Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

7 minutes ago, simple red white said:

Ne znam šta je dobro u igri Zvezde večeras? Očito je da su na "odmoru" od utakmice sa Bragom i to se plaća (SUrdulica), igrači se slabo kreću, dodavanja neprecizna kao da su tek izašli sa kondicionih priprema. Mnogo je ovde igrača za koje verujem da nećemo gledati na proleće ili nam se piše loše u LLTSL. Neverovatno je koliko se oseti nedostatak Sanoga.

Karakter, borbenost, motivisanost.  Danas se svakako nisu odmarali jer im TSC to nije dozvolio.  Malo li je za kraj izuzetno napronog perioda (9 utakmica na svaka tri dana)?

Link to comment

Da napomenem da je stadion u Backoj Topoli vrlo lep i za uzor ostatku fudbalskih klubova Super ligi.  Takve fudbalske stadione, velicine izmedju 5000 i 20000 posetilaca treba graditi.  Zvezda i Partizan, zbog vece navijacke baze stadione za oko 30000 hiljada posetilaca.  Na stadionima koji primaju 20000 do 30000 posetilaca mogla bi da igra i reprezentacija.  Ne treba nam ogroman nacionalni stadion, daleko na periferiji grada, jer ionako gotovo nikada nece biti ispunjen.

  • +1 4
Link to comment

Naravno da ne prestaju. Mora se zaraditi. Kao što i onaj “znaš ti koliko ja tebe volim Velja” radi u Direktno.

 

Mislim, znamo za trzavice oko ko mora da igra i nauštrb koga. Drago mi je da u timu ima glasova koji će jebati Danilu, Mrkeli i neposredno Stankeli sve po spisku. 
 

Ipak, zna se ko mora biti prvak ove godine, tako da me ne pogadja sve ovo. 

Link to comment

pa oba Miloja su slobodna, a Deki nezadovoljan umoran, tekstovi se pišu sami od sebe. a i situacija je slična kao kad je dolazio Stanković, cilj u Evropi je ostvaren a domaće prvenstvo rešeno, novi trener bi imao polusezonu da se na miru pripremi i doselektira ekipu za ono pravo

Link to comment

Ma bre pocisticemo ih na prolece i to mnogo lakse nego sto se sad svima cini, jer realno gledano koji ce moj oni u kvalifikacijama za ls kad ni floru talin ne mogu da dobiju...

  • +1 2
Link to comment

dobro sad jeste za sprdnju ova njihova grupa u kojoj su jedva završili drugi i surova dominacija u domaćem prvenstvu gde im se svi sklanjaju, ali treba reći da su imali dobre kvalifikacije u Evropi. solidne timove su izbacili a nisu imali pravo na 1 kiks kao Zvezda

  • +1 4
Link to comment

Mislim da se Stankovicev dalji ostanak u Zvezdi resava u februaru.  Ukoliko Zvezda dobije sve utakmice u februaru, sanse da sacuva titulu ce porasti.  Stankovic nece hteti da propusti priliku da jos jednom pokusa da se sa Zvezdom kvalifikuje za grupnu fazu LS.   U trom slucaju odlazi iz kluba tek po isteku ugovora, pocetkom 2023.  Ukoliko se utakmice u februaru ne zavrse Zvezdinim pobedama, sanse za osvajanje titule ce biti znatno umanjene i Stankovic verovatno odlazi do (ako ne i pre) kraja ove sezone.

 

Sto se tice Milojevica iz Svedske, mislim da bi Zvezda trebalo da pokusa da ga dovede da bude pomocnik Stankovicu uz garanciju da ce postati prvi trener nakon Stankovicevog odlaska (u leto 2022 ili pocetkom 2023).  To je, na zalost golub, na grani jer Milojeviceve ambicije su da bude prvi trener u dobrom klubu u skorijoj buducnosti.

Link to comment

Ako Deki ostane na klupi do kraja decembra, ostace do juna.
Ako planira da ide u junu, nek ode sada, da se novi trener i igraci naviknu jedni na druge.

Mislim da on nema zivaca da odradi jos jednu sezonu sa Zvezdom, stres i pritisak su ogromni. Pogledajte slike kako izgleda kad je dosao i danas.

Ista promena je bila vidljiva i kod Robija i Grofa i Stojanovica i Milojevica i danas Dekija.

  • +1 2
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...