Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Malo je falilo da ova sezona dobije kvalitetan ratnički predznak. Igokea budžet, Grobari napokon žive Avangardu, imamo trenera koji u tom smislu ne jebe živu silu, al brate Luka-kuka-muka i jebeni Marko Simonović... Znam da se pominjalo i suguran sa da bi te dve plate uložene u 1 Smajlagića nateralo junačinu da žvaće parket. Dođe Jović kao simbol nepobedivosti kao 3 plej umesto Uskokovića i jos 1 durasel crnac na PG, gasimo hladjenje u Pioniru, pa neka dođu.

Mada će opet da me najviše nervira što će masu da zavisi od Dede kome telo izgleda kao da mu se računaju godine kao u psa.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Mačka je Noko, al iskomprovitovalo se sve to sa njegovim ostankom. Nadam se samo da Stimac vise ne potpisuje ugovore sa EL klauzulom.

Nevezano za temu, al da Bjelica nema ugovor u ovo doba godine...

Milko naravno

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

apokalipsa od 5-6-7 miliona budzeta. ok, duplo manje od komsija na steroidima, al sta ima veze, ovako je veci izazov i bice zanimljivije kada stef lazarevic krene da postrojava njihove preplacene vedete. cuj "apokalipsa, dizi sidro radonja", tako tipicno ciganski malodusno.

Link to comment
17 minutes ago, salerokada said:

Dolazak Ivanovića i Erona Vajta, Luke, Lazarevića, odlazak Hola, Rita i još nepotvrđeno Noka liči na apokalipsu?

 

Lazarevića se ne sećam dali sam ga gledao tako da je za mene mačka u džaku tipa Radanov... Povratak Mitrovica mi miriše na fail. Doveli smo Ivanovića da konačno imamo pleja i to je jedini pravi potez do sada... 

Btw novo pravilo el kaže minimum 7 milke... 

Link to comment

pa nisi gledao, zato i vices "apokalipsa". jedva cekam robiju koji menja boje u fazonu "danas crveno, sutra zeleno, prekosutra, je li, zuto" i pita se zasto nordeus™nije dao jos koji milion. e to je scenario.

Link to comment
9 minutes ago, assignment said:

 

Lazarevića se ne sećam dali sam ga gledao tako da je za mene mačka u džaku tipa Radanov...

jel ovo sekov rezervni profil?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...