Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

48 minutes ago, Filozof manijak said:

Isto se može reći za Čovićevu Zvezdu u post 2014.periodu. Kad Partizan nije konkurentan u ABAi, nema frke ni saopštenja.

Onda je problem Budućnost.

Kad se sklopi tim koji može ugroziti Zvezdu, onda je odjednom Limar problem.

 

između Zvezde i Partizana uvek ima tenzija, pomoženo sa važnošću utakmice. između Zvezde i Cedevite je bilo nekoliko polufinala/finala i nije bilo problema, sve je to normalno

 

ja pričam o vašoj iznenada 2014 otkrivenoj fascinaciji Čovićem. pogledaj malo drugu utakmicu finala ABA 2007, ima na vašim YT kanalima cela utakmica. i tada je Čović bio kriminalac, privatizovao fabrike, uzeo pare sa Kosova, Vesna se pre 15 god sigurno  bolje jebala nego sada, da li je Partizanova publika spominjala bilo šta od toga tokom utakmice i zašto nije

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment



Udri samo po generalizaciji šta ti teško da kolektivno vređaš i učitavaš nekakvu ideologiju[emoji769]


Nisam se obracao vama ni pojedinacno ni kolektivno, nego sam u "krivce" ubacio i gtr ideologiju.

A ako se neko osetio uvredjenim, izvinjavam se, to mi svakako nije bila namera.
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, levi said:

 

između Zvezde i Partizana uvek ima tenzija, pomoženo sa važnošću utakmice. između Zvezde i Cedevite je bilo nekoliko polufinala/finala i nije bilo problema, sve je to normalno

 

ja pričam o vašoj iznenada 2014 otkrivenoj fascinaciji Čovićem. pogledaj malo drugu utakmicu finala ABA 2007, ima na vašim YT kanalima cela utakmica. i tada je Čović bio kriminalac, privatizovao fabrike, uzeo pare sa Kosova, Vesna se pre 15 god sigurno  bolje jebala nego sada, da li je Partizanova publika spominjala bilo šta od toga tokom utakmice i zašto nije

Znači definitivno je Čović deo rešenja, makar u ovom košarkaškom smislu. I sve što radi je verovatno samo odbrambena reakcija koju je razvio te 2014 a posle se proširila i na Podgoricu 

 

@levi stvarno ne znam odakle sam iz posta na KK Partizan topicu gde kažeš "Pa imam i ja grobare medju prijateljima, ne samo vi, i tacno se vidi sablon koji vrtite i vi i oni. Bukvalno preslikano 1/1." pomislio da je u pitanju neko kolektivno obraćanje.

 

Izvinjenje i sa moje strane.

Link to comment
54 minutes ago, Milosh76 said:
1 hour ago, Filozof manijak said:
Sa boldovanim se ne slažem, kad se uklone Bokan i Čović iz košarkaških krugova, garantovani će krenuti na bolje.
Ali najlakše je reć nekako smo prihvatili to dok Zvezda dominira.

Samo si zaboravio GTR ideologiju i mrznju. Otisao Vujosevic, a ostala je mrznja i GTR ideologija.

 

E do toga je..pu jebem mu GTR koji sve ovo indukuje

Link to comment
18 minutes ago, Milosh76 said:


 

 


Nisam se obracao vama ni pojedinacno ni kolektivno, nego sam u "krivce" ubacio i gtr ideologiju.

A ako se neko osetio uvredjenim, izvinjavam se, to mi svakako nije bila namera.

 

Ok oprosticemo ti, samo nemoj molim te vise da preskaces tarabu

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Ako je gtr ideologija ko je glavni ideolog? To mora biti neko poput Boža Koprivice ili barem Gorčin Stojanović.

General.

Link to comment
21 minutes ago, Milosh76 said:

A ako se neko osetio uvredjenim, izvinjavam se, to mi svakako nije bila namera.

 

 

ja se osećam uvređenim što je ovakvo finale uopšte moguće, dozvoljeno i dostupno za gledanje.

 

ali to nema nikakve veze sa tobom :D

Link to comment
11 minutes ago, April said:

A u međuvremenu

 

Vicha official javlja da je budžetska inspekcija jutros ušla u KK Partizan

 

 

"Sta ste se rastrcali" ...  jel to ?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...