Jump to content
IGNORED

Discogs ili ko još kupuje nosače zvuka u 21. veku?


Indy

Recommended Posts

Jel ima neko da je kupovao/prodavao ploce (odnosi se i na CD) preko https://www.discogs.com/  ?

 

Registrovah se, i vidim da ima sve i svasta - neuporediva ponuda u odnosu na (australijski) eBay, a i postarina do ovde je generalno u normalnim okvirima (inace mi cesto izadje skuplje od same ploce preko eBay-a.)

 

 

 

 

Link to comment
32 minutes ago, Indy said:

Jel ima neko da je kupovao/prodavao ploce (odnosi se i na CD) preko https://www.discogs.com/  ?

 

Registrovah se, i vidim da ima sve i svasta - neuporediva ponuda u odnosu na (australijski) eBay, a i postarina do ovde je generalno u normalnim okvirima (inace mi cesto izadje skuplje od same ploce preko eBay-a.)

 

 

 

 

Pa to ti je najveća pijaca ploča u cijeli svijet :)

Samo pozitivna iskustva imam al obrati paznju na ocene prodavaca.

 

  • +1 1
Link to comment

E, tako počinje kad se otkrije Discogs... posle imaš applikaciju na telefonu (plus barcode scanner) i proveravaš je češće nego bilo šta drugo na telefonu [emoji16]

Potrošnja na nosače zvuka skoči jedno 10000%.

Zdravo, ja sam Singer i ja sam zavisnik od vinila.

  • Haha 1
Link to comment

Ja stalno kupujem diskove tamo. S našima može i dogovor oko ličnog preuzimanja, odnosno kupovine van Discogsa, samo u porukama telefone pišite slovima, da vas Discogs ne provali. biggrin.png

2a83034959805d8041ab7dfd526501bd.jpg

Link to comment

:D

 

Dokupljujem neke singlove iz 90tih i onda jao, vidi 2 evra, 3 evra, evro!, 4 evra...

Dođem do kase i zaplačem...
image.png.aa023890e6d202dd44a6bc44560b3fcb.png
 

Edited by Singer
tražio sam split jer vidim da nas ima XD
Link to comment
43 minutes ago, Singer said:

:D

 

Dokupljujem neke singlove iz 90tih i onda jao, vidi 2 evra, 3 evra, evro!, 4 evra...

Dođem do kase i zaplačem...
image.png.aa023890e6d202dd44a6bc44560b3fcb.png
 

Daj napisi, sta si to pazario.

Link to comment
9 minutes ago, Lancia said:

Daj napisi, sta si to pazario.

 

Klupske singlove elktronske/dance muzike tokom '90., ne verujem da to baš zanima pučanstvo na PPP-u.

Kupovao sam na 12" ono što u to vreme nikako nisam mogao da nađem na vinilu pa da dopunim te neke moje DJ setove iz tog perioda

Edited by Singer
Link to comment
U svakom slučaju je prevara.
Ako kupim ploču, neću da slušam CD snimak sa nje, već zvuk koji je prebačen direktno sa analognog mastera ili digitalnog visoke rezolucije, a ne 44.1/16. 
Jesu oni na izdanju napisali da je sa CD-a?
Hteo da kupim kao poklon.
No poklonoprimac[emoji769] je malo zajeban po tom pitanju, pa da ne bude neprijatno...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

kupujem i prodajem na discogsu vec 5-6 godina. Najbolje iskustvo za kupovinu (ono sto mene zanima) i cene su u UK, 100% safe, a stanje vinila uvek kako je opisano. 

Ploce slao od Japana, preko Indonezije do Brazila i u skoro sve zemlje Evrope. Jedino Ukrajina neprijatno iskustvo, kriminalci 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...