Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Dosta vickasto, ali ipak ne bih usvajao taj američki narativ, ja ne znam ko je Oskar Šmit, ja ne znam na karti da pokažem Dansku. FIBA takmičenja jesu jako važna za istoriju košarke. Oskar Šmit za sve poznavaoce košarke jeste veličina. 

  • +1 3
Link to comment

jokić je užasan građanin naše zemlje i predstavlja sve najgore vrednosti. Zadrigli, debeli ljubitelj Cece i celog tog sistema vrednosti, pijan blokira autoput, pare koje je zaradio na baušteli troši na bahaćenje i provod, ništa nije vratio zajednici, nemamo humanitarne organizacije Nikola Jokić, nemamo košarkaške terene Nikola Jokić, domove kulture, parkove...

 

Podržava diktatorsku vlast iz lične koristi, reklamira sve najgore, kladionice, energetska pića, grickalice, banke, Jelen ,,pivo"... iako mu novac uopšte nije potreban i zarada od reklama u Srbiji verovatno ne čini ni 1 posto njegove godišnje zarade.

 

Ne igra za reprezentaciju. Neće, zabole ga. Nije ni tu, ok, ne igra, umoran je, nema sumnje da je imao težu sezonu od svih ostalih, ali podrška, izjave, mogao je i da otputuje tamo, Porzingis je bio sa svojima iako nije igrao. Ovaj došao da se nakrka kad se slavilo i da sluša narodnjake i penje se na stolove.

 

Tako da, lik ni nije naš. Što se tiče gradjanina Srbije jokića, lik je u minusu sa ponašanjem. Što se tiče reprezentacije, lik ni nije reprezentativac, nekad navrati jer ga svi smaraju.

 

Tako da, ono, nema nekog razloga da se Srbija loži na njega, bar onaj normalni deo. Oni koji dele iste životne vrednosti sa njim i političke stavove, jasno mi je što ga vole.

 

Ne igra za reprezentaciju, tako da ni zbog toga nema razloga da se ložimo na njega.

 

Dakle, kad se podvuče crta, on je xy NBA igrač. Nema šta normalna osoba da oseća neku povezanost sa njim zbog države iz koje dolazi. Ok, ako vam se sviđa isključivo zbog stila i kvaliteta igre, to je u redu, ali realno takav košarkaš ne bi imao temu ovde da nije naš. A u međuvremenu se pokazalo da nije naš.

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment

Naravno da nije tvoj, Hele. Jokic bi igrao za reprezentaciju Vojvodine, koliko sutra. Ovo sve sa reklamiranjem kladionica, piva i ostalog + podrska SNS je da urusi Srbiju da bi Vojvodina mogla lakse da dobije nezavisnost. On je ponosni Bacvanin, Vojvodjanin opresiran od strane hegemonisticke drzave Srbije i bori se kako i koliko moze.

  • Haha 1
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 minutes ago, Hele said:

jokić je užasan građanin naše zemlje i predstavlja sve najgore vrednosti. Zadrigli, debeli ljubitelj Cece i celog tog sistema vrednosti, pijan blokira autoput, pare koje je zaradio na baušteli troši na bahaćenje i provod, ništa nije vratio zajednici, nemamo humanitarne organizacije Nikola Jokić, nemamo košarkaške terene Nikola Jokić, domove kulture, parkove...

 

Podržava diktatorsku vlast iz lične koristi, reklamira sve najgore, kladionice, energetska pića, grickalice, banke, Jelen ,,pivo"... iako mu novac uopšte nije potreban i zarada od reklama u Srbiji verovatno ne čini ni 1 posto njegove godišnje zarade.

 

Ne igra za reprezentaciju. Neće, zabole ga. Nije ni tu, ok, ne igra, umoran je, nema sumnje da je imao težu sezonu od svih ostalih, ali podrška, izjave, mogao je i da otputuje tamo, Porzingis je bio sa svojima iako nije igrao. Ovaj došao da se nakrka kad se slavilo i da sluša narodnjake i penje se na stolove.

 

Tako da, lik ni nije naš. Što se tiče gradjanina Srbije jokića, lik je u minusu sa ponašanjem. Što se tiče reprezentacije, lik ni nije reprezentativac, nekad navrati jer ga svi smaraju.

