Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Da ne zaboravim - sve sto ima i moze da se (u najshirem mogucem smislu) dokaze na sudu ovim slepcima (plishani Lecic & co.) treba staviti na vrat/ledja. Osim toga - ovo je deo 'da ne zaboravim' - ne znam Merimu licno ali znam ljude koji su je znali godinama - #onodok je bila na Novom Zelandu - mrkli mrak... Mis'im nije lako i ko zna kako bi se neko drugi ponasao u njenoj situaciji al' opet - mis'im - #mrak... 

Link to comment
Sta znaci "mrkli mrak", ako mozes da elaboriras za nas sa jeftinim ulaznicama...
Takođe me zanima...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
33 minutes ago, iDemo said:

"Mrkli mrak" bi bilo otprilike kao i "daleko joj lepa kuca". Sve sasvim nezavisno od ove price sa Lecicem.


Meni i dalje nije bas najjasnije sta si hteo reci

Link to comment
1 hour ago, Leia said:

Meni i dalje nije bas najjasnije sta si hteo reci

Znash ono kad krenu da ubedjuju porotu da je svedok/oshteceni/optuzeni ovo ili ono a druga strana kaze "to nema nikakve veze sa slucajem"? 

E, toliko o tom mrklom mraku. Nije bitan za ovaj slucaj a - osim toga -  zasnovan je na interpretaciji. Moj je problem sto ljude koji su ovo 'interpretirali' znam licno i to sasvim dovoljno dobro. Mozemo da se zatvorimo na 'moje privatno misljenje' ako treba to da se resi nekako, ne?

Link to comment

Gledo sam ovaj lajv i ostavlja utisak retko fine reko bih predivne osobe. Za razliku od Lečića.

 

Znači možda je samo bolja glumica?! :ohmy:

 

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

porasla je u neprijatnu zenu?

sent from bubamoto
 

Ja sam 5 godina mladji od nje - taman toliko da sam se uredno igrau pesku kad je ona uveliko vec bila neprijatna zena, ne?

Nisam pratio sta se sa njom desava zadnjih 10-12 (i vishe) godina:

Dr Merima Isakovic (Director)

PhD in Psychology, PgDipClinPsyc MA level BAHons With First Class Honors in Psychology

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...