Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Opet mnogo gresaka u pasovima iz zadnje linije. Nadam se da nece ponovo da se unervoze. Mislim losim pasovima da unervoze celu ekipu.  Ni Silo ni Bjelicic ne znaju da daju pas.

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:
5 minutes ago, MaErAkLoIJA said:
Nadam se da ce Batak bar jednog da zameni sa kameruncem

Evo sudariše se...jedan drugog čuvaju

Strasno koliko nemamju pojma. Silo ocajan 1na1

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Zivo me zanima koga je Lalatovic hteo jos da dovede, taj jedan sto je kostao 10.000e i jos jedan sto ga pominjao? Mislim da se upravo radi o stoperu od te dvojice

Link to comment
Zivo me zanima koga je Lalatovic hteo jos da dovede, taj jedan sto je kostao 10.000e i jos jedan sto ga pominjao? Mislim da se upravo radi o stoperu od te dvojice
Rajkovića što otišao u TSC...[emoji41]
Link to comment
17 minutes ago, Constantin said:

.... i..?

Ekipa je bila energicnija. Bolje vodjena ili srecnije tu mi je dilema? Odbrana i zadnji vezni ne povezuju dva pasa, dupli pas im je misaona bolna trauma. Ne znam da li je gore odigrao Bjelicic ili Silo. Stankovic nevidljiv.

Skrba deluje nezainteresovano i u padu forme ali mislim da je vise u pitanju to sto slabo ulazi u sanse i sto dodju dve lopte do njega tokom utakmice. Ne racunam one koje primi na 40m od gola.

Mitrovic sve vise koristi i oseca prostor. Lepo resava 1na1. Steta sto je malo sebican jer bi vise golova dali u proslim utakmicama a i bio je solidno neprecizan. Raduje to sto dize formu i vidi se da moze i mnogo vise. Najzad imamo bonus koji ne mora da bude u timu samo zbog toga.

Treba da koristimo nove stopere i valjda smo pogodili sa njima. Vise da koristimo makedonce i Cirka i nemam pojma zasto taj decko nije dobio ni 10min ove sezone?

Raduje i to sto smo dali tri gola...

Protivnik je medju slabijim ekipama pa mislim da je svaka analiza pomalo nerealna.

Njihovog Nikolica bih zeleo u nasem timu. Dao bih za njega Tenka, Pejovica i Staneta.

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...