bio besmislen i pre dolaska kaline, nadam se da je sada zacementiran van tima. a lazarevic mora da ostane, godina sa kalinom bi mu pomogla da postane jos mnogo bolji igrac, radni momenat poseduje, sada ima i od koga da uci. konacno se maknuo iz one zabokrecine u zelezniku, poslednje sto mu treba je povratak tamo na pozajmicu™

Edited by Nikodije
Link to comment

Simonovic nece nigde jer ima ugovor i za ovu sezonu. To sto je neko bio budala i dao ugovor na 2 godine sedom coveku nije njegov problem. Mada, treba biti posten i reci da je njegova rola u petoj utakmici finala bila bitna, iscackao je neke lopte, podigao halu, ubo trojku...i svakako je 1 od Radonjinih ljudi od poverenja kad se lomi, bez obzira sto ce tokom sezone pomagati tako sto ne smeta previse. Radonja je covek koji ce Rita zakucati na klupu a Simonu dati 25 minuta, rigidnost na maks ali jbg valjda zna sta radi. 

Sto se tice Kaline ne verujem da igra za 1.2 miliona, ne vredi on te pare. Kruze price o mnogo manjoj cifri koja i jeste realna ali je i sa tim verovatno najplaceniji igrac kkcz od povratka u EL. Saznacemo svakako pre ili kasnije. Mislim da su nasi procenili da je jedini nacin da idemo na Obrada da stvorimo Radonji ekipu po ukusu jer ne mozemo se trkati u broju poena u rukama, ovako iskesiras za defanzivu i fajt i nadas se da ce to prevagnuti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...