Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

U nekom momentu mi bi žao ovog njihovog golmana klinca pogubljenog i toga što ih Zvezda tovari nemilice kad je već bilo jasno kuda plovi brod, a onda su krenuli da se šabanišu i džiberišu sa onim faulovima i nabadanjima kao posljednja seoska "možete nas nadigrati i razbiti ali ćemo da vam povrijedimo par igrača" ekipa pa mi na kraju bi žao što im nisu strpali osam komada. 

Link to comment

Ah, i ovaj lockdown mnogo bolje deluje posle sinoćne tekme [emoji23]Na stranu očigledne stvari, kao što su doprinosi Kataija, Kange, Dragovića itd., ali za mene je najveći dobitak igra Falka. Uzevši u obzir da sledeći meč igramo pred polupunim stadionom (bar se nadam da neće u narednih nedelju dana uvesti neke mere), ovaj meč bi mu bio odličan za nadgradnju. Sada još da nam u Ponedeljak na žrebu uleti Ferencvaros ili Legia. [emoji23]

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
On 23.7.2021. at 15:06, kralj said:

Jel sad Mladost, pa odmah revanš?

Moglo bi da se desi da se ovu prvu namučimo, pa isprašimo ove ko Libereca.

 

 

Pravi trenutak da se setimo nekih velikih cenatrforova:

  • +1 2
Link to comment

Malo o parama...   Ako izbacimo Serif i ispadnemo u plejofu za LS... kao učesnik Lige Evrope, koji je stigao iz plej-ofa, crveno-beli bi minimalno zaradili 11.270.000 evra.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Koliko smo samo brži sa Falkom umesto Bena.

Ja ne bih stavljao Falka ispred Bena.  Obojca su vrlo dobri igraci i obojca su potrebni Zvezdi.  Ni jedan od njih dvojce nije krilni igrac.  Falko je veoma brz, prodoran i tehnicki vrlo dobar.  Njegov glavni nedostatak je slaba igra u fazi odbrane.  Ben je sporiji, medjutim lako ulazi u gol sansu, vrlo je efikasan, odlican u izvodjenju prekida (korneri, slobodni udarci, penali) i vrlo dobar u fazi odbrane.

 

Nevezano za gorepomenute, prilicno je tuzno da proslogodisnji bonusi, osim Krstovica i Erakovica, nisu u prvom planu a ova dvojca igraju prvenstveno zato sto su bonusi i ove godine.

Link to comment

A i on što je tu, ubilo se. Juče ni Velja ni Gavra ni na klupi. Ako se ne varam, nisi ni minut odigrali u ove 4 takmičarske utakmice, a 5 je izmena.

Link to comment

Meni nije jasno zašto su se tako lako odrekli Nikolića. On i kada lošije deli pasove je koristan jer se dosta kreće i pokriva od odbrane do toga da se nudi da primi loptu 

Link to comment
14 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

Zreb za plejof za LS je vec sada u ponedeljak (pre prvog meca sa Serifom), protivnici:

- Salzburg

- pobednik: Dinamo Z - Legija

- pobednik: Ferencvaros - Slavija

- pobednik: Olimpijakos - Ludogorec

 

Samo ne Salcburg. Ovo ostalo ko god...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...