Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

navodno jure stranog desnog beka, tako da se ne bih kladio da gobelja ne ide. hvala bogu, trpimo gobelju godinama, ne znam da li zbog menadzera ili im je bilo glupo da mesto stranca potrrose na desnog beka u situaciji kada postoji ogranicenje na samo 4 stranca. dobro je sto su shvatili da mora stranac.

Link to comment

Plašim se ovog prelaznog roka. Ovi su dovodili po 7-8 igrača kad su treneri najavljivali skraćenje rostera. Ovaj narativ plitke rotacije sluti na pun tamić pojačanja.

 

Inače, kapiram da je Deki ex. A i mnogo je brate poludeo. Neprijatan je za gledanje.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Radi kod Terzića šest meseci a da ne poludiš. To bi trebalo da je najmanji problem. Generalno mi i nemamo problem na mestu stručnog štaba, već pozicije koje pokrivaju Terzić i Mrkela.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

navodno jure stranog desnog beka, tako da se ne bih kladio da gobelja ne ide. hvala bogu, trpimo gobelju godinama, ne znam da li zbog menadzera ili im je bilo glupo da mesto stranca potrrose na desnog beka u situaciji kada postoji ogranicenje na samo 4 stranca. dobro je sto su shvatili da mora stranac.

 

FK Crvena zvezda in English в Twitter: "Erik Jirka 🇸🇰 From Slovakia with  love... #fkcz 🔴⚪🔴⚪🔴 https://t.co/ie0wVbsLD8" / Twitter

Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Plašim se ovog prelaznog roka. Ovi su dovodili po 7-8 igrača kad su treneri najavljivali skraćenje rostera. Ovaj narativ plitke rotacije sluti na pun tamić pojačanja.

 

Inače, kapiram da je Deki ex. A i mnogo je brate poludeo. Neprijatan je za gledanje.

Na osnovu čega si zaključio da je poludeo? I zašto je neprijatniji za gledanje nego što je to bio na utakmici sa Gentom? Ili sa TSCom pre godinu i po dana? Zaista me zanima pošto ja vidim da se u javnosti i pred kamerama ponaša potpuno isto kao i u bilo kom trenutku u prethodne nepune 2 godine.

Link to comment

Zao bi mi bilo ako Borjan odista zeli raskid ugovora.  Odlican golman koji nas je ne retko svojim bravuroznim odbranama odrzavao u igri i pomagao da napravimo dobar rezultat.  Ali ako odista zeli da ode, treba postovati njegovu odluku jer drzati nezadovoljnog igraca u timu je mnogo gora opcija nego odlazak.  Imamo dobrog golmana Popovica kao i Gordica i jos par njih na pozajmicama.  Golmanska pozicija ne bi trebalo da bude problem.

 

Buduci da dovodimo centarfora iz Norveske i da pregovaramo sa stoperom iz Serifa, treba nam jos desni bek.  Ne verujem da cu ovo ikada da kazem, ali Gobeljica jos uvek ne mozemo da pustimo jer i sa novim desnim bekom i sa Rodicem na levom, nama nedostaju zamene ako se jedan od bekova povredi ili bude suspendovan.

Link to comment

Raskid moze da dobije ako mu duguju 3 plate, pa nas tuzi FSS i UEFA.
Oni sto moze, da zahteva transfer ako ima ponudu.

A Terzic mu je verovatno obecao minimalno obestecenje ili oprost dugova.

Nepismena retardirana balerina ne zna osnovna pravila kod transfera, pa ne ume ni da objasni sta mu je Terzic rekao.

Link to comment

Ovde nisu problem tehnikalije vec Borjanova zelja da ode (ako je to sve tacno).  Jer ako to zeli kapiten i jedan od najboljih igraca u poslednjih 5 godina, onda je to problem i u klubu i u timu.

  • +1 1
Link to comment

Mondo...

To znači da bi kanadski reprezentativac mogao da napusti Zvezdu samo ako neko plati obeštećenje za njega, koje ne bi bilo naročito veliko s obzirom da su mu 34 godine.

Ovo inače nije prvi put da se piše o odlasku Borjana iz Crvene zvezde, a svaki put do sada je produžavao ugovor, uz poruku da mu je san da igra na "Marakani" i da bi tu ostao do kraja karijere.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...