Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

12 minutes ago, Miljenko said:

Ovo je Katai morao da resi vec do poluvremena. Imao je dva penala i dva zicera u prvih 20 minuta. Iz onoga bih i ja zabio 3 gola.

 

Tacno, ali dok su Katai, Kanga, Ben bili u igri, pravili su se ziceri a samim tim i nada da mozemo da postignemo drugi gol.  Kada su oni zamenjeni, onda je nestalo zicera i mogucnosti da neko napravi sansu.

Link to comment

Stankovic ocigledno ima 15-16 igraca na koje ozbiljno racuna i oni mu to vracaju na terenu. Sa druge strane rezerve je totalno ubio u pojam i kad god neko od njih mora da udje u igru nastaje problem. Morace to nekako da resi kroz prelazni rok i pripreme jer bez bar 20 spremnih i motivisanih igraca nema sanse da uspesno odigra ovoliki broj utakmica...

  • +1 1
Link to comment

Ja nemam nista protiv Stankovica; mislim da on u stvari radi ok posao. U Evropi smo konkurentni, protiv srednjeg esalona, kao sto smo retko kada bili. Umemo da odigramo na rezultat, da se vratimo kada mec ne krene kako treba.

U domacoj ligi jednostavno mora bolje od ovoga. Razlika u kvalitetu je tolika, da bez 4-5 komada po mecu, protiv vecine protivnika (Partizan je izuzetak, uz jos mozda 2-3 ekipe), suprotno znaci da nesto nije kako treba.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

koliko sam ispratio Dimitrija, nije problem što je neko od njih ušao u igru nego što svi uđoše, a nosioci igre svi izađoše 

To je to.  Ne izvode se nosioci igre i uvode igraci za "garbage time" u trenutku kada pobeda nije osigurana.  Pogotovo sto medju igracima koji su usli ima onih koje je Stankovic prosle srede javno kritikovao zbog "nedostatka karaktera" (Falko) ili koji su tek izasli iz visenedeljne povrede, a pre toga su imali izuzetno losu sezonu (Nikolic).  Na ovu dvojcu nije ni racunao do pre neki dan kada ih nije poveo u Bragu i Krusevac.  Posle utakmice, Stankovic izjavljuje da "neko stvarno treba da zasluzi Zvezdin dres".  Pa zasto onda menja igrace koji ga zasluzuju onima koji ga po njemu ne zasluzuju?

 

Stankovic je dobar trener i dobro radi, ali mislim da je ispustena pobeda na ovoj utakmici prevashodno njegova krivica zbog losih izmena koje je napravio u drugom poluvremenu.  Ne bi to bilo toliko strasno da u nasem prvenstvu svaki izgubljeni bod moze da znaci i oprostaj od trke za titulu,  A Zvezda je vec prosula cetiri boda kod kuce i bar jedan u Surdulici, u utakmicama u kojima se ocekivalo da osvoji najmanje sedam bodova.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Bright Billy said:

Stankovic ocigledno ima 15-16 igraca na koje ozbiljno racuna i oni mu to vracaju na terenu. Sa druge strane rezerve je totalno ubio u pojam i kad god neko od njih mora da udje u igru nastaje problem. Morace to nekako da resi kroz prelazni rok i pripreme jer bez bar 20 spremnih i motivisanih igraca nema sanse da uspesno odigra ovoliki broj utakmica...

Tacno tako.  Tih 15-16-orica su jedanaestorica koji su juce poceli utakmicu, plus Gobeljic, Pankov, Sanogo, Degenek i Petrovic.  Dodao bih i golmana Popovica jer je covek svaki put kada je menjao Borjana odlicno odigrao.

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...