Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

6 hours ago, Leia said:


Valjda sad vidis da nije do Mileta™ …

Najgora goveda poticu upravo iz tzv elite, i njihovih fanova i saradnika

 

KaCam reko stoka mislio sam na Mileta.

 

Valjda je jasno da neki Mile danas sedi u ministarstvu/opstini i izmuzava pare bez ikakvog limita. Ova drzava se spustila na Mileta, zato i Lecic leci umesto da je u bajboku.

 

Sta je Risticevic nego Mile? Ili Palma, Vulin, Vucic? TomaNikolic? Pa to je Miletov arhetip, ono, mustra. Kakav je njihov odnos prema zenama? Seksualnom opredeljenju?

 

 

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Caligula said:

 

KaCam reko stoka mislio sam na Mileta.

 

Valjda je jasno da neki Mile danas sedi u ministarstvu/opstini i izmuzava pare bez ikakvog limita. Ova drzava se spustila na Mileta, zato i Lecic leci umesto da je u bajboku.

 

Sta je Risticevic nego Mile? Ili Vulin, Vucic? TomaNikolic? Pa to je Miletov arhetip, ono, mustra.

 

 


Ja ne govorim o shkrnavim politicarima nego o tzv. intelektualnoj eliti, Lecic je eto slucajno primer gde se to dvoje preklapa. Nije da ga ja smatram za ovo drugo, pu pu ne daj boze, ali nazalost zauzeo je i tu poziciju da je i nekakav autoritet kao kulturni radnik :puke:

Link to comment

Pa nema elite jebiga, umro Ranko Munitic odavno.

 

Ovo sada isplivao narod sa ibarske.

 

Lecic je seljacina par ekselans, talentovana doduse - ali nije to dovoljno da budes elita.

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Caligula said:

Pa nema elite jebiga, umro Ranko Munitic odavno.

 

Ovo sada isplivao narod sa ibarske.

 

Lecic je seljacina par ekselans, talentovana doduse - ali nije to dovoljno da budes elita.

Dođi na pečenje i ljutu, Kaliguličice.

 

Za muziku ću videti sa Popovićem, pa ti javljam.

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Dođi na pečenje i ljutu, Kaliguličice.

 

Za muziku ću videti sa Popovićem, pa ti javljam.

 

Ja ne krijem da sam talentovani seljak :lol: cvarke volim hrskave, nemoj one duvan da nabavljas

Link to comment
4 minutes ago, Caligula said:

 

Ja ne krijem da sam talentovani seljak :lol: cvarke volim hrskave, nemoj one duvan da nabavljas

Moj čovek.

 

A i ovo prvo delimo.

Link to comment

Samo ti jedi, pa će biti posle - što sanjam Vučića kako mi udeljuje paradajze. :fantom:

 

Nekako je mučno ovo sve sa Lečićem. Mučno i naopako.

Je li on osramoćen pa rehabilitovan aplauzom?

Da li će Mirjana Karanović zauvek da ne igra u predstavama sa njim?

Je li on oslobođen optužbi?

Ako jeste, da li smo mi rulja?

Mislim, ja sam sigurno rulja, meni je on ogavan i nezavisno od Štajnfeld priće.

 

Šta je aftermath svega?

Edited by pt 2.0
  • Haha 1
Link to comment

Baš mučno, ispostavlja se da su i ovaj i slučaj roze kupoglavog krmka prošli kao tabloidni skandali i masna zabava koja je trajala tri dana, toga sam se pribojavala. Ne znam kakve pouke izvući i šta reći, nemam snage. 

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

Svakog čuda tri dana dosta.. ove afere su poslužile samo da informer popuni svoje stranice.  Javnost ne postoji povodom ovih slučaja jer nema dokaza..

Link to comment

Osim onog dokaza gde on lično priznaje da je odnosa između njih bilo i da je njeno "ne" protumačio kao neku nepredviđenost/iracionalnost.

Link to comment
8 hours ago, James Marshall said:

Gluplji su tekstovi kod Buč Kesidija, Nevernih Beba ili E-playa, pa se mnogo ljudi trti da su mnogo pametni što to slušaju. Možda nisu pametniji, ali da misle da jesu i da su pretenciozniji, to stoji.

 

Brate nema glupljih tekstova od Bajaginih, pa se nešto ne sećam da ga koriste kao merač inteligencije, a popularnosti mu ne manjka

Link to comment
44 minutes ago, copkillah said:

 

Brate nema glupljih tekstova od Bajaginih, pa se nešto ne sećam da ga koriste kao merač inteligencije, a popularnosti mu ne manjka

A to su momčilizmi, to je posebna kategorija :D

 

Link to comment
32 minutes ago, Aleksija said:

realno, srbija je verovatno buducnost planete - nema istine i lazi, nema elite i raje, nema razlike izmedju nauke i sujeverja, nema dobra i zla, sve je jedna siva, nedefinisana masa po koj se batrgaju ljudi i pokusavaju da pronadju neki smisao, nesto sto ih podseca na oslonce koji su postojali u proslosti. 

distopija u realnom vremenu.

 

 

To je sadasnjost planete.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...