Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

On 18. 2. 2024. at 0:09, Lezilebovich said:

Izgleda da Ipak ludi Tramp nekad pogodi

 

Nije lud, samo zao, mada to nema veze s ovim NATO pretnjama. Pogotovo ne što Grant Shappsovima ne treba mnogo da laju na gazdinu komandu. To je samo čist račun, duga ljubav. Mada po meni takve pretnje su pokazatelj silazne putanje njegove zemlje, kao kad kompanija krene da uteruje patente, jer im treba lova. Što neko reče, suština je da svi pojačaju budžete i da kupe oružje od njih. Ranije nije bilo potrebe za tim, ali trenutno im najelitnija domaća firma proizvodi avione kojima otpadaju vrata u toku leta. Ironija je što te stavove iznosi Trump, čiji je doprinos američkoj ekonomiji što je gradio zgrade i kazina, tj. presipao iz šupljeg u prazno, a ni to nije umeo.

  • +1 3
Link to comment

Trump dobio i South Caroline primary 20% razlike.

Niki verovatno ceka da sud zabrani Trumpu da se kandiduje 

  • +1 2
Link to comment

Preko 50% više glasova od nje (on preko 450k, ona ispod 300k), tj. 20 pp razlike (60:40).

Edited by vememah
Link to comment

Trebalo je da se povuče kad i ostali kandidati, što reče iznad jedino ako se nada da će ga dobiti službenim rezultatom

Link to comment

Trump nazvao Melaniju Mercedes. Jebiga i dalje je pamti pod profesionalnim imenom pod kojim je upoznao.

 

Naravno Trumpanzees ce i dalje da pricaju o senilnom Bidenu….

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
15 hours ago, Lord Protector said:

 

 

Olga Ravasi je tezak oblik kretena. Inace se inlazno prestavlja. Tamo pre nekih 20 godina predavala jedan predmet na nekom nebitnom community college i sad voli da se predstavlja kao Univerzitetski profesor

  • +1 2
Link to comment

Ne znam ženu, ne mogu ništa da kažem na prvu loptu. Ona i nije bila cilj posta, već Serbs for Trump.

Za mene većeg kretenizma među američkim Srbima od podrške neocon warmongerima koji su bombardovali Srbiju nema, tu ubrajam glasače Bidena i eventualno Nikky Halley, što je ipak raritet idiotizma.

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

 

Inace u Imperiji™ se sve vise pojacava polarizacija oko besramnih odluka SCOTUSa u vezi sa trumpovim saslusanjem i njihovim manipulacijama rokovima i odugovlacenjem, kako bi mu se omogucilo da se bezbedno provuce na izbore

Link to comment
×
×
  • Create New...