 

Tako da, ono, nema nekog razloga da se Srbija loži na njega, bar onaj normalni deo. Oni koji dele iste životne vrednosti sa njim i političke stavove, jasno mi je što ga vole.

 

Ne igra za reprezentaciju, tako da ni zbog toga nema razloga da se ložimo na njega.

 

Dakle, kad se podvuče crta, on je xy NBA igrač. Nema šta normalna osoba da oseća neku povezanost sa njim zbog države iz koje dolazi. Ok, ako vam se sviđa isključivo zbog stila i kvaliteta igre, to je u redu, ali realno takav košarkaš ne bi imao temu ovde da nije naš. A u međuvremenu se pokazalo da nije naš.

U jbmt, pa ja sam nenormalan :D dobar si Hele, pisi cesce sta je i ko je jos nenormalan.

Link to comment
9 minutes ago, napadaj said:

Neka prvi baci kamen onaj ko nije pijan uz Cecu blokirao makar stepenište škole na maturi :fantom:

Ja jesam, ali ne mislimo na istu Cecu :wub:

  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, precog said:

Naravno da nije tvoj, Hele. Jokic bi igrao za reprezentaciju Vojvodine, koliko sutra. Ovo sve sa reklamiranjem kladionica, piva i ostalog + podrska SNS je da urusi Srbiju da bi Vojvodina mogla lakse da dobije nezavisnost. On je ponosni Bacvanin, Vojvodjanin opresiran od strane hegemonisticke drzave Srbije i bori se kako i koliko moze.

Mudar je mamicu mu 🤣

Link to comment
57 minutes ago, Hele said:

 

 

Tako da, ono, nema nekog razloga da se Srbija loži na njega, bar onaj normalni deo. Oni koji dele iste životne vrednosti sa njim i političke stavove, jasno mi je što ga vole.

 

Signing Amazon GIF by Hunters

Link to comment
58 minutes ago, Hele said:

Ok, ako vam se sviđa isključivo zbog stila i kvaliteta igre, to je u redu, ali realno takav teniser ne bi imao temu ovde da nije naš.


:whistle:

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

pa to je toliko očigledno 

 

da neko tvrdi da je jokić veći od jordana takvu nebulozu ne verujem da bi neko napisao ovde

 

Da je veći od Jordana je sasvim očigledno. Jokić je 211cm, a Jordan 198cm, pametnom dosta.

  • Haha 5
Link to comment
16 hours ago, Micko8 said:

Zasto uopste gubiti verme u objasnjavanju specificnosti Jokiceve igre, osobi koja uopste ne prati kosarku:rolleyes: Eno joj youtube pun video snimaka pa neka gleda:) Da se nadovezem samo na tvoju poslednju poruku. Jokic dominira i fizckim predispozicijama, posto je jedan od fizicki najjacih centara u ligi , nije on fizicki bas toliko limitiran, 211 cm i raspon ruku od 221cm a te ruke su mu jedne od najbrzih u istoriji u NBA ligi, kao sto je neko gore vec okacio taj tidbit :) Ono sto mu fali  je bilo kakva eksplozivnost.

 

Jel realno da si ovakav ljakse?

 

I tebi je više od pola postova kao da ne pratiš košarku pa eto te tu.

 

4 hours ago, Filozof manijak said:

Npr. izjava sa prethodne da je Jokić redefinisao igru (neuporediv u dosadašnjoj istoriji ) - parafraza, kao da je AV napisao, bobe me prosti - je takođe vrlo nategnuta.

Kao da do sada nije bilo centara koji su bili plejmejkeri.

 

Npr, za Stef Karija, ili Bradu, il Wilta  se to može napisati, zbog njih su se menjala pravila igre.

 

Nabroj centre koji su beležili tripl dabl u proseku, i imali skoro 10 asistencija u proseku? Jokić ne asistira povratnim pasovima na šuteve kako to obično centri rade, već na načine na koje nije to radio nijedan centar ikada. Iza autra, iz trka, iz kontre, bez gledanja, od zemlju, kroz ruke, takav centar nije nikada postojao. 


Jokićev fenomen je upravo u tome. Što sve to izgleda toliko lako, ali samo on to izvodi svako veče. Inteligencija, anticipacija, preciznost, predviđanje, koordinacija pokreta i motorička mogućnost da sve to izvodi, jednostavno su se složili svi talenti u jednom čoveku, plus visina koja mu daje odličan pregled dešavanja na terenu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...