Jump to content
IGNORED

Pretpostavka nevinosti


ultra plasticni

Recommended Posts

5 minutes ago, harper said:

 

Koje drugo misljenje? Ono sto si ti izneo je gomila pausalnih optuzbi i zakukavanja, pretpostavljam zato sto si na neki lican nacin vezan za Leku Jebaca jer je nemoguce da covek bez tog licnog dela na ovaj nacin histerise po ovom topiku bez preke potrebe.

 

a bez ovoga ne moze ?

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Koje drugo misljenje? Ono sto si ti izneo je gomila pausalnih optuzbi i zakukavanja, pretpostavljam zato sto si na neki lican nacin vezan za Leku Jebaca jer je nemoguce da covek bez tog licnog dela na ovaj nacin histerise po ovom topiku bez preke potrebe. Ne, ovde niko ne misli da Lecicu treba da se presudjuje bez sudske presude, niko ne smatra tabloide i portale bilo cime sto zasluzuje vise od toga da se polije benzinom i zapali, niko ne misli da treba se skupi gomila gnevnih ljudi i rascereci doticnu glumacku personu. Ne samo da to niko ozbiljno ne misli (to sto si iscitirao je samo nekontrolisani bes pojedinih forumasa nakon sto su odslusali onaj snimak) vec i svi dobro znamo da se nista od toga nece desiti i da ako neko najebe u javnosti kakva je srpska to ce biti ova devojka koja nije razumela da Lecic Branislav bolje od nje zna sta znaci kad ona kaze da ili ne.

 

Lecic Branislav je na tom snimku sve rekao sta ima da kaze o sebi. Matori, isfrustrirani, jadni jarac koji ne moze da se pomiri s tim da stari, da mu se kosa proredjuje i da je proslo vreme kad je bio zanimljiv mladjim devojkama pa se sada koristi svojom slavom i polozajem u glumackom svetu da se ogrebe za seks s mladjim mesom. Sve i da je ona htela da se jebe s njim, a ocigledno nije, on se poneo kao najobicniji bednik koji se noktima i zubima drzi za vreme koje je za njega odavno proslo, umesto da kao ozenjen sredovecni muskarac i otac zenskog deteta zivi zivotom kakav mu prilici i uziva u onome sto je svojim glumackim umecem stekao. Sad kad ga je stiglo njegovo jadno ponasanje ostalo mu je samo to, da tuli o prezumpciji nevinosti i pokusava da zakrpi nepovratno rasparanu reputaciju i sujetu.

 

Krace receno, kad je vec znao da jebe sad moze malo i da se jebe. I on i njegova reputacija.

 

Harper, evo u kontekstu ove teme, Ne znači Ne:

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, Leia said:


Bez sve sale, mislim da ti prosto masis njegovu poentu. A to je da je ovo dramljenje oko “ugrozene” pretpostavke nevinosti smesno u kontekstu srpske realnosti, koja ukljucuje sve ono sto je Milan posle pobrojao.  Imamo fokus na razlicite stvari, zato ova diskusija i izgleda kao ono - ko u klin, ko u plocu.

 

Ozbiljno bih se zamislio oko ove ocene da nick sa kog stiže ova rečenica nije u prethodnom postu rekao da ne zna zašto lajkuje post koji lajkuje.

Link to comment
7 minutes ago, Leia said:

Bez sve sale, mislim da ti prosto masis njegovu poentu. A to je da je ovo dramljenje oko “ugrozene” pretpostavke nevinosti smesno u kontekstu srpske realnosti, koja ukljucuje sve ono sto je Milan posle pobrojao.  Imamo fokus na razlicite stvari, zato ova diskusija i izgleda kao ono - ko u klin, ko u plocu.

Leio :heart: da ja skratim pricu, rezimiram: svako poigravanje, svako dovodjenje u pitanje izrazima poput dramljenje, ugrozena pretpostavka nevinosti ili bilo koja civilizacijska tekovina koja nam je preostala i za koju se jos uvek nekako noktima i zubima drzimo, jednom recju dovodjenje u pitanje cak i u ovakvim slucajevima je pristajanje na vucicevu i njegovih pravila igre, na semu zakon, ali selektivno, moz da bidne, ali ne mora da znaci, ovome cemo da lomimo kicmu i useravamo se u zivot, a onome necemo, itd, itd, bilo je ovde i nagovestaja onog drzati se zakona k'o pijan plota, sa sve tabloidizacijom problema, je nesto na sta nemamo nikako prava da pristanemo...

Ako nam je zivot mio i ako nam je do glave na ramenu.

 

A sada stvarno, mislim...

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, cedo said:

 

a bez ovoga ne moze ?

