Jump to content
IGNORED

Stocks & Crypto


mustang

Recommended Posts

Ja sam počeo da ulažem prošle nedelje pa, prema tome, očekujte ne samo nastavak pada već slom. I to ulažem u indeksne fondove, dakle kompletan slom berze je izgledan ;)

Link to comment

Ja sam u crvenom skoro sa svim što sam kupovao krajem prošle godine, a kupovao sam uglavnom na dipovima sve što sam pazario, i to skoro sve renomirane kompanije. Da sam znao da će biti rat u Ukrajini, niti bi u novembru kupovao ovo što sam kupovao, niti bih prodavao naftaše.

  • +1 1
Link to comment

Well, kad im je videoteka shit. Nista bez woke bullshita u serija ma i filmovima vise ne moze da se gleda, mucno postalo.

Drugo, barem kod mene,  uz kablovski internet kao i mobilne kompanije nude besplatno netflix na godinu dana 

Trece, ljudi pocinju da otpisuju troskove usled nenormalne inflacije i  rasta troskova zivota 

I na kraju, ljudi se vracaju na posao 

 

 

Link to comment

Sadržaj im je sve tanji, cene su sve veće, a paltformi je sve više.

Kontam da će tek da gube korisnike, 200k je ništa.

 

Celo to striming tržište je postalo prilično konfuzno i skupo za prosečnog korisnika i nisam siguran kuda vodi. Ovakva hiperprodukcija valjda ne može doveka trajati, a i to im izgleda nije dovoljno.

Edited by mraki
Link to comment

Nek potonu. Zasluzili su. 

Treba da mi vidis netflix stranicu 

 

Black ovo,black ono, gej, gej, trans, slucajno zalutao neki normalan film pa opet black, black, gej, gej...

 

Po kom kriterijumu oni meni nude te filmove  kada ih ja ne gledam?!? Zasto mi trljaju nos sa stvarima koje me ne zanimaju?? 

Da se razumemo, ovo su neki trecerazredni krsh filmovi, nista tipa daniels, jenkins, fuqua ... 

O lgbtq++ da ne pricam. 

Ovo ce se isto desiti i sa fejsom i sa instagramom. Pa jebote, otvorim stranicu, reklama, reklama, reklama, pa sponsor reklama...niko mi od prijatelja na feed ne izlazi, idem rucno da ukucavam. Ne znam kako youtube uspeva jos da se odrzi. Tek to vise neko ide. Spotify je milina app.  Sa tiktoka se jedva skinuh. Opasna navlakusa.  

 

 

 

Za netflix me ne bi iznenadilo da splituju akcije.  

 

Čekam ovo tviter-musk sta ce da se desi. Ovo je pravi rat izmedju politicke moci i kapitalizma. Veoma interesantno. 

 

Sve kompanije koje su do sada gurale woke narativ idu u qrc. Ni jedna nece biti postedjena. I to najvise da zahvalim umerenim demokratama kojima je dokurcilo ovako ponasanje progresivne levice (mentalno diskutabilni). Nama ostalima je  od samog pocetka. 

 

Ocekujem i amazon  i tesla split u narednih 6meseci, godinu dana

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, mustang said:

 

 

Ocekujem i amazon  i tesla split u narednih 6meseci, godinu dana

Amazon je zvanično najavio 20-1 split koji će se desiti krajem maja, 25og mislim i buyback u vrednosti do 10 milijardi.

Link to comment

Sledeće nedelje su kvartalni izveštaji velikih tech kompanija, od toga u dobroj meri zavisi kako će se se kretati cene akcija u narednom periodu.

Danas je Tesla. Izgleda da su nadmašili očekivanja analitičara i ispunili targete, pogledaću posle detaljnije.

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...