July 3, 20241 yr Just now, Sammael said: Da ti doteram iz Kine? Ne moze da se registruje u srbiji, uopste... :(
July 3, 20241 yr 4 minutes ago, Lancia said: Sto? Nije homologizovan ili kako se to vec kaze... Ovo mi pokazao kolega, vozi Volva godinama, hteo kao da promene a ostane ipak u porodici... Ali mu rekli kod dilera da ne moze da ga registruje, cak i da mu srede uvoz...
July 3, 20241 yr 1 minute ago, radisa said: Nije hologizovan ili kako se to vec kaze... Ovo mi pokazao kolega, vozi Volva godinama, hteo kao da promene a ostane ipak u porodici... Ali mu rekli kod dilera da ne moze da ga registruje, cak i da mu srede uvoz... Homologacija vozila za zahtevno srpsko trziste i puteve
July 3, 20241 yr 4 minutes ago, Lancia said: Homologacija vozila za zahtevno srpsko trziste i puteve Pa cuj, evo vozim sad najvaznijim autoputem u Srbalja, ne moze svaki auto da izdrzi tu kolicinu rupa po kilometru...
July 3, 20241 yr Just now, radisa said: Pa cuj, evo vozim sad najvaznijim autoputem u Srbalja, ne moze svaki auto da izdrzi tu kolicinu rupa po kilometru... Pa ja sam ti ponudio Defender ne bez razloga, al ti hoces to LGBT cudo.
July 3, 20241 yr Just now, Lancia said: Pa ja sam ti ponudio Defender ne bez razloga, al ti hoces to LGBT cudo. Kad ostvarim Noskichev san da zivim na selu, kupicu jedan polovan LandCruser za zimu, i jedno neko LGBT cudo za leto...
July 3, 20241 yr Author 15 hours ago, Lancia said: Evo ti @radisa kad ti dosadi Tojota Cenu nije smeo da kaže, a zna očigledno čim je upoznat sa cenama raznoraznih dodataka.
July 3, 20241 yr 2 minutes ago, nesha taxista said: Cenu nije smeo da kaže, a zna očigledno čim je upoznat sa cenama raznoraznih dodataka. Od 207.000 do 228.000. Das krug ?¿
July 3, 20241 yr 53 minutes ago, Lancia said: Homologacija vozila za zahtevno srpsko trziste i puteve Terao zeninog sportidza da joj zamene soferku pre par nedelja. Imam utisak da je tamo geely sad glavna stvar. Zove neki lik jebe im majku pita gde je njegov coolray koji je prvi narucio u srbiji. Kaze video je neki po gradu a on je bio prvi! Ovaj lik mu se preko telefona kune u decu, kaze nije nijedan registrovan stoje na placu u surcinu cekaju homologaciju
July 4, 20241 yr Author 21 hours ago, Lancia said: Od 207.000 do 228.000. Das krug ?¿ Neki drugi put u nekom drugom životu. Bolja mi je ipak ona Cupra. A od takvih bi uvek pre uzeo Land Cruiser. U japanski kvalitet imam više poverenja, a kome je do puno konja uvek može da uzme onu Maskovu limenku za dosta manje para. Edited July 4, 20241 yr by nesha taxista
July 4, 20241 yr 22 hours ago, Lancia said: Homologacija vozila za zahtevno srpsko trziste i puteve malo je offtopic, ali ta homologacija za srpsko trziste nije samo za kola. ali jeste smejurija mi smo u firmi morali da placamo homologaciju za jedan eizo monitor. cini mi se da je morao da ide u nis, u neke ostatke pokojne Ei
July 4, 20241 yr 5 minutes ago, Grunf said: malo je offtopic, ali ta homologacija za srpsko trziste nije samo za kola. ali jeste smejurija mi smo u firmi morali da placamo homologaciju za jedan eizo monitor. cini mi se da je morao da ide u nis, u neke ostatke pokojne Ei Kod mene su zajebane homologacije automobila koje se prebacuju iz drugih zemalja, nema veze da li je EU ili nije. Ako si promenio bilo sta na kolima sto nije po fabricki, pozdravi se.
July 4, 20241 yr Kinezi ce definitivno biti blokirani u EU, idu valjda 100% carine. Šansa za Srbiju i BiH. Odnosno šansa da neko uzme lovu na brzinu.
July 4, 20241 yr Author Ja sam čuo da će biti 30% u EU, a u SAD 100%. Videćemo. I Kinezi su spremili kontramere, a mnogo se evropskih kola tamo proda tako da su moguće svakakve varijante.
Create an account or sign in to comment