 

Naravno da ne moze. Ne vidim nijedan razlog zasto bismo svi mi ovde bili zrtve necijih licnih pizmi i konekcija iz privatnog zivota. Mogu da se kladim u sta god hoces da gomila ljudi misli isto sto i ja ali se ustrucavaju da napisu da im se neki cedo ne nakaci, pa cu ja da napisem za sve njih jer sam navikao da mi se neki cedo kaci o nogavicu i vise me nije briga. Hajde, jebo te, stvorena je atmosfera na topiku kao da samo sto nismo bacili Lecic Branislava na lomacu, za jedan post smo daleko od toga da neko krene da krpi ovu devojku zato sto se usudila da izadje u javnost i isprica sta joj je ovaj olinjali magarac uradio. Pa ces tek onda da vidis igranku na topiku.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Forest said:

 

Nemoj se ljutiš ni ti ni ostali "stari" forumaši: 

 

Često ste blago hermetični, prilično nespremni da čujete argumentovano drugo mišljenje. Da diskutujete zaista. I to ne sa mišljenjem tipa vakcine=čipovanje ili prikrivenim ekstremizmina raznih vrsta. Jednostavno, često imam utisak ovde da ne želim da gubim vreme iznoseći svoje stavove zato što postoji neka vrsta dogmatizma i ubeđenosti u ispravnost sopstvenih stavova.

 

Tacno je, ovo je poprilicno profilisan forum.

 

Sto ne znaci da su rasprave ovde jednoumne i iskljucive, naprotiv, pada krv svako malo

Link to comment
19 minutes ago, harper said:

 

Naravno da ne moze. Ne vidim nijedan razlog zasto bismo svi mi ovde bili zrtve necijih licnih pizmi i konekcija iz privatnog zivota. Mogu da se kladim u sta god hoces da gomila ljudi misli isto sto i ja ali se ustrucavaju da napisu da im se neki cedo ne nakaci, pa cu ja da napisem za sve njih jer sam navikao da mi se neki cedo kaci o nogavicu i vise me nije briga. Hajde, jebo te, stvorena je atmosfera na topiku kao da samo sto nismo bacili Lecic Branislava na lomacu, za jedan post smo daleko od toga da neko krene da krpi ovu devojku zato sto se usudila da izadje u javnost i isprica sta joj je ovaj olinjali magarac uradio. Pa ces tek onda da vidis igranku na topiku.

 

Naravno da ne moze ... ucitavas, vredjas i insuiniras, kao i obicno

Momak je konzistentan od svog valjda prvog posta na ovoj temi juce. Nisam bio na forumu ceo dan i sad i gledam gde se cepa sa ljudima koji sasvim sigurno ne misle drugacije (u idealnom svetu).

 

Link to comment

Jedno divljenje za Foresta zbog načina na koji diskutuje. Dosta bisera je bacio danas, a na PPP je da pokaže da jedno od ovih P ne stoji za - papkari.

  • +1 1
Link to comment

Jedna molba, majke mi potpuno iskrena, bez zadnjih namera. Molim moderaciju da u ovom slučaju, ako ima procene da nešto nije bilo ok u onome što su drugi pisali, ne bude bilo kakvih sankcija ili brisanja postova. Molim da se ovo ne reportuje, molim da ne bude bilo kakvih banovanja. Ako se bilo šta pitam, neka ostane to ovde bez brisanja.

Link to comment

Vanredna molba moderateura sans frontieresa da se ne poteze pojam "moderacija" onako retoricki, kao ni problematika moderisanja izvan kanala za to predvidjenih

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
57 minutes ago, namenski said:

Leio :heart: da ja skratim pricu, rezimiram: svako poigravanje, svako dovodjenje u pitanje izrazima poput dramljenje, ugrozena pretpostavka nevinosti ili bilo koja civilizacijska tekovina koja nam je preostala i za koju se jos uvek nekako noktima i zubima drzimo, jednom recju dovodjenje u pitanje cak i u ovakvim slucajevima je pristajanje na vucicevu i njegovih pravila igre, na semu zakon, ali selektivno, moz da bidne, ali ne mora da znaci, ovome cemo da lomimo kicmu i useravamo se u zivot, a onome necemo, itd, itd, bilo je ovde i nagovestaja onog drzati se zakona k'o pijan plota, sa sve tabloidizacijom problema, je nesto na sta nemamo nikako prava da pristanemo...

Ako nam je zivot mio i ako nam je do glave na ramenu.

 

A sada stvarno, mislim...


Evo nek se @Mil@n javi pa nek ti licno objasni da li je zaista bukvalno hteo da forsira odjebavanje pretpostavke nevinosti iz pravosudja.

Meni izgleda kao da je nekoliko njegovih reci boldovano i sad se siluje van konteksta.

Ili smo stvarno svi mi koji smo lajkovali taj post Vucicevi agenti na PPP, ko zna :fantom:

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

 Ne vidim nijedan razlog zasto bismo svi mi ovde bili zrtve necijih licnih pizmi i konekcija iz privatnog zivota.

 

znaš da sam najčešće sa tobom u potpunosti saglasan.

kad te molim, reci da je ovo jedan od onih tvojih socijalnih eksperimenata na mreži.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...