Jump to content
IGNORED

Evropski superklubovi i njihova superliga


Meazza

Recommended Posts

1 minute ago, pasha said:

 

Sustinski nista ne menja. Superliga im drma brod od kojeg dobro zaradjuju.

Suštinski menja sve što si nalupao. Usput, i Amazon Prime prenosi nekoliko kola. 

Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

 

Igrači i treneri su baš bačeni lavovima ovim potezom. Iako i dalje mislim da će se sve ovo završiti koliko-toliko razumno, nepopravljiva šteta je naneta jer igrači više neće imati poverenja u rukovodstvo svojih klubova. Ne znači da će to imati ne znam kakav uticaj na rezultate na neki duži period, ali prosto neka harmonija je narušena. 

 

 

treneri su nevazni u celoj prici, ne gleda se fudbal zbog njih. igraci su ipak #1. kada bi tu postojala ozbiljna unija igraca kao u cirkus ligi zvanoj nba, svega ovoga ne bi ni bilo.

Link to comment

Jbt ne znam sto me je ovo pogodilo, ali kad vidim da neko podrzava ovu Govno ligu kao da mi je rekao da voli da gleda Zadrugu, ili da mu je Jelena Karleusa omiljena pevacica. Ono, ne mogu da se druzim sa njim (bar neko vreme, dok sam ljut).

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, renne said:

kako ne menja kad si rekao da imaju monopol

 

Nije lepo izmisljati i ucitavti ono sto nije napisano, Napisao sam eksluzivna prava i to imaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...