Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

37 minutes ago, April said:

A u međuvremenu

 

Vicha official javlja da je budžetska inspekcija jutros ušla u KK Partizan

 

Oh neka osetljiva dusica nam se potresla oko izvesnog skandiranja... limar je danas javno olizao bulju ali ne znamo da li ce to biti dovoljno

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Plajvi said:

Sace inspektor da otkrije da je Panter kupio sav secer i ne da narodu

Ma jok, Željko radi na crno pa će da ga sklone sa klupe.

Link to comment
24 minutes ago, Plajvi said:

Sace inspektor da otkrije da je Panter kupio sav secer i ne da narodu

 

Dok pokazuje srednji prst. 

 

Tenzija je inače nepotrebno napravljena. To je ono što je Čović odgovoran glavom i bradom. Znači jedna utakmica lagan trijumf Zvezde, druga gde je moglo da ode na obe strane ali opet pre na stranu Zvezde. Totalno je bilo nepotrebno za incidentom jer Zvezda jednostavno vrišti koliko je pametnija ekipa od Partizana. Nema šanse da ovakav Partizan može da dobije Zvezdu 3x u 5 tekmi. 

 

Ali, Zvezda tj njeni navijači su faktički zakazali petu utakmicu. I od serije u 5 utakmica doći će na seriju od 1 utakmice. Gde jbg može Avramović da se opet pretvori u Karija i eto problema. U 4 utakmice u 4 normalne atmosfere Zvezda dobija 3:1 lagano. Ovako... 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Ma jok, Željko radi na crno pa će da ga sklone sa klupe.

 

ja sam čuo da je problem što nemamo vidno istaknuto ime službenika za kontolu zabrane pušenja u zatvorenim prostorijama

 

da imamo, onaj što ne zna ćirilicu nikada ne bi mogao da zapali cigarilos u službenim prostorijama i izazove skandal 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

ja sam čuo da je problem što nemamo vidno istaknuto ime službenika za kontolu zabrane pušenja u zatvorenim prostorijama

 

da imamo, onaj što ne zna ćirilicu nikada ne bi mogao da zapali cigarilos u službenim prostorijama i izazove skandal 

Ma ne, ima istaknuto da je zabranjeno pušenje i ime ko je zadužen za kontrolu, ali je napisano ćirilicom, pa pošto ne zna ćirilicu Boltauzer je pripalio cigarilos.

Link to comment
31 minutes ago, Plajvi said:

Sace inspektor da otkrije da je Panter kupio sav secer i ne da narodu

Plus će da nadju Ostoji u garaži bojlere iz Ukrajine.

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

Dok pokazuje srednji prst. 

 

Tenzija je inače nepotrebno napravljena. To je ono što je Čović odgovoran glavom i bradom. Znači jedna utakmica lagan trijumf Zvezde, druga gde je moglo da ode na obe strane ali opet pre na stranu Zvezde. Totalno je bilo nepotrebno za incidentom jer Zvezda jednostavno vrišti koliko je pametnija ekipa od Partizana. Nema šanse da ovakav Partizan može da dobije Zvezdu 3x u 5 tekmi. 

 

Ali, Zvezda tj njeni navijači su faktički zakazali petu utakmicu. I od serije u 5 utakmica doći će na seriju od 1 utakmice. Gde jbg može Avramović da se opet pretvori u Karija i eto problema. U 4 utakmice u 4 normalne atmosfere Zvezda dobija 3:1 lagano. Ovako... 

 

Tip ljudi koji gledaju da idu na sigurno i preziru neizvesnost..kao i ceo arsenal slicnih db-partijskih jajara u ovom sranju od drzave. 

Da moram da se kladim, odigrao bih da zvezda dobija 3:1 u seriji, toliko su bolji i iskusniji. Sve podseca na one nacine kako je Partizan godinama dobijao Hemofarm sa 3:1 u finalu. 

 

E sad...Cokara valjda bolje zna i zato ne moze da cuti. Gajba piva ide nasoj upravi koja pusta krme iz Zeleznika da se sam valja u govnima pred razdraganom publikom. 

Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

 

Ali, Zvezda tj njeni navijači su faktički zakazali petu utakmicu. I od serije u 5 utakmica doći će na seriju od 1 utakmice. Gde jbg može Avramović da se opet pretvori u Karija i eto problema. U 4 utakmice u 4 normalne atmosfere Zvezda dobija 3:1 lagano. Ovako... 

sta ovo treba da znaci, da ce namerno da izgube veceras?

Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

 

Tip ljudi koji gledaju da idu na sigurno i preziru neizvesnost..kao i ceo arsenal slicnih db-partijskih jajara u ovom sranju od drzave. 

Da moram da se kladim, odigrao bih da zvezda dobija 3:1 u seriji, toliko su bolji i iskusniji. Sve podseca na one nacine kako je Partizan godinama dobijao Hemofarm sa 3:1 u finalu. 

 

E sad...Cokara valjda bolje zna i zato ne moze da cuti. Gajba piva ide nasoj upravi koja pusta krme iz Zeleznika da se sam valja u govnima pred razdraganom publikom. 

 

Čović prati taktiku Terzića. Kad god se oseti imalo ugroženim kreće lavina. Mislim da ništa gore u istoriji fkcz nije bilo od onih dana kad je Grof izgubio titulu pa je Terza mislio da su mu dani odbrojani. Ponižavajuće pre svega za zvezdine navijače. Ali uspeo je da preživi. 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

sta ovo treba da znaci, da ce namerno da izgube veceras?

 

Ajde ajde znaš da čitaš napisano 

Link to comment

ocigledno ne znam. kako je to zvezda zakazala petu utakmicu? ja koliko sam video, zvezda je bila vrlo blizu da dobije(i to prakticno bez startnog pleja), jednako kao sto je bila blizu da izgubi prosli mec.

 

a za tu normalnu atmosferu u derbijima me ne zasmejavaj, kao da ce to ikad da se desi. veci je problem bio parket nego atmosfera.

Link to comment

I ja sam tipovao 3-1, nije razlika u klasi tolika za metlu, ali nije ni toliko blizu za petu

Najjace od svega je sto ce za par nedelja morati opet :isuse: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...