Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

4 minutes ago, MiddleClass said:

Brzo ste zaboravili Vrsac, budimpestanske kursiste i lukave male satnike.

 

I tada je Coki bio problem :fantom:

 

Da li se sećaš početaka jadranske lige i atmosfere na zvezdinim utakmicama kada navijači nisu bojkotovali aba ligu? I kad je Partizan nije ni igrao pa bio nateran da je igra. 

Link to comment
19 minutes ago, levi said:

na Čovićevim utakmicama nije bio ni jedan veći  problem sve dok nije ugrožavao Partizan

 

samo treba da se uporede finala ABA lige 2006 i 2007 između Partizana i Čovića i ovo sada, da se vidi gde je zapelo

Jeste, ćoki je imao iste poluge da pravi sranja u FMP pre i posle UPPR.

 

Da je napisao ovakvo otrovno saopštenje 2006. šta bi se desilo na sledećoj utakmici u Železniku? Zeka Drekavac bi urlao tokom svakog napada Partizana, a ne samo tokom bacanja? 

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

 

jer bokana i covica ce da zamene natasa kandic i sonja biserko, i nece biti vise mafije, politike i navijaca kriminalaca

I te kako bi se smirilo. Evo umesto Vujoševića je stigao Ostoja. Koji je bar upola manje intenzivan po tim pitanjima i zapravo u većini slučajeva na svoj glupi naprednjački način uleće u polemiku sa kretenskim saopštenjima.

 

Ali evo ove sezone su došli Žoc i Savić koji se ne obaziru na ta saopštenja, i kako bar za sad izgleda uspeli su i Ostoju da ućutkaju. To su sve koraci u pravom smeru.

 

Ja svašta mogu da zamislim ali ne mogu da zamislim da posle Čovića u Zvezdu dođe neko ko će biti na njegovom nivou po pitanju pravljenja svinjca od ABA lige. Isto tako ne mogu da zamislim situaciju kojoj Zvezda nije osvojila titulu a da on kaže da je to pošteno izgubljeno. Da je npr kojim slučajem Mega u finalu letela bi saopštenja o Mišku samo tako.

Link to comment
Sa boldovanim se ne slažem, kad se uklone Bokan i Čović iz košarkaških krugova, garantovani će krenuti na bolje.
Ali najlakše je reć nekako smo prihvatili to dok Zvezda dominira.
Samo si zaboravio GTR ideologiju i mrznju. Otisao Vujosevic, a ostala je mrznja i GTR ideologija.
  • Haha 3
Link to comment
11 minutes ago, Milosh76 said:
36 minutes ago, Filozof manijak said:
Sa boldovanim se ne slažem, kad se uklone Bokan i Čović iz košarkaških krugova, garantovani će krenuti na bolje.
Ali najlakše je reć nekako smo prihvatili to dok Zvezda dominira.

Samo si zaboravio GTR ideologiju i mrznju. Otisao Vujosevic, a ostala je mrznja i GTR ideologija.

GTR? Stvarno ili se sprdaš? To je bukvalno jedna polumrtva Fejsbuk stranica. Ali da to je skroz ekvivalent Čoviću i njegovom radu u košarci i politici pre i za vreme Zvezde 

 

 

Edit: nego jel ima i neki Varvarski Trash Romantizam da i njih obuhvatimo za tu mržnju pa da još malo aboliraš Čovića?

Edited by *edited by mod
Link to comment

Glavna stvar je sto niko od nas ne moze na dugme da se odrekne visedecenijske navike voljenja i pracenja sporta i omiljenog kluba

Ovakav svinjac u privatnom zivotu kenselujem za 20 sekundi, ovde (pracenje sporta, ne forum) nema sanse

Edited by Plajvi
Link to comment
Just now, *edited by mod said:

GTR? Stvarno ili se sprdaš? To je bukvalno jedna polumrtva Fejsbuk stranica. Ali da to je skroz ekvivalent Čoviću i njegovom radu u košarci i politici pre i za vreme Zvezde 

nisi lepo procitao...GTR ideologija, ne pojedinci. Kako znam? Pa imam i ja grobare medju prijateljima, ne samo vi, i tacno se vidi sablon koji vrtite i vi i oni. Bukvalno preslikano 1/1.

 

Ali ispostovacu admina, nisam video upozorenje ranije... over and out

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

nisi lepo procitao...GTR ideologija, ne pojedinci. Kako znam? Pa imam i ja grobare medju prijateljima, ne samo vi, i tacno se vidi sablon koji vrtite i vi i oni. Bukvalno preslikano 1/1.

 

Ali ispostovacu admina, nisam video upozorenje ranije... over and out

Udri samo po generalizaciji šta ti teško da kolektivno vređaš i učitavaš nekakvu ideologiju™

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

nisi lepo procitao...GTR ideologija, ne pojedinci. Kako znam? Pa imam i ja grobare medju prijateljima, ne samo vi, i tacno se vidi sablon koji vrtite i vi i oni. Bukvalno preslikano 1/1.

 

Ali ispostovacu admina, nisam video upozorenje ranije... over and out

Aha, ispolivao nas i onda kao nije video :fantom:

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

nisi lepo procitao...GTR ideologija, ne pojedinci. Kako znam? Pa imam i ja grobare medju prijateljima, ne samo vi, i tacno se vidi sablon koji vrtite i vi i oni. Bukvalno preslikano 1/1.

 

Ali ispostovacu admina, nisam video upozorenje ranije... over and out

 bouze

:gospode:

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...