Jump to content
IGNORED

Evropski superklubovi i njihova superliga


Meazza

Recommended Posts

30 minutes ago, omiljeni said:

Da, neće oni imati šta jesti ako se otcepe

 

:fantom:

 

Bukmarkujem ovaj post za buducnost.

 

U svakom slucaju tu Superligu necemo gledati ni ti ni ja. Ja jer mi je dosadna, ti zato sto i inace ne gledas fudbal.

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment

Macron je protiv lige.

 

Francuzi i Njemci, cuvari fudbalske tradicije.

 

Francuska + Njemacka : 6 svjetskih + 5 evropskih zvijezda

Engleska + Spanija + Italija : 6 svjetskih + 4 evropske zvijezde

 

Pametnome dosta :fantom:

Edited by borris_
Link to comment
9 minutes ago, Meazza said:

 

Bukmarkujem ovaj post za buducnost.

 

U svakom slucaju tu Superligu necemo gledati ni ti ni ja. Ja jer mi je dosadna, ti zato sto i inace ne gledas fudbal.

 

samo bookmarkuj

brate, kad je ovaj topić otvoren ja mislio da će za tu ligu trebati da se čeka jedno 5-10 godina, a ono ispade da će to čekanje trajati celih 15 dana. :lolol:

za gledanje si u manje-više u pravu, ali ja ću gledati bar ponekad, finale i polufinale sigurno, a ti slobodno uživaj u kristal palasu, rajo valjekanu i hofenhajmu

 

al najjače mi kako je uefica stalno kažnjavala nekog zbog mešanja politike u fudbalske poslove, a sad odmah prvog dana krenuli da kmeče i traže pomoć od političara :lolol:

Bajden ja za Super Ligu, a Makron može samo da pati

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

 

za gledanje si u manje-više u pravu, ali ja ću gledati bar ponekad, finale i polufinale sigurno, a ti slobodno uživaj u kristal palasu, rajo valjekanu i hofenhajmu

 

LOL, znaci neces gledati superligu proper nego samo nokaut zavrsnicu koja je potpuno ista kao zavrsnica LS. :lolol: (Sta se onda za tebe menja u odnosu na sada?) Bice ti dosadno da gledas a ovamo si satro lud za idejom.

Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

 

LOL, znaci neces gledati superligu proper nego samo nokaut zavrsnicu koja je potpuno ista kao zavrsnica LS. :lolol: (Sta se onda za tebe menja u odnosu na sada?) Bice ti dosadno da gledas a ovamo si satro lud za idejom.

 

Lepo je naglaseno da je liga napravljena za plasticne navijace koji misle da vole fudbal a o istom nemaju pojma

 

EzRNotRUYAA5gpE?format=jpg&name=medium

  • +1 5
Link to comment
9 minutes ago, WTID said:

Dobro zapazanje, shvatili su da im "primat" i dominacija u domacem prvenstvu polako izmicu pa se hvataju za ovo takmicenje kako bi imali sigurne prihode.

 

 

 

+1, ali moci ce samo da ga sisaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...