Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, Bright Billy said:

 

nadam se da nismo jer u sredu nisam u beogradu :unsure:

 

Nisam ni ja... zato pitam

 

@renne   kad smo domacini? Ti si pokretna enciklopedija, ako neko  zna to si ti :D

 

  

Just now, renne said:

jesmo

 

 

(bas ti) hvala :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Imamo 14 ili cak 15 igraca koji ravnopravno konkurisu i od toga se pravi tim. Cak i kad ispadne neko iz forme, ima ko da ga pokrije.

 

Sad lepo pokloniti Krstovica i Lazetica forsirati kad god je moguce.

 

Pavkov je ocigledno predvidjen za prodaju, kao i Nikolic i Petrovic i to treba sto pre odraditi, da se isplate igraci. Ne vidim drugi razlog, zasto nije usao Pavkov umesto DIonija i Nikolic i Petrovic umesto nekog od veznjaka

 

P.S. sezonska ce gledati uzivo Serif, dok cu ja da se patim na tabletu i hotelskom wifi  :D

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Cash said:

Fandorim mi je duzan pivo :D

Gde je gospodin dimitrije :D

Jesam, kao i ostatku foruma. Nisam džinksovao, stvarno sam imao utisak da su trenutno bolji. Večeras se bukvalno sve namestilo, golovi u 10. i 20. minutu, prvi gol na individualni kvalitet Kataija i posle uđe voda u uši. I očigledno je da su oni domaćinska ekipa što je neko i napisao na prethodnim stranama.

  Odličan meč cele ekipe, nije bilo lošeg mesta. Lazetić je već sad bolji igrač od Krstovića.

  • +1 3
Link to comment
On 26.7.2021. at 12:34, Azdaja said:

Stavio sam pola plate na vas braćo Cigani ako nije laž ova vest. Terza magiko. :D

 

Kad podizes ulog? :D

  • Haha 2
Link to comment

Odlično je ovo bilo. Trebalo je ekipi. Doduše kada sam čuo da su ovi treći u Kazahstanu bilo mi je jasno i koliki im je domet, odnosno koliko je loše bilo pre sedam dana. Da li je golman isti kao pre sedam dana? Ovaj večeras nije ni za beogradsku zonu.

Link to comment

Lepa pobeda u jednom vrlo pozitivnom ambijentu.  Bez vredjanja igraca (jednih i drugih), bez zvizdanja, bez glupih parola ispisanih na losem srpskom, bez nacionalizma i bez pesama i paljenja baklji kada im vreme nije.  Samo: "Zvezda, Zvezda,..." u ritmu igre tima.  Delije su isuvise glupe i isuvise uobrazene i ubedjene u svoj znacaj da bi shvatile da deca navijaju bolje i korisnije od njih.

 

Zvezda je dobro igrala i mogla je da dapostigne jos 3-4 gola.  Kairat je razocarao.  Ni senka od tima od pre nedelju dana.  (Doduse nekolicina kljucnih igraca su nedostajali, posebno golman i Kante.)  Usli su u utakmicu sa ciljem da odugovlace i trose vreme.  Brz gol im je promenio plan.  KTada su krenuli su da igraju; cak poceli da izgledaju opasno, ali ih je drugi gol presekao i to je bilo to. 

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...