Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Jozef K. said:

Meni nije jasno zašto su se tako lako odrekli Nikolića. On i kada lošije deli pasove je koristan jer se dosta kreće i pokriva od odbrane do toga da se nudi da primi loptu 

Nikolic ima visok fudbalski IQ, mozda veci od Kange, ali je tehnicki ogranicen jer su mu pasovi neprecizni; sto duzi pas, to manja preciznost.  Ovo je za igraca koji igra na njegovoj poziciji ozbiljan hendikep.  On u toku godinu i po dana od kada je usao u seniorski tim, i gde je odigrao mnogo utakmica imnogo minuta, nije vidno napredovao.  Medjutim, ono sto je najveci Nikolicev nedostatak je bojazljivost; on izbegava duele ili simulira nepostojece faulove.  Taj kukavicluk nas je kostao primljenog gola u prvoj utakmici u Hofenhajmu kada je poleteo kroz vazduh kao pokosen iako ga protivnicki igrac nije ni pipnuo.  Nasi igraci su zastali ocekujuci da sudija svira faul a protivnik u medjuvremenu poentirao.  Slicna situacija se dogodila nedavno na "generalki" u Gracu.  Ponovo valjanje i simuliranje.  Mislim da je time zapecatio svoj status prvotimca za neko vreme.

  • +1 1
Link to comment

dragovic je bog fudbala, samo to. kakav kurac degenek, milunovic, ovo sta covek igra je nivo iznad, dva nivoa iznad. kako su ga doveli u relativnom prajmu nije mi jasno, ali hvala terzi madjiji.

sad vidim da je rodjen 6.marta 91, na dan prve velicanstvene utakmice sa drezdenom. bilo mu je sudjeno da igra u zvezdi, dakle nema veze sa terzom.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, Milosh76 said:

 

Kad podizes ulog? :D

Vera u Magika nije izdala. Srećom online je klađenje. :D

 

Sad lagano kroz Šerifović pa da vas sačeka Salcburg. :)

Link to comment
dragovic je bog fudbala, samo to. kakav kurac degenek, milunovic, ovo sta covek igra je nivo iznad, dva nivoa iznad. kako su ga doveli u relativnom prajmu nije mi jasno, ali hvala terzi madjiji.
sad vidim da je rodjen 6.marta 91, na dan prve velicanstvene utakmice sa drezdenom. bilo mu je sudjeno da igra u zvezdi, dakle nema veze sa terzom.
Meni je utisak njegovo ponasanje kod izmena, bodri igraca, daje mu savet, salje na poziciju... Pravi kapiten :D

Covek je sebi ispunio zelju, sad jos da ispuni I drugu, Ligu Sampiona I moze da "ide dalje" :D
Link to comment
6 hours ago, Dimitrije said:

Ja ne bih stavljao Falka ispred Bena.  Obojca su vrlo dobri igraci i obojca su potrebni Zvezdi.  Ni jedan od njih dvojce nije krilni igrac.  Falko je veoma brz, prodoran i tehnicki vrlo dobar.  Njegov glavni nedostatak je slaba igra u fazi odbrane.  Ben je sporiji, medjutim lako ulazi u gol sansu, vrlo je efikasan, odlican u izvodjenju prekida (korneri, slobodni udarci, penali) i vrlo dobar u fazi odbrane.

 

Nevezano za gorepomenute, prilicno je tuzno da proslogodisnji bonusi, osim Krstovica i Erakovica, nisu u prvom planu a ova dvojca igraju prvenstveno zato sto su bonusi i ove godine.


Falkov glavni nedostatak je sto ne zna desnom, a i bilo je jasno da posle onog spartanja u prvom poluvremenu nema sanse da izdrzi taj tempo 90 minuta. Ali svejedno, lepo ga je gledati, i zao mi je bilo sto je morao da ima Gobelju za partnera.

 

 Benovi slobodnjaci su slabi. Masu puta je iz dobrih pozicija sutirao ili preko (nedovoljno dobra kifla da padne u gol) ili u zid, jedini dobar kog se secam je kad je pogodio stativu u Milanu. Mozda ih se nadavao u tololigi, ali to osim ponekog derbija ne gledam pa ne znam. 

Centarsut mu je dobar, i juce je dobio nategao korner kad je Dragovic zamalo promasio. Nervira me kad uzmu da se zajebavaju oko zastavice, juce cim su izveli korner normalno odmah je bilo opasno. 

Link to comment
2 hours ago, Azdaja said:

Vera u Magika nije izdala. Srećom online je klađenje. :D

 

Sad lagano kroz Šerifović pa da vas sačeka Salcburg. :)

 

rece mi drugar da je RBS ove godine zestoko podmladio tim i da su od ponudjene 4 opcije oni mozda i najlaksa... 

  • +1 1
Link to comment

Što, pa da nam zabrane odraslu publiku u narednih 5 godina na evroutakmicama, bog da nas vidi, da odmorimo od parola o natalitetu, gej paradama i odbrani svetinja. 

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Dimitrije said:

Ja ne bih stavljao Falka ispred Bena.  Obojca su vrlo dobri igraci i obojca su potrebni Zvezdi.  Ni jedan od njih dvojce nije krilni igrac.  Falko je veoma brz, prodoran i tehnicki vrlo dobar.  Njegov glavni nedostatak je slaba igra u fazi odbrane.  Ben je sporiji, medjutim lako ulazi u gol sansu, vrlo je efikasan, odlican u izvodjenju prekida (korneri, slobodni udarci, penali) i vrlo dobar u fazi odbrane.

 

Ben je već domaći, ovo mu je peta sezona ako dobro brojim. Svakako medju nosiocima igre, ali ne vidim ništa loše u tome da Falko ima veću minutažu, zdrava konkurencija bi mogla samo da ih stimuliše.

Vezano za prekide, slažem se ima dobar centaršut ali nije nezamenjiv, pogotovu bi uvek pre dao Kataiu da šutira slobodnjake. Skoro smo nešto gledali i ovde pisali da li se neko seća kada je Ben poslednji put dao gol iz slobodnjaka?

 

 

  • +1 1
Link to comment
Što, pa da nam zabrane odraslu publiku u narednih 5 godina na evroutakmicama, bog da nas vidi, da odmorimo od parola o natalitetu, gej paradama i odbrani svetinja. 
Da nam ne zabrane život
Lako ćemo za publiku
  • +1 1
Link to comment

Sve hoću nešto da napišem i tako već 7 dana…

Ohi, naš špic od januara, u prvom meču protiv Serveta gol i asistencija (sad vrteo rezultate i kad sam video par Servet-Molde setih se). Večeras nije igrao. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...