Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

Vrlo, ne znam prosto šta bih bez takvih kola.
E, ima da se kupi sprej, dezodorans za kola, ime mu je "New car smell". Kada to naprskas u svoju bombu, pa duboko udahnes, osecaces se potpuno drugacije i zaboravis na krshchinu u kojoj sedis.
Link to comment

Jako si pametan. Kada budeš shvatio da nema svako iste potrebe/aspiracije/želje/ambicije/doživljaje prema kolima (ali i prema drugim stvarima) kao ti, to će biti znak da si mentalno odrastao. Možda onda nećeš naturati svakome na nos ono što je tebi najbolje/najdraže/najzanimljivije i gušiti ljude svojim kriterijumima.Jbt, čovek se uvredi što neko kaže da je auto od 8k evra sranje zato što vozi kola iste firme 10 puta skuplja :lol:

Link to comment
...Kada budeš shvatio da nema svako iste potrebe/aspiracije/želje/ambicije/doživljaje prema kolima (ali i prema drugim stvarima) kao ti, to će biti znak da si mentalno odrastao. Možda onda nećeš naturati svakome na nos ono što je tebi najbolje/najdraže/najzanimljivije i gušiti ljude svojim kriterijumima.Jbt, čovek se uvredi što neko kaže da je auto od 8k evra sranje zato što vozi kola iste firme 10 puta skuplja
Nabrojao si sva moguca stanovista, misteriozno nedostaje "mogucnosti".Jos, ko natura ista? Pa upravo sam ja pisao o malim kolima a ti poceo o pedalama u koje niko normalan ne gleda. Pa pre ce neko ko nema pojma o kolima da otvori haubu i pogleda motor a pedale ne znam ko ce.Do pre 6 nedelja sam imao Yarisa. Istina, LandCruisera u Sidneju, doslo vremem za opet, nikad bolja kola nisam imao, pa sta. Edited by Yoyogi
Link to comment
Eto koje je vreme doslo. Da se divimo kineskim automobilima.Volvo je 2009. prodat, "for a song", kineskom "Geely Automobiles".
divicemo se mi svemu kineskom, heh kad se samo setim da je moja pokojna prababa proricala da ce zuta rasa zavladati svetom, ima tome jedno cetres godina <_<
Link to comment
Eto koje je vreme doslo. Da se divimo kineskim automobilima.Volvo je 2009. prodat, "for a song", kineskom "Geely Automobiles".
Potpuni užas. Al to ti je šoderaško rasuđivanje. Čuli za desetine miliona besprekornih vozila povučenih iz prodaje pa se vataju za Volvoa, pričao im babo koliko kipuje.
Link to comment
Potpuni užas. Al to ti je šoderaško rasuđivanje. Čuli za desetine miliona besprekornih vozila povučenih iz prodaje pa se vataju za Volvoa, pričao im babo koliko kipuje.
Kina je Kina, vlasnik Volvoa. Cinjenica. Mozes da pricas sta hoces, to je tako.
Link to comment
Pa stani, Kina je novi i bolji Japan, zar ne?
Nemoj da shoderishes.Da ti pomognem: dizajn tog auta je iz Svedske, Kinezi su bili milosrdni (i poslovno orijentisani) da to ostave u Svedskoj umesto da ih izbace na ulicu.Opet, taj auto ne bi dosao na slike da Kinezi nisu odobrili.